XxMlodyVipxX
XxMlodyVipxX
  19 maja 2009 (pierwszy post)

Witam wszystkich mam takie pytanie kupiłem sobie aparat lustrzankę nazwa Sony A200 :]
mam teraz kilka pytań
1.kupiłem też filtr tylko za bardzo nie wiem jak się go zakłada i gdzie.... w instrukcji oczywiście nic nie pisze bo po co :and:
2. jaki jest dobry program do obrabiania zdjęć tym aparatem i jaki polecacie ?
3. Jak waszym zdaniem najlepiej robić zdjęcia bym aparatem na Auto ? a może jak najlepiej wychodzą czekam na wasze odpowiedzi z góry będę bardzo wdzięczny

pozdrawiam mlody
NoirLune
NoirLune
  19 maja 2009
Jacek80
Jacek80: czy niewiedza i chęć poznania odpowiedzi na różne pytania jest ośmieszaniem się?

nie ale zadawanie tego typu pytań i czekając na odpowiedzi podane na tacy
google i książki nie gryzą
delikatny009
delikatny009
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przede wszystkim zanim zadawałam pytania szukałam odpowiedzi sama z różnych źródeł też tak rób zamiast zawracać gitarę i ośmieszać się zarazem


Dokładnie tak , wystarczyło np na youtubie wpisać i obejrzeć filmik z montarzu filtra ...
A pytanie jak robić fotki żeby były dobre na Auto jest fenomenalne ...
Jacek80
Jacek80
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno wiele mu to mówi ...

ma przyklejony "poradnik" z podstawowymi pojęciami, poza tym w instrukcji też ma napisane ;)
delikatny009
delikatny009
  19 maja 2009
Jacek80
Jacek80: ma przyklejony "poradnik" z podstawowymi pojęciami, poza tym w instrukcji też ma napisane ;)

Ale to przecież trzeba wziąć otworzyć i tam jest normalnie papier :O
Jakby to było w eBooku albo AudioBooku aaa to by było Super
fenacious
fenacious
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki jest dobry program do obrabiania zdjęć tym aparatem i jaki polecacie ?

chcesz obrabiać zdjęcia aparatem.? oO.
photoshop.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak waszym zdaniem najlepiej robić zdjęcia bym aparatem na Auto ?

kupiłeś lustro tylko po to żeby focić na automacie.? daruj sobie.
lepiej poczytaj jakies ksiązki na temat fotografii i poeksperymentuj z trybem M.
Alucard
Alucard
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. jaki jest dobry program do obrabiania zdjęć tym aparatem i jaki polecacie ?

Nie ma programu pod aparat.
ale ja ci osobiście polecam.
Corel Paint Shop Pro Photo X2
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.