jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  8 lipca 2019 (pierwszy post)

Jakiś tydzień temu wyłapałem i zgłosiłem profil typowo marketingowy profil do sprzedaży projektów i wykonania tatuaży. Poniewaz nie było reakcji, napisałem na priv do jednego z moderatorów fotki z forum: opisałem sytuację, wysłałem tez screeny rozmowy w których widać czarno na białym że profil jest typowo do sprzedaży i marketingu usług. Powiedział że się tym zajmie. Mija dzień, piszę że nie moze on nic z tym zrobić, i odsyła mnie do jakiejś tam moderatorki wyższego szczebla. Piszę więc do niej, i identyczna sytuacja: opisuje sytuację, wysyłam screeny. Dostaje odpowiedź, że ona nie może ingerować w prywatne wiadomości użytkowników. No to ja jej na to się pytam, czy to jest oficjalne stanowisko fotki, że marketing i sprzedaż produktów/ usług w rozmowach priv jest zgodna z ich regulaminem. No to ona na to że odezwie się do mnie moderator jeszcze wyższego szczebla , bo ona nie wie. No i faktycznie pisze do mnie jakiś Michal, z fotka team, i prosi o opisanie sytuacji. No to ja po raz trzeciopisuje sytuacje i wysylam screeny (choć nie wiedzieć czemu Ci moderatorzy niższych szczebli nie mogli mu tego wysłać) i obiecuje mi dać znać. Mija dziś tydzień od tej sytuacji, i ani odpowiedzi od niego, ani profil laski od tatuaży nie jest zablokowany. Czy to nie jest trochę naprawdę szczyt braku profesjonalizmu? Jestem iekaw waszych opinii - zwłaszcza gorąco zachęcam innych moderatorów ktorzy to czytają do dyskusji na ten temat

jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  14 lipca 2019

Okej ja to wszystko rozumiem tylko że ja wciąż proszę tylko o jedno: jasną informacje, czy promowanie i sprzedaż własnych produktów w rozmowie priv jest zgodna z regulaminem fotki? I jeśli tak, to dlaczego, jak i jeśli nie to dlaczego. I wciąż takiego oficjalnego stanowiska w tej sprawie nikt z moderatorów/adminów nie umie mi udzielić

oam
oam
  14 lipca 2019
jasiek01krakow
jasiek01krakow: Okej ja to wszystko rozumiem tylko że ja wciąż proszę tylko o jedno: jasną informacje, czy promowanie i sprzedaż własnych produktów w rozmowie priv jest zgodna z regulaminem fotki? I jeśli tak, to dlaczego, jak i jeśli nie to dlaczego. I wciąż takiego oficjalnego stanowiska w tej sprawie nikt z moderatorów/adminów nie umie mi udzielić
Chyba nie rozumiesz, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Nikt (administracja oraz moderatorzy) nie ingeruje w wiadomosci prywatne, nikomu nic do tego: kto, co i komu wysyla.
Jesli cos Ci nie lezy- pozostaje opcja dodania na czarna listę.
Publikowanie na profilu, oraz innych (publicznych!) częściach serwisu tego co jest zabronione wg. Regulaminu jest usuwane.
Zapoznaj sie z regulaminem jeszcze raz, bo przy założeniu konta raczej tego nie zrobiłeś, bedziesz wiedzial co jest dozwolone a co nie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Co do skrajnej nieprofesjonalnosci to popieram w 100%. Wystarczy podpaść moderatorowi, zeby byc zasypywanym wiad.na priv, ze napewne brakuje mi bolca. Ale oczywiscie fotka nie ingeruje w wiad.prywatne, to mozna "pokazać klase". Pozdrawiam "profesjonalną" moderatorkę👌

F0X
F0X
  14 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam "profesjonalną" moderatorkę👌


Co ty chcesz, moderatorka oam jest bardzo profesjonalna i cierpliwa, zwłaszcza do użytkownika któremu wszystko się wytłumaczyło a on znowu zadaje pytania na które uzyskał odpowiedź, niektórzy ludzie mają wielki problem z rozumieniem podstawowych pojęć, nie wiem jak według Ciebie w takiej sytuacji można "pokazać klasę".
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
F0X
F0X: Przeczytajmojopis: Pozdrawiam "profesjonalną" moderatorkę👌Co ty chcesz, moderatorka oam jest bardzo profesjonalna i cierpliwa z zwłaszcza do użytkownika któremu wszystko się wytłumaczyło a on znowu zadaje pytania na które uzyskał odpowiedź, niektórzy ludzie mają wielki problem z rozumieniem podstawowych pojęć, nie wiem jak według Ciebie w takiej sytuacji można "pokazać klasę".


Troche slabo wchodzic w tylek nie znając zupełnie sytuacji majacych miejsce na PRIV. Nie uwazasz??
oam
oam
  14 lipca 2019
F0X
F0X: Co ty chcesz, moderatorka oam jest bardzo profesjonalna i cierpliwa
Daj spokój Lisie, niektórzy muszą płakać publicznie gdy prawda im w oczy kole, tylko w ten sposób zaspokajają swoje chore ego. :-P
Konto usunięte
Konto usunięte: brakuje mi bolca wiec oszczedz sobie ..
no.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do skrajnej nieprofesjonalnosci to popieram w 100%. Wystarczy podpaść moderatorowi
Przestań płakać publicznie, przestań wjeżdżać innym na psyche, przestań łamać regulamin i narzucać swoje chore racje.
Ban boli, ukrycie posta boli, prawda boli, inne zdanie niż twoje BOLI, wszystko cie boli. :ziew:
MG (Moderatorzy Globalni) FORUM:
Mruczyslaw
BujajacaWoblokachh
:offtopic:
Mruczyslaw
Mruczyslaw: :-)
Z serii "a nie mówiłam?" :rotfl:

Wszystko w temacie zostało napisane, linki podane, sprawa szczegółowo opisana.
Zamykam, koniec nabijania postów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.