ToTylkoJaMistrzMua
ToTylkoJaMistrzMua
  28 maja 2009 (pierwszy post)

witam

ok ok pewnie uslysze od szanownej wiekszosci poszukaj sobie itp yhm, ale nie o to chodzi, nie bede przeszukiwal sterty tematow zeby znalezc jak moge zapytac raz jeszcze. potrzebuje program ktory poprawi mi jakosc zdjecia tzn jego ostrosc itp. tak zeby lepiej wygladalo nie bylo delikatnie zamazane jak jest teraz. czy w ogole jest taki program ? sadze ze tak to i pytam :) tylko nie proponowac mi photoshopa bo nawet jakbym sciagnal to zanim bym sie nauczyl obslugi to masakra... program ma byc dobry i latwy w obsludze. prosze o nie zamykanie tego tematu dopoki nie odstane satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi :) wtedy sam napisze ze mozna zamknac. prosze o sensowne wypowiedzi i bez nabijania :) [ mam nadzieje ze tutaj forumowa glupota jeszcze nie zagoscila]
pozdrawiam

Fieska
Fieska
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: program ktory poprawi mi jakosc zdjecia tzn jego ostrosc itp


Konto usunięte
Konto usunięte: photoshopa bo nawet jakbym sciagnal to zanim bym sie nauczyl obslugi to masakra


Moim zdaniem warto pokombinować na photoshopie. Zanim miałam internet to ślęczałam w PS i sama się wiele nauczyłam. Jeżeli Twoim problemem jest zrozumienie języka angielskiego, który jest w tym programie, ściągnij sobie dodatkowo spolszczenie. Bez większego problemu znajdziesz ostrość i inne zabawki które potrzebujesz. Chyba, że ktoś już jest taki ciemny, że nawet polskiego języka nie rozumie - na to nie ma rady.
Flo
Flo
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej nazwałbym to kombajnem dla początkującym. Nie kombajn pod względem możliwości, ale wielu zastosowań.

ja mimo że miałam już różne gimpy i corele cały czas obrabiam w photoscape :)
Alucard
Alucard
  28 maja 2009
Flo
Flo: ja mimo że miałam już różne gimpy i corele cały czas obrabiam w photoscape :)

Sam go używam ze względu na to że szybko mogę uzyskać łatwą czynność.
A do zabawy i wariacji corel :)
Jedyne co brakuje a by się przydało w tym programie jest efekty na czcionki.
Photospace nie jest zły.
Jest to jak taki niezbędnik mcgajwera :P ( nie wiem jak się po polsku piszę nazwisko)
Szybko, łatwo, funkcjonalnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.