XxMlodyVipxX
XxMlodyVipxX
  14 maja 2009 (pierwszy post)

Witam tak jak w temacie mam zamiar kupić sobie lustrzankę zbytnio się nie znam na aparatach i pomyślałem ze zapytam o to tutaj :

- co sądzicie o poniższych aparatach ? który waszym zdaniem jest najlepszy i opłaca się kupić i będę z niego zadowolony ;]
1[/ul]
[url=http://allegro.pl/item634770811_nikon_d50_mega_zestaw_polecam.html]2

3

prosił bym o konkretne wypowiedzi ponieważ nie mam zamiaru wydawać pieniędzy w błoto i później żałować

pozdrawiam mlody !

Flo
Flo
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -nie sprawdzalem d50 pod katem baterii ale odnosze wrazenie, ze na A200 akumulator trzyma znacznie dluzej, bez lampy da sie wydusic 600 zdjec na jednym ladowaniu

ja w d40x bez lampy prawie 1000 trzaskam czasem ;>
foruminternetowe
foruminternetowe
  17 maja 2009

czy jestes ciekawy nowych wrazen ?? chcialbys wyrazic swoja opinie na dany temat ale nie masz z kim porozmawiac?? FORUM INTERNETOWE Ajo jest indealnym rozwiazniem dla Ciebie!!! gry,tapety,smieszne filmiki, najnowsze informacje ze swiata oraz najbardziej pokrecone tematy do rozmow!! wystarczy sie tylko zarejestrowac w linku podanym ponizej!! http://ajo.pl/polecam,edifff,forum.html zarejestruj sie a nie pozalujesz !! polecam serdecznie :)

XxMlodyVipxX
XxMlodyVipxX
  18 maja 2009

wczoraj kupiłem ten aparat :) tylko teraz pytanie ile mi się zmieści zdjęć gdy mam kartę 4 g ?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj kupiłem ten aparat :) tylko teraz pytanie ile mi się zmieści zdjęć gdy mam kartę 4 g ?

jaja sobie robisz??:wtf:

nie wiem po co niektorzy kupuja lustro
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko teraz pytanie ile mi się zmieści zdjęć gdy mam kartę 4 g ?

w zalezności od rozdzielczości w jakiej robisz i czy w jpg czy raw ;]

to jakie lustro jest tym "to"?

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.