jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  8 lipca 2019 (pierwszy post)

Jakiś tydzień temu wyłapałem i zgłosiłem profil typowo marketingowy profil do sprzedaży projektów i wykonania tatuaży. Poniewaz nie było reakcji, napisałem na priv do jednego z moderatorów fotki z forum: opisałem sytuację, wysłałem tez screeny rozmowy w których widać czarno na białym że profil jest typowo do sprzedaży i marketingu usług. Powiedział że się tym zajmie. Mija dzień, piszę że nie moze on nic z tym zrobić, i odsyła mnie do jakiejś tam moderatorki wyższego szczebla. Piszę więc do niej, i identyczna sytuacja: opisuje sytuację, wysyłam screeny. Dostaje odpowiedź, że ona nie może ingerować w prywatne wiadomości użytkowników. No to ja jej na to się pytam, czy to jest oficjalne stanowisko fotki, że marketing i sprzedaż produktów/ usług w rozmowach priv jest zgodna z ich regulaminem. No to ona na to że odezwie się do mnie moderator jeszcze wyższego szczebla , bo ona nie wie. No i faktycznie pisze do mnie jakiś Michal, z fotka team, i prosi o opisanie sytuacji. No to ja po raz trzeciopisuje sytuacje i wysylam screeny (choć nie wiedzieć czemu Ci moderatorzy niższych szczebli nie mogli mu tego wysłać) i obiecuje mi dać znać. Mija dziś tydzień od tej sytuacji, i ani odpowiedzi od niego, ani profil laski od tatuaży nie jest zablokowany. Czy to nie jest trochę naprawdę szczyt braku profesjonalizmu? Jestem iekaw waszych opinii - zwłaszcza gorąco zachęcam innych moderatorów ktorzy to czytają do dyskusji na ten temat

oam
oam
  8 lipca 2019
jasiek01krakow
jasiek01krakow: Jakiś tydzień temu wyłapałem i zgłosiłem profil typowo marketingowy profil do sprzedaży projektów i wykonania tatuaży. Poniewaz nie było reakcji, napisałem na priv do jednego z moderatorów fotki z forum: opisałem sytuację, wysłałem tez screeny rozmowy w których widać czarno na białym że profil jest typowo do sprzedaży i marketingu usług. Powiedział że się tym zajmie. Mija dzień, piszę że nie moze on nic z tym zrobić, i odsyła mnie do jakiejś tam moderatorki wyższego szczebla. Piszę więc do niej, i identyczna sytuacja: opisuje sytuację, wysyłam screeny. Dostaje odpowiedź, że ona nie może ingerować w prywatne wiadomości użytkowników. No to ja jej na to się pytam, czy to jest oficjalne stanowisko fotki, że marketing i sprzedaż produktów/ usług w rozmowach priv jest zgodna z ich regulaminem. No to ona na to że odezwie się do mnie moderator jeszcze wyższego szczebla , bo ona nie wie. No i faktycznie pisze do mnie jakiś Michal, z fotka team, i prosi o opisanie sytuacji. No to ja po raz trzeciopisuje sytuacje i wysylam screeny (choć nie wiedzieć czemu Ci moderatorzy niższych szczebli nie mogli mu tego wysłać) i obiecuje mi dać znać. Mija dziś tydzień od tej sytuacji, i ani odpowiedzi od niego, ani profil laski od tatuaży nie jest zablokowany. Czy to nie jest trochę naprawdę szczyt braku profesjonalizmu? Jestem iekaw waszych opinii - zwłaszcza gorąco zachęcam innych moderatorów ktorzy to czytają do dyskusji na ten temat
Taki profil mogłeś od razu zglosic do Fotka Team, wtedy nie musialbys tyle razy opisywać sytuacji ani wysyłać screenow. Jeśli nikt FT do tej pory sie udzielil Ci odpowiedzi, wystarczy sie upomnieć.

I nie widzę nic nieprofesjonalnego w zachowaniu moderatorow, zostales poinformowany o tym gdzie napisać i ze sprawa zostala przekazana wyzej, wiec w czym problem?
jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  8 lipca 2019

Problem w tym że nikt z moderatorów nie umie mi udzielić odpowiedzi na proste pytanie: czy marketing i sprzedaż produktów własnych nieoficjalnymi kanalami jak rozmowa priv jest zgodna z regulaminem fotki.pl czy nie; i to chciałbym się dowiedzieć

F0X
F0X
  8 lipca 2019

Temat powinen nie nazywać "Skrajnie nieprofesjonalny użytkowik jasiek01krakow"

Jasne moderatorzy powinni ci odpowiedzieć ale nikt z nich nie ma przymusu, tymbardziej że odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w regulaminie serwisu i znalezienie odpowiedzi zajęło by mniej czasu niż pisanie tych wszystkich wypocin. No i pozdrawiam cię ;)

jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  8 lipca 2019

Skoro odpowiedz znajduje się w regulaminie to czemu moderatorzy nie udzielają takiej informacji? nie znają regulaminu? Ani również nie napisali: odsyłamy do regulaminu, tylko zamiast tego piszą sprzeczne informacje? Skoro natomiast Ty Znasz tak dobrze regulamin? To będę wdzięczny za przytoczone tutaj stosownego jego fragmentu, znacznie to ułatwi rozmowę.

F0X
F0X
  8 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Prywatna wiadomość:
Serwis zastrzega sobie prawo do analizy treści prywatnych wiadomości przez system antyspamowy

Art. 13Niedozwolone jest:
f. rozsyłanie spamu,
g. umieszczanie treści i materiałów o charakterze komercyjnym bez pisemnej zgody podmiotu prowadzącego Serwis.

jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  8 lipca 2019

Dziękuję. W związku z powyższym zachowanie profilu o którym pisałem w ewidentny sposób łamalo punkt 13 regulaminu. Dlaczego więc wobec tego moderatorzy mają taki problem z jakimkolwiek działaniem w tak prostej kwestii - czy właśnie nie jest to ich brak profesjonalizmu o którym pisałem?

F0X
F0X
  9 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Moderatorzy nie mają wglądu do wiadomości prywatnych, zgłosiłeś incydent do FOTKA TEAM = jesteś dobrym człowiekiem, dodaj ten profil do czarnej listy i pozwól fotka team pracować w ich tempie, chronologii i określonych priorytetach. Serio świat nie kończy się na Twoim zgłoszeniu, pamiętaj że źli ludzie prędzej czy później zostaną zbanowani.

jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  9 lipca 2019

No dobrze, niemniej skoro zablokowanie tak prostego nadużycia trwa już z 10 dni i końca nie widać to naprawdę nie za dobrze o nich świadczy :) ale poczekam cierpliwie w takim razie, i pewnie za jakieś 2 tygodnie znowu tu napisze jak sytuacja :)

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  9 lipca 2019

Osobiście mi zgłosiłeś tę sprawę, a ja ją przekazałem to moich zwierzchników tyle mogłem zrobić

jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  9 lipca 2019

Aro34 jak Fox napisał wyżej zachowanie użytkownika z którego screeny dostałeś wyraźnie narusza punkt 13 regulaminu. Wytłumacz mi więc proszę czemu dotychczas nic z tym nie jest zrobione poza spychologią z waszej strony? Nie znacie dobrze regulaminu? Czy jest on jakimś tam martwym prawem którego nikt nie egzekwuje? Czy o co chodzi?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  9 lipca 2019

to już fotka team o tym decyduje co dalej zrobią z takim profilem my moderatorzy już nie mamy na to wpływy napisz na fotka team i czekaj cierpliwie na odpowiedź

jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  9 lipca 2019

No dobrze , byle mnie tylko z tym "cierpliwym czekaniem" zima nie zastała

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 lipca 2019
jasiek01krakow
jasiek01krakow: Problem w tym że nikt z moderatorów nie umie mi udzielić odpowiedzi na proste pytanie: czy marketing i sprzedaż produktów własnych nieoficjalnymi kanalami jak rozmowa priv jest zgodna z regulaminem fotki.pl czy nie; i to chciałbym się dowiedzieć

Moderatorzy pełnią funkcję społecznie w ramach swojego prywatnego czasu. Są podzieleni na funkcje i mają uprawnienia przypisane do swej funkcji. Gdy pisałeś do moda forum to jest kompetentny tylko w sprawach Forum. Stąd odesłanie sprawy do właściwej osoby.

jasiek01krakow
jasiek01krakow: Nie znacie dobrze regulaminu? Czy jest on jakimś tam martwym prawem którego nikt nie egzekwuje? Czy o co chodzi?


Regulamin nie jest na bieżąco aktualizowany przez FotkaTeam ale trzeba go przestrzegać.
jasiek01krakow
jasiek01krakow: Wytłumacz mi więc proszę czemu dotychczas nic z tym nie jest zrobione poza spychologią z waszej strony?

Zgłoszeń musi być pewnie więcej żeby statystyka się zgadzała. Sam pomyśl ja zgłoszę Ciebie a to będzie nie prawda i zablokują Ci konto.

Jeśli wyślesz zgłoszenie do kompetentnej osoby, która ma aktualnie "dyżur" i zgłoszenie będzie zasadne to rozpatrują natychmiast.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  12 lipca 2019
jasiek01krakow
jasiek01krakow: Jakiś tydzień temu wyłapałem i zgłosiłem profil typowo marketingowy profil do sprzedaży projektów i wykonania tatuaży... wysłałem tez screeny rozmowy w których widać czarno na białym że profil jest typowo do sprzedaży i marketingu usług.

Przede wszystkim, korespondencja prywatna podlega konstytucyjnej ochronie tzw. tajemnicy korespondencji. Nie bardzo rozumiem co tu zgłaszać? I co jest niezgodne z regulaminem? Jak dostaniesz ulotkę reklamową w liście to też będziesz miał pretensje do poczty lub listonosza? Przecież serwis w tym przypadku pełni tylko i wyłącznie rolę dostarczyciela wiadomości.
PW nie jest moderowane, bo zgodnie z prawem być nie może!!!!!

Serwis posiada jedynie oprogramowanie rozpoznające spam, o czym wspomina F0X
F0X
F0X: Prywatna wiadomość: Serwis zastrzega sobie prawo do analizy treści prywatnych wiadomości przez system antyspamowy


Natomiast nie można wrzucać wszystkiego do jednego wora:
F0X
F0X: Art. 13Niedozwolone jest: f. rozsyłanie spamu, g. umieszczanie treści i materiałów o charakterze komercyjnym bez pisemnej zgody podmiotu prowadzącego Serwis.

Ad ppkt g - tu nie masz racji ponieważ to dotyczy wyłącznie widocznych publicznie zamieszczanych treści i materiałów.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.