CichaWielbicielka
Posty: 1 (po ~56 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 34
CichaWielbicielka
  24 maja 2019 (pierwszy post)
d83dde03 coraz więcej osób jest fejkami to okropne!!
oam
oam
  25 maja 2019
PP01
PP01: Wstawienie zdjęcia typu selfie z kartka na której ręcznie jest napisana nazwa użytkownika?
Piszesz o weryfikacji autentyczności materiałów użytkowników, takowa ma miejsce na tym portalu. Jest ona dokonywana przez Fotka Przyjaciół oraz Fotka Team, gdy sa wątpliwości co do ich autentyczności.

Jednakże jesli ktoś chce umieścić takie zdjęcie na swoim profilu z wlasnej woli-może. :)
PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  25 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: PP01: Wstawienie zdjęcia typu selfie z kartka na której ręcznie jest napisana nazwa użytkownika?Piszesz o weryfikacji autentyczności materiałów użytkowników, takowa ma miejsce na tym portalu. Jest ona dokonywana przez Fotka Przyjaciół oraz Fotka Team, gdy sa wątpliwości co do ich autentyczności. Jednakże jesli ktoś chce umieścić takie zdjęcie na swoim profilu z wlasnej woli-może. :)

No mówimy o fake profilach :) każdy może sobie ściągnąć z sieci dajmy na to 10 fotek jakieś osoby i podać się za nią :) jesteście w stanie to zweryfikować? Nie wydaje mi się :) równie dobrze może być to autentyczna osoba zakładająca konto pod jakaś absurdalna np. Nazwa...

Problem jest tu spory a rozwiązania ani widu ani słychu :/
oam
oam
  25 maja 2019
PP01
PP01: No mówimy o fake profilach :) każdy może sobie ściągnąć z sieci dajmy na to 10 fotek jakieś osoby i podać się za nią :) jesteście w stanie to zweryfikować? Nie wydaje mi się :) równie dobrze może być to autentyczna osoba zakładająca konto pod jakaś absurdalna np. Nazwa... Problem jest tu spory a rozwiązania ani widu ani słychu :/
Napisalam wyżej wyraźnie, że Fotka Przyjaciele oraz Fotka Team maja prawo w oparciu o regulamin portalu wezwać użytkownika do weryfikacji autentyczności zdjęć poprzez wysłanie zdjecia z dobrze widoczna twarza, kartka w reku na ktorej musi byc spisany login i aktualna data, czestym wymogiem jest zrobienie zdjecia na tle monitora z otwarta strona portalu.
Przed tym zdjęcia sa usuwane a jesli użytkownik nie wyślę takiego zdjęcia - konto jest blokowane na stałe.

Fejki sa i beda, sa wszedzie nie tylko tutaj! Wiec pisanie ze "problem jest tu spory" jest nie na miejscu, bo gorsze rzeczy dzieja sie na takim czyms jak fejsbuczek czy instagram.
PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  25 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: PP01: No mówimy o fake profilach :) każdy może sobie ściągnąć z sieci dajmy na to 10 fotek jakieś osoby i podać się za nią :) jesteście w stanie to zweryfikować? Nie wydaje mi się :) równie dobrze może być to autentyczna osoba zakładająca konto pod jakaś absurdalna np. Nazwa... Problem jest tu spory a rozwiązania ani widu ani słychu :/Napisalam wyżej wyraźnie, że Fotka Przyjaciele oraz Fotka Team maja prawo w oparciu o regulamin portalu wezwać użytkownika do weryfikacji autentyczności zdjęć poprzez wysłanie zdjecia z dobrze widoczna twarza, kartka w reku na ktorej musi byc spisany login i aktualna data, czestym wymogiem jest zrobienie zdjecia na tle monitora z otwarta strona portalu. Przed tym zdjęcia sa usuwane a jesli użytkownik nie wyślę takiego zdjęcia - konto jest blokowane na stałe. Fejki sa i beda, sa wszedzie nie tylko tutaj! Wiec pisanie ze "problem jest tu spory" jest nie na miejscu, bo gorsze rzeczy dzieja sie na takim czyms jak fejsbuczek czy instagram.


Spokojnie skąd tyle nerwów? Nie rozumiemy się troszeczkę ale już machnę ręka...
A to ze gorsze rzeczy dzieją się gdzieś za rogiem to żadne usprawiedliwienie
oam
oam
  25 maja 2019
PP01
PP01: Spokojnie skąd tyle nerwów? Nie rozumiemy się troszeczkę ale już machnę ręka... A to ze gorsze rzeczy dzieją się gdzieś za rogiem to żadne usprawiedliwienie
jestem spokojna i wyluzowana, przykro mi jesli doszukales sie czegos innego.. d83dde14

W takim razie napisz tak, żebym zrozumiala Twoj przekaz, ja chętnie porozmawiam. :)

Administracja powinna trochę inaczej podejsc do weryfikacji zdjęć, czyli potwierdzania ze dana osoba nie jest fejkiem. Ten znaczek ktory aktualnie widnieje na profilu jako profil zweryfikowany jest bardzo mylacy.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  25 maja 2019
CichaWielbicielka
CichaWielbicielka: coraz więcej osób jest fejkami to okropne!!


Jeśłi masz podejrzenia co do Fejkowych kont zgłoś to
GRADEK83
GRADEK83
  25 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie powinienes sie cieszyc! :D

Czyli sumiennie wykonujecie swoje nie zawsze przyjemne dla oka obowiązki... Hip Hip HURA HURA HURA na cześć moderatora ! :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami wystarczy wyszukanie obrazu w googlach by poznac prawde, gorzej jak nie daje to rezultatu.

W 89% daje i to akurat jest wystarczające... ole się wie jak z tego korzystać XD
oam
oam
  25 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli sumiennie wykonujecie swoje nie zawsze przyjemne dla oka obowiązki...
Czyżbyś w to wątpił? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Hip Hip HURA HURA HURA na cześć moderatora !
Konto usunięte
Konto usunięte: XD
HURA HURA! :rotfl:
Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  25 maja 2019

Poza fejkami jest też sporo (nawet całe mnóstwo) profili które (np w moim przypadku) dają NIE (X znaczy). Z reguły blokuję takie profile i o dziwo jakiś czas potem te same profile znów dają mi X. A z tego co wiem nie można ot tak zdjąć blokady nałożonej przez kogoś. Magia?! Chodzą słuchy że to fotka zakłada takie lewe profile celowo zaniżając komuś średnią. Ile w tym prawdy... nie wiadomo 🙄 Co do fejków są to ponoć konta osób które wrzucają zdjęcia osób z rodziny np babci czy dziadka bo nawet takie profile do mnie zaglądają 😄

oam
oam
  25 maja 2019
:kurasek: ...
Pluszzz81
Pluszzz81: Poza fejkami jest też sporo (nawet całe mnóstwo) profili które (np w moim przypadku) dają NIE (X znaczy)
To prawda.
Pluszzz81
Pluszzz81: Z reguły blokuję takie profile i o dziwo jakiś czas potem te same profile znów dają mi X. A z tego co wiem nie można ot tak zdjąć blokady nałożonej przez kogoś. Magia?!
Takie sytuacje należy zgłaszać do Fotka Team tutaj:
https://fotka.com/pomoc
Pluszzz81
Pluszzz81: Chodzą słuchy że to fotka zakłada takie lewe profile celowo zaniżając komuś średnią. Ile w tym prawdy... nie wiadomo
Nie ma w tym ani grama prawdy, nawet nie wiem jaki cel miałaby w tym administracja.. Takie konta zakładają ludzie i najczęściej bawią się automatami.. Należy to zgłaszać.
Pluszzz81
Pluszzz81: Co do fejków są to ponoć konta osób które wrzucają zdjęcia osób z rodziny np babci czy dziadka bo nawet takie profile do mnie zaglądają
Jeszcze sie z takim czymś nie spotkałam, o dziwo.. Żeby zdjęcia kogoś z rodziny wykorzystywać? Masakra :rotfl:
Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  25 maja 2019

Przede wszystkim fejkowe konta nie posiadają na profilu podanej miejscowości. Tak myślę. I myślę że powinno to być obowiązkowe...

Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  25 maja 2019

Zresztą jak ktoś już tu wspomniał to walka z wiatrakami. Tu fejki na fejsie fejki a na instagramie gołe dupy i propagowanie narkotyków. Na insta zgłaszałem każdy profil gdzie na zdjęciach była trawka. Użytkownicy się nie kryli z niczym bo na zdjęciach i tzw ''insta story'' widać było uśmiechnięte gęby. Niestety... Instagram nie dopatrywał się niczego złego ani we wciąganiu wszelakiej maści proszków ani w jaraniu zielska. To jest dopiero porażka...

oam
oam
  25 maja 2019
Pluszzz81
Pluszzz81: Przede wszystkim fejkowe konta nie posiadają na profilu podanej miejscowości. Tak myślę. I myślę że powinno to być obowiązkowe...
ja nie mam wpisanej miejscowości aa fejk ze mnie zaden ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 maja 2019
Pluszzz81
Pluszzz81: Przede wszystkim fejkowe konta nie posiadają na profilu podanej miejscowości.


To nie jest obowiązkowe. Nawet ja czasami usuwam swoja lokalizacje/Miejscowość, i co to wówczas będę fejkiem?
Pluszzz81
Pluszzz81: Instagram

Zajmijmy się fotką.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  25 maja 2019

Po za tym nie wiele osób chce podawać swoją miejscowość

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.