ToTylkoJaMistrzMua
ToTylkoJaMistrzMua
  28 maja 2009 (pierwszy post)

witam

ok ok pewnie uslysze od szanownej wiekszosci poszukaj sobie itp yhm, ale nie o to chodzi, nie bede przeszukiwal sterty tematow zeby znalezc jak moge zapytac raz jeszcze. potrzebuje program ktory poprawi mi jakosc zdjecia tzn jego ostrosc itp. tak zeby lepiej wygladalo nie bylo delikatnie zamazane jak jest teraz. czy w ogole jest taki program ? sadze ze tak to i pytam :) tylko nie proponowac mi photoshopa bo nawet jakbym sciagnal to zanim bym sie nauczyl obslugi to masakra... program ma byc dobry i latwy w obsludze. prosze o nie zamykanie tego tematu dopoki nie odstane satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi :) wtedy sam napisze ze mozna zamknac. prosze o sensowne wypowiedzi i bez nabijania :) [ mam nadzieje ze tutaj forumowa glupota jeszcze nie zagoscila]
pozdrawiam

olluCh
Posty: 1495 (po ~69 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
olluCh
  28 maja 2009

może ... Photo Scape ?
Photo filtre ?

.

ToTylkoJaMistrzMua
ToTylkoJaMistrzMua
  28 maja 2009
olluCh
olluCh:


a dobre sa chociaz ? uzywalas ich? co mozesz o nich mi powiedziec ?
Avantt
Avantt
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: witam ok ok pewnie uslysze od szanownej wiekszosci poszukaj sobie itp yhm, ale nie o to chodzi, nie bede przeszukiwal sterty tematow zeby znalezc jak moge zapytac raz jeszcze. potrzebuje program ktory poprawi mi jakosc zdjecia tzn jego ostrosc itp. tak zeby lepiej wygladalo nie bylo delikatnie zamazane jak jest teraz. czy w ogole jest taki program ? sadze ze tak to i pytam :) tylko nie proponowac mi photoshopa bo nawet jakbym sciagnal to zanim bym sie nauczyl obslugi to masakra... program ma byc dobry i latwy w obsludze. prosze o nie zamykanie tego tematu dopoki nie odstane satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi :) wtedy sam napisze ze mozna zamknac. prosze o sensowne wypowiedzi i bez nabijania :) [ mam nadzieje ze tutaj forumowa glupota jeszcze nie zagoscila] pozdrawiam

olluCh
olluCh: Photo Scape ?
W tym programie raczej nie poprawisz zdjęcia, które jest lekko zamazane. :tak:

A co do tematu, to jedynie proponuję photoshopa, chociaż wiem, że pisałeś, że nie mamy go pisać.
Albo jeszcze możesz spróbować w PhotoFiltre Studio.
Nie w PhotoFiltre!
Jacek80
Jacek80
  28 maja 2009

Do zwykłego wyostrzania, poprawy kolorów itp to Ci wystarczy nawet Picasa od googla

ToTylkoJaMistrzMua
ToTylkoJaMistrzMua
  28 maja 2009
Jacek80
Jacek80: Do zwykłego wyostrzania, poprawy kolorów itp to Ci wystarczy nawet Picasa od googla


no ok sprobuje :)

a czy ten program posiada rowniez opcje bardziej zaawansowane typu jakies efekty itp...

Konto usunięte
Konto usunięte: W tym programie raczej nie poprawisz zdjęcia, które jest lekko zamazane. A co do tematu, to jedynie proponuję photoshopa, chociaż wiem, że pisałeś, że nie mamy go pisać. Albo jeszcze możesz spróbować w PhotoFiltre Studio. Nie w PhotoFiltre!


zobacze :tak:

i mam jeszcze jedna sprawe mam zdjecie i chce zmazac/usunac tlo tak zeby zostala tylko osoba bez tla. co polecacie w takiej sprawie ?
Avantt
Avantt
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zobacze
Ok.
Konto usunięte
Konto usunięte: i mam jeszcze jedna sprawe mam zdjecie i chce zmazac/usunac tlo tak zeby zostala tylko osoba bez tla. co polecacie w takiej sprawie ?
PhotoFiltre Studio na pewno Ci w tym pomoże.
Sama w nim pracowałam, zanim zainwestowałam w photoshopa.
Jacek80
Jacek80
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a czy ten program posiada rowniez opcje bardziej zaawansowane typu jakies efekty itp

podstawowe efekty i filtry ma...

ToTylkoJaMistrzMua
ToTylkoJaMistrzMua
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama w nim pracowałam, zanim zainwestowałam w photoshopa.


ze tak powiem fajna zabawka, ale nie mam czasu uczyc sie obslugi a za prosta to nie jest jak kiedys probowalem sie bawic no chyba ze jestem na tyle niepojety i tempy ze nie dalem rady ;]
ToTylkoJaMistrzMua
ToTylkoJaMistrzMua
  28 maja 2009
Jacek80
Jacek80: Jacek80


z tego co kojarze Cie z forum to zawsze madrze mowiles ;] i znales sie na wielu rzeczach a co sadzisz o tym:

Konto usunięte
Konto usunięte: i mam jeszcze jedna sprawe mam zdjecie i chce zmazac/usunac tlo tak zeby zostala tylko osoba bez tla. co polecacie w takiej sprawie ?
Flo
Flo
  28 maja 2009

polecam photoscape, bardzo przyjemny program, oferujący naprawdę wiele możliwości :)

Alucard
Alucard
  28 maja 2009
Flo
Flo: photoscape

Raczej nazwałbym to kombajnem dla początkującym.
Nie kombajn pod względem możliwości, ale wielu zastosowań.
Jacek80
Jacek80
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ToTylkoJaMistrzMua: i mam jeszcze jedna sprawe mam zdjecie i chce zmazac/usunac tlo tak zeby zostala tylko osoba bez tla. co polecacie w takiej sprawie ?

tutaj trzebaby pobawić się gumką albo podziałać na warstwach... w tym przypadku może gimp by Ci pomógł... niestety nie znam wszystkich programów do obróbki grafiki

albo pobaw się tym (z menu można wybrać język polski)
edytor online http://www.pixlr.com/app/
ToTylkoJaMistrzMua
ToTylkoJaMistrzMua
  28 maja 2009
Jacek80
Jacek80: tutaj trzebaby pobawić się gumką


juz tyle razy probowalem i nie mam do tego nerwow ;]

Jacek80
Jacek80: albo pobaw się tym (z menu można wybrać język polski) edytor online http://www.pixlr.com/app/


ok juz patrze :)
Avantt
Avantt
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ze tak powiem fajna zabawka, ale nie mam czasu uczyc sie obslugi a za prosta to nie jest jak kiedys probowalem sie bawic no chyba ze jestem na tyle niepojety i tempy ze nie dalem rady ;]
Obsługa wcale nie jest trudna. :)
Większość to praca na warstwach.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.