Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)

Poznanie opcji, ustawień oraz udogodnień zaproponowanych przez producenta naszego aparatu zapewni większą kontrolę nad przebiegiem wykonywania zdjęcia i przyspieszy naszą pracę. Jeśli czegoś nie wiesz - pytaj a inni pomogą Ci rozwiązać problem z konfiguracją :)

kOrba4me
Posty: 2 (po ~185 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
kOrba4me
  26 maja 2009

w lustrzance ?? obiektyw sie chowa i wysuwa ?? sam??

jaki jest to aparat?? !!
radze zgoglowac temat ;) !!!

mMuMaa
mMuMaa
  26 maja 2009

sam z siebie.. po włączeniu
SONY DSC - W40
nic specjalnego, bo zawodowo w tym fachu nie siedze.
ale zdjęcia robi.. *robił
,szkoda sprzętu. ;)

elo758
moshic
moshic
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: obiektyw wysowa sie i chowa.. non stop po wlaczeniu.. zdjecia w albumach odczytuje normalnie.. moze ktos wie, co to moze byc.. cos z lustrzankami? obiektywem? bateria?


Konto usunięte
Konto usunięte: sam z siebie.. po włączeniu SONY DSC - W40 nic specjalnego, bo zawodowo w tym fachu nie siedze.


a to ile tych "lustrzanek" posaida owy aparat Sony ?? o_0 (lepiej wiedziec co sie pisze niz pisac co sie wie)
Q8eSAPe
Posty: 30 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mMuMaa
mMuMaa
  4 czerwca 2009

dlatego podkreslilam, ze nie siedze w tym na codzien..
myslalam, ze moze znajdzie sie ktos z podobnym przypadkiem.
wiem, co pisze..
dziekuje za pomoc. ; /

FireWolfF
FireWolfF
  22 grudnia 2012
kOrba4me
kOrba4me: w lustrzance ?? obiektyw sie chowa i wysuwa ?? sam?? jaki jest to aparat?? !! radze zgoglowac temat ;) !!!


To by była dopiero wygoda i ile zabawy z kadrowaniem, a łażenia.
DepressedSuicide
DepressedSuicide
  22 grudnia 2012

Mam pytanie, które dotyczy aparatu Sony DSC-H20. Jak go skonfigurować, aby nie wykonywał zamazanych zdjęć w pomieszczeniach, gdzie jest słabe naświetlenie? Oraz przy jakich ustawieniach najlepiej robić zdjęcia zwierzętom i kwiatom? Jestem totalnym amatorem, więc proszę się nie śmiać. ;__;

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.