Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 maja 2019 (pierwszy post)

Czesto na priv się rozmawia o tym kto z moderatorów się w tej funcji nie odnajduje, nie wywiązuje ze swojej roli bądz jej naduzywa wg.swoich widzimisię. Moze wkoncu wprowadzic jakies zmiany ? Przeciez ten portal w duzej mierze to zwykli użytkownicy , którzy mają sporo zastrzezen itd.

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  9 maja 2019

Myślę, że każdy z moderatorów jak najlepiej stara się wykonywać swoje zadania.
Wielu z Nas się jeszcze uczy, jednak staramy się by wszystko było tak jak ma być ;)

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 maja 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Myślę, że każdy z moderatorów jak najlepiej stara się wykonywać swoje zadania. Wielu z Nas się jeszcze uczy, jednak staramy się by wszystko było tak jak ma być ;)

Naprawdę , a ja wręcz przeciwnie : czesto spotykam sie totalnym brakiem starañ mimo mojej reakcji lub naduzywaniem swoich "przywilejów". To , ze tak MYŚLISZ, to za mało , bo często fakty mówią coś innego
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  9 maja 2019

Nie znam jeszcze wszystkich moderatorów, więc nie wiem jak wywiązują się ze swoich obowiązków.
Ja zawsze jak dostrzegam gdzieś problem staram się go rozwiązać najlepiej jak umiem, a też dopiero się uczę :))

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 maja 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Nie znam jeszcze wszystkich moderatorów, więc nie wiem jak wywiązują się ze swoich obowiązków. Ja zawsze jak dostrzegam gdzieś problem staram się go rozwiązać najlepiej jak umiem, a też dopiero się uczę :))

Ale uczenie sie to jedno, a kierowanie się swoimi "widzimisię" to całkiem coś innego.
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  9 maja 2019

No tak to prawda zgadzam się tu :)

lovehardcorove

Mandarino
Mandarino
  9 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesto na priv się rozmawia o tym kto z moderatorów się w tej funcji nie odnajduje, nie wywiązuje ze swojej roli bądz jej naduzywa wg.swoich widzimisię. Moze wkoncu wprowadzic jakies zmiany ? Przeciez ten portal w duzej mierze to zwykli użytkownicy , którzy mają sporo zastrzezen itd.

Pytanie do ciebie - O jaki dział fotki chodzi ?? bo ogólnikowo temat założyłaś odnośnie moderacji a Fotka dzieli sie na działy : Czat, forum, kamerki. Wiec prosze sprecyzować swoje zapytanie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 maja 2019

Ale mnie nie chodzi o dział , chodzi mi ogólnie o zachowanie , podejscie kilku moderatorow i osób pilnujacych tu porzadku.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 maja 2019

Przykladow podac nie mogę, bo dostaje bany i tematy sa blokowane

Mandarino
Mandarino
  9 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: podejscie kilku moderatorow i osób pilnujacych tu porzadku.


Własnie odnośnie tych modów pytanie o dział :) skoro piszesz TU czyli chodzi o dział forum ;)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 maja 2019

I o tym wlasnie mowie - napisalam na priv do szanownego admina powyzej. Najpierw przedatawil swoje zdanie, a gdy mu jasno pokazalam ze nie ma racji to przestal sie odzywac. Słabe troche...

oam
oam
  10 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: napisalam na priv do szanownego admina powyzej. Najpierw przedatawil swoje zdanie, a gdy mu jasno pokazalam ze nie ma racji to przestal sie odzywac.
Mandarino Ci nie odpisał? O zgrozo..
Konto usunięte
Konto usunięte: !
Andrzej! Jak mogłeś.. :bije: :D
d83ddc47
Mandarino nie jest Adminem! Piszesz o zmianach w moderacji a nawet nie wiesz kto jaką role tu pełni. :zonk:
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania, problemy z moderatorami forum/kamerek/czatu zgłasza sie do Moderatora Globalnego odpowiedniej sekcji portalu, bądź do Fotka Team (tzw. ADMIN) tutaj: https://fotka.com/kontakt .
Dla ułatwienia dodam, że wszystkich MG (moderatorów globalnych) znajdziesz >TUTAJ<
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 maja 2019

Niewazne, czy admin czy szczebel nizej. Tak czy srak pelni tu jakąś funkce za darmową gwiazdkę.Co do czytania ze zrozumieniem to proszę zacząc od siebie , a swoją drogą to niestety jestes "za smarkata" zeby mnie pouczać. A teraz daj bana- jakoś trzeba błysnąć 👌

oam
oam
  10 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niewazne, czy admin czy szczebel nizej.
Ważne, pisząc inaczej wprowadzasz innych w błąd!
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do czytania ze zrozumieniem to proszę zacząc od siebie
Zacznij studiować regulamin portalu i poszczególnych sekcji.
https://fotka.com/regulamin
Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą to niestety jestes "za smarkata" zeby mnie pouczać
oh i ah, zabawne. napisała to dojrzała kobieta zachowująca sie jak dziecko.
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz daj bana- jakoś trzeba błysnąć
Posypie sie brokatem, będę błyszczeć większym blaskiem.

d83ddd12Zamykam, wszystko zostało napisane i podane na tacy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.