perfectStuff
perfectStuff
  12 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Czy osoba prowadząca może ubliżać osobom oglądającym używając wulgaryzmów?

F0X
F0X
  12 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Oczywiście że nie może, jak jesteś świadkiem takiego zachowania to zapraszasz na transmisje moda kamerek który jest w danej chwili ONLINE, masz tu ich listę - https://fotka.com/przyjaciele#fotkatv_przyjaciele

perfectStuff
perfectStuff
  12 sierpnia 2019
F0X
F0X: Oczywiście że nie może, jak jesteś świadkiem takiego zachowania to wołasz ostatnio aktywnego moda kamerek,


mod nie reagował na obrażanie widowni....
ale na obrażanie ze strony widowni było karane natychmiast...
czy to nie powinno działać w dwie strony?
czy może prowadzący transmisje ma jakieś przywileje?
F0X
F0X
  12 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wszelkie uwagi odnośnie działań moderatorów kamerek czy nieprawidłowości na kamerkach powinieneś kierować do moderatorów globalnych @ Nimrodel @ Zua @ Woland Pamietaj o tym by pisząc do nich dokładnie opisać sytuację, by robić screeny z wyraźnie widoczną datą i godziną, wiem ciężko jest mieć dowody jak ktoś klnie głosowo ale moderatorzy globalni wiedzą co robić w takich sytuacjach d83dde03

perfectStuff
perfectStuff: czy może prowadzący transmisje ma jakieś przywileje?
Nic mi nie wiadomo o jakiś przywilejach, każdy musi być tak samo kulturalny. Regulamin jest dla wszystkich jednakowy. nikogo nie faworyzujemy.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  12 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Co ja o tym myślę i to tylko moje zdanie, ktoś się może z tym zgodzić lub nie :)
Osobiście siedzę na kamerkach, i nie raz słyszałem od prowadzącego transmisję obrazy i wulgaryzmy wobec nie których oglądających.

Ale czemu tak osoba ma być karana, skoro śledzący user odpowiada tym samym tylko treść jest ukrywana, przykład S@%?#l - H@#?!u taki krótki, i za to nie ma Bana z Automatu, jak to ma miejsce na Forum bo tam od razu jest karane a nie ukrywane znakiami . Wprowadzić taki wykrywacz wulgaryzm na Kamerkach i będzie git. A co do prowadzących transmisje i słowne wypowiadanie takich treści, to może z tym też dało by się zrobić :)

perfectStuff
perfectStuff: Czy osoba prowadząca może ubliżać osobom oglądającym używając wulgaryzmów?

Moim zdaniem nie powinno być takich sytuacji.
HardStyled83ddd0a
F0X
F0X
  13 sierpnia 2019

Na koniec zachęcam do zapoznania się z netykietą kamerek i stosowania się do zasad tam opisanych. https://fotka.com/regulamin/netykietakamerki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.