Maciek213
Maciek213
  11 maja 2009 (pierwszy post)

Jaka lustrzanka była by najlepsza dla fotografa amatora czyli mnie ;p, cena to tak myśle do 1500 zł aha i jakie obiektywy do zdjęć makro,krajobrazów ??

andzey
andzey
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eosie 350d, nikonie d60 i sony a200


po koleji canon 350D matryca CMOS
nikon d60 matryca CCD
sony playstation alfa 200 matryca CCD

wykonaj pomiar szumow na zdjeciach zrobionych tymi trzema aparatmi na czulosci ISO 800 i powyzej
Canon pomimo lat daje popalic konkurencji

dlatego i nikon i sony obecnie pakuja juz takze do swoich modeli matryce CMOS

obsluga i ergonomia na pewno przemowia za Sony Playstation Alfa 200
ale obrazek z niego to zenada
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  16 maja 2009

dlatego 350ka mimo swojego godziwego wieku w całej konkurencji wychodzi najlepiej

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

bartheq
bartheq
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sony Playstation Alfa 200

say what???
andzey
andzey
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: say what???

Sony robi konsole do gier :mrgreen:

niech robienie aparatow zostawi firmom ktore sie na tym znaja :ziober2:
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niech robienie aparatow zostawi firmom ktore sie na tym znaja

700 im fajnie wyszła ;]

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Drozu
Drozu
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sony robi konsole do gier niech robienie aparatow zostawi firmom ktore sie na tym znaja


To prawda no ale z drugiej strony dobrze że wypuścili taki aparat w tak niskiej cenie... dobrze jak jest konkurencja na rynku, wymusi to być może w pewnym stopniu spadek cen wśród konkurencji...

No bo porównując tą alfe 200 z eosem 1000D to taka alfa nie ma...

Ani lifeview które przy zdjeciach makro jest jak znalazł....

Ani podglądu głębi ostrości które przy zdjęciach makro znowu jest jak znalazł

Ani blokady lustra podniesionego

Plastikowy bagnet mocujący obiektyw!!! Ja rozumiem oszczędności ale 2-3 dolary na kawałek metalu nikogo by nie zbawiło... ciekawe po jakim czasie cięższy obiektyw po prostu się urwie...

przekombinowana matryca ccd z dużą ilością szumów przy wysokim iso, w porównaniu z cmosem eosa 1000d to słabiutko wypada

Obiektyw kitowy do kitu...

system! Ogromna ilość obiektywów i nowych i tych na rynku wtórnym canona znowu przemawia za eosem...

Eos 1000d jest jakieś 100 ? 150 zł ? droższy... jak mam kupić takiego kastrata wolę dopłacić do eosa!

No ale przeciętny Kowalski który nie zna się na aparatach i tak pójdzie i to kupi... Bo fajnie jest poszpanować przed sąsiadem że mam lustrzankę na szyi i to jeszcze z logiem tak znanej firmy jak sony...
andzey
andzey
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale przeciętny Kowalski który nie zna się na aparatach i tak pójdzie i to kupi... Bo fajnie jest poszpanować przed sąsiadem że mam lustrzankę na szyi i to jeszcze z logiem tak znanej firmy jak sony...


prawda jest ze Sony placilo premie za sprzedaz swoich lustrzanek
np w MM, fotopajacu i innych sklepach
plotka glosi ze za sprzedaz jednej sztuki lustrzanki sony sprzedawca mial premie 150 PLN
to tlumaczy tak wysoa sprzedaz w zeszlym roku tej firmy w Polsce

Kowalski wchodzi do sklepu nie znajac sie na rzeczy
sprzedawca wciska mu Soniacza bo ma od tego premie

mi tez probowali wcisnac sony w fotopajacu jak kupowalem drugie body

przyszedlem z plecakiem i swoimi szklami zeby sprawdzic puszke na miejscu - wystarczylo ze wyciagnalem z plecaka 70-200 L 2.8 i wiecej sie nie odezwal :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: 700 im fajnie wyszła ;]

prawda
cos jak 30/40 D w duzo wyzszej cenie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.