Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019 (pierwszy post)

Pomijawsz po co to komu..ale uwazacie, ze to dobry pomysl ? Czesc osób pisze tu o tym wprost, poza tym widac . Dasz komus "x" a on pisze z innego konta i wyzywa lub wpieprza sie na forum gdzie zostal juz blokniety..

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 czerwca 2019

Można mieć 3 konta maksymalnie.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Można mieć 3 konta maksymalnie.

Szok..😱
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szok..😱

Przeczytaj chociaż raz w życiu regulamin tego portalu a będzie Ci łatwiej żyć.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Przeczytajmojopis: Szok..😱 Przeczytaj chociaż raz w życiu regulamin tego portalu a będzie Ci łatwiej żyć.

Przeczytaj uwaznie to co napisalam na wstepie 😉. Chodzi mi o SENS tego
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytaj uwaznie to co napisalam na wstepie 😉. Chodzi mi o SENS tego

Na wstępie sens każesz pominąć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomijawsz po co to komu..


Widzę że nie znasz w ogóle zasad funkcjonowania. Więc jaki jest sens twego marudzenia? Obsługa potrzebuje też kont testowych. Poza tym są konta specjalne (reklamowe). Poczytaj ten regulamin, to nie boli.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019

Ty o jednym, ja o czym innym. Z kont testowych nikt nie ubliza, bo dostal X. Po prostu zastanawiam sie jaki to ma sens, ze osoby moga miec po kilka kont. Mam nadzieje, ze inny moderator bedzie w stanie NORMALNIE odpowiedziec, bo Ty jak to zawsze swoim zwyczajem : zarzucasz marudzenie i jestes nieprzyjemny bez powodu. Dobrej nocy

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zarzucasz marudzenie i jestes nieprzyjemny bez powodu

Moderatorzy są rzeczowi i działają na podstawie regulaminu (którego nie znasz jak widać). I co mi zarzucasz tym razem że rzeczowo odpowiedzi wynikającej z regulaminu i doświadczenia. Każdy może mieć tutaj 3 konta to czego nie rozumiesz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Z kont testowych nikt nie ubliza, bo dostal X.

Sama masz bluzgometr wskazujący na przeklinanie/ubliżanie. Nie rozumie tych żali. Ciągle tylko z pretensjami do innych a jak mod wyjaśnia to jest ten zły = oczekujesz tu głaskania po główce najwyraźniej skoro wskazówki doświadczonych userów masz za nic.

Konto usunięte
Konto usunięte: ze osoby moga miec po kilka kont

Na innych portalach nie ma limitów. Tutaj jest limit na ilość kont. Nie oceniam tego.
Dział Forum Fotka służy rozwiązywaniu problemów technicznych. Swoje rozterki na co komu dodatkowe konta polecam skierować na dział Hydepark. Hajdowicze zapewne dopiszą frekwencją i odpowiedziami. Pa
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomijawsz po co to komu..ale uwazacie, ze to dobry pomysl ?


To nie pomysł.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc osób pisze tu o tym wprost, poza tym widac .


Zapewne ta część osób również nie przeczytało regulaminu Podstawowego przy założeniu konta co ty : Akceptuje treść https://fotka.com/regulamin i polityki prywatności serwisu Fotka w celu realizacji usług dostępnych w serwisie.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019

Owad - tu nie chodzi mi o luki w czytaniu regulaminu , tylko o fakt ze moze lepiej byloby gdyby byla opcja posiadania tylko jednego konta..

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: tu nie chodzi mi o luki w czytaniu regulaminu , tylko o fakt ze moze lepiej byloby gdyby byla opcja posiadania tylko jednego konta..

Na chwile obecną USER może posiadać 1 - 2 - 3 konta. Opcja jednego konta mogło by tak być, tylko weryfikacja przechodzi po przez wysłanie SMS, a z jednego numeru można Zweryfikować 3 konta. Mogło być tak że weryfikacje konta z jednego numeru, ale co by to dało jak user by założył kolejne 2 lub 3 konto z innego numeru.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: tu nie chodzi mi o luki w czytaniu regulaminu , tylko o fakt ze moze lepiej byloby gdyby byla opcja posiadania tylko jednego konta.. Na chwile obecną USER może posiadać 1 - 2 - 3 konta. Opcja jednego konta mogło by tak być, tylko weryfikacja przechodzi po przez wysłanie SMS, a z jednego numeru można Zweryfikować 3 konta. Mogło być tak być ze weryfikacje konta z jednego numeru, ale co by to dało jak user by założył kolejne 2 lub 3 konto z innego numeru.

Masz racje, ale moim zdaniem gdyby regulamin mowil jasno , ze 1 os.moze miec 1 konto to z automatu bylo by takich zdublowanych kont mniej.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz racje, ale moim zdaniem gdyby regulamin mowil jasno , ze 1 os.moze miec 1 konto to z automatu bylo by takich zdublowanych kont mniej.

Mogło by tak być, ja nic przeciwko temu nie mam, to wszystko zależy od serwisu.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: Masz racje, ale moim zdaniem gdyby regulamin mowil jasno , ze 1 os.moze miec 1 konto to z automatu bylo by takich zdublowanych kont mniej. Mogło by tak być, ja nic przeciwko temu nie mam, to wszystko zależy od serwisu.

Ciesze sie ze w ogóle rozumiesz o co mi chodzi 😊
oam
oam
  8 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomijawsz po co to komu..ale uwazacie, ze to dobry pomysl ? Czesc osób pisze tu o tym wprost, poza tym widac . Dasz komus "x" a on pisze z innego konta i wyzywa lub wpieprza sie na forum gdzie zostal juz blokniety..
Zły pomysł, szczegolnie ze do ilości posiadanych kont nie wliczają się te zablokowane.

Mam nadzieję że administracja to zmieni. :)
Aczkolwiek to nie uchroni nas od masowego zakładania lewych kont, choc troche ułatwi - bo blokada za multi by szla. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: :)
d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.