CichaWielbicielka
Posty: 1 (po ~56 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 34
CichaWielbicielka
  24 maja 2019 (pierwszy post)
d83dde03 coraz więcej osób jest fejkami to okropne!!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2019
Personal
Personal: juz jest

Gdzie?
Personal
Personal: ale zakladają konta z wielu innych numerow, a watpie ze komus sie chce siedziec na bieżąco kazdego sprawdzac.

Wystarczy dodać taką opcję dla Moderatorów np: Konta do zweryfikowania.
HardStyled83ddd0a
Personal
Personal
  15 czerwca 2019

chyba tylko fp i ft maja taką opcje, moderatorzy innych działow raczej nie :P

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2019
Personal
Personal: chyba tylko fp i ft maja taką opcje, moderatorzy innych działow raczej nie :P

FT - FP mogą po prosić o takie zdjęcie gdy jest dużo zgłoszeń, że ta osoba jest fejkiem. Ale mi nie chodzi o to, tylko o to co napisałem wcześniej :)
HardStyled83ddd0a
Personal
Personal
  15 czerwca 2019
Owad
Owad: Personal: chyba tylko fp i ft maja taką opcje, moderatorzy innych działow raczej nie :P FT - FP mogą po prosić o takie zdjęcie gdy jest dużo zgłoszeń, że ta osoba jest fejkiem. Ale mi nie chodzi o to, tylko o to co napisałem wcześniej :)


w sumie masz rację ;)
oam
oam
  16 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Moim zdaniem powinno być tak. Dobrze konto założone i trzeba je Zweryfikować po przez SMS, a nie lepie dodać Opcje taką że zamiast wpisania numeru telefonu dodać Opcje dodania zdjęcia np: zdjęcie z dobrze widoczna i w ręku trzymając kartkę z swoim loginem i takie konto/zdjęcie oczekiwało by na akceptacje i potwierdzenie wiarygodność osoby z strony FT - FP, i po potwierdzeniu zweryfikowania takiego zdjęcie zapisać je w Historii Konta. Możliwość dodania fotek była by wtedy jak konto zostało by zweryfikowane.
To jest bardzo ciekawy pomysl, ale bez kartki-tylko zdjecie z dobrze widoczna twarza ktore pozniej byloby widoczne w odpowiednim na to miejscu dla fp/ft.
Myślę ze to by pomogło w ograniczeniu fejkowych kont.

Owad
Owad: FT - FP mogą po prosić o takie zdjęcie gdy jest dużo zgłoszeń, że ta osoba jest fejkiem. Ale mi nie chodzi o to, tylko o to co napisałem wcześniej :)
Wiadomo, przeciez napisales to wyraznie. :)
Nijak to sie ma do aktualnej weryfikacji: zdjęcie z kartka, ktorej dokonuja fp/ft, ponieważ byloby to warunkiem założenia konta a nie weryfikacja autentyczności materiałów na profilu. ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nijak to sie ma do aktualnej weryfikacji: zdjęcie z kartka, ktorej dokonuja fp/ft, ponieważ byloby to warunkiem założenia konta a nie weryfikacja autentyczności materiałów na profilu. ;)

Nie wiem za bardzo o co chodzi, przeczytałem to 8 razy i nie mogę tego zrozumieć :)
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  16 czerwca 2019
Owad
Owad: Nie wiem za bardzo o co chodzi, przeczytałem to 8 razy i nie mogę tego zrozumieć :)
haha, oj Grzesiu :D

Chodzi o to, że Twoj pomysł ma sie nijak do weryfikacji ktorej dokonuja fp/ft, co przekazales w sposob iscie prosty do zrozumienia.
Po prostu jak napisalam wczesniej, wymagane zdjecie z dobrze widoczna twarza byloby warunkiem zalozenia konta, a nie sposobem weryfikacji autentyczności materiałów na profilu.
Kumasz?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kumasz?

:tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu jak napisalam wczesniej, wymagane zdjecie z dobrze widoczna twarza byloby warunkiem zalozenia konta, a nie sposobem weryfikacji autentyczności materiałów na profilu.
Tak ale w reku trzymając kartkę z swoim loginem. Co to jest za warunek jak można dodać zdjęcie czyjeś kradzione z dobrze widoczną twarzą.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  16 czerwca 2019
Owad
Owad: . Tak ale w reku trzymając kartkę z swoim loginem. Co to jest za warunek jak można dodać zdjęcie czyjeś kradzione z dobrze widoczną twarzą.
jesli bedzie konieczność zrobienia zdjecia a nie wybrania go z galerii to juz na plus. A i tak fp/ft by widziala te zdjecie wiec jesli by byly wątpliwości czy to nie zdjecie zdjecia.. Zawsze pozostaje weryfikacja o ktorej jest mowa w regulaminie czyli zdjęcie z kartka.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli bedzie konieczność zrobienia zdjecia a nie wybrania go z galerii to juz na plus.


Ooo to już tak :) Ach tak to nie zostanie zmienione, nadal będzie weryfikacja po przez SMS.
My mamy pomysły swoje żeby ograniczyć ilość fejkuw na tym portalu w ten sposoby co my wypisali w powyższych postach, ale pytanie czy FT myśli w ten sam sposób co my, czy pozostanie przy aktualnej weryfikacji kont :)
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.