Moderaptor
Moderaptor
  5 maja 2019 (pierwszy post)

Przypuszczam, że likwidacja pokoju seks miała na celu rozłożenie pikanterii na pokoje podrzędne 15, 25 i 35+, zostawiając w Głównym przestrzeń do monitorowania czata przez modów bez skakania z pokoju na pokój, gdy jest tylko jeden op. Być może się mylę i powód jest inny, bądź powodów jest kilka - mniejsza o to. Tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że nie da się tak z dnia na dzień zmienić mentalności zbiorowej danej grupy i zero-jedynkowe trzymanie się reguły gadasz o seksie = knebel wprowadzi zmianę. Nie da się tego zrobić nawet stopniowo na przestrzeni dni, tygodni, czy najbliższych miesięcy, bo choćby nie wiadomo jak się moderacja szanowna starała trzymać polecenia, zamiast modelować mentalność w tym kierunku, obrywa darciem z siebie łacha przez stałych bywalców. Wszyscy widzimy do jakich sytuacji dochodzi.

Zaraz po likwidacji krążyła fama, że pokój seks będzie przywrócony, ale czułem że ktoś sobie jaja robi, bo nie trzeba być programistą, żeby odróżniać względnie proste, kosmetyczne korekty w skrypcie, od postanowień FT o takich sprawach.

StyX
StyX:
Radku, założyłem ten wątek nie tylko po to, żeby się ekipa pod tym kulturalnie podpisała, ale też dlatego, żebyśmy, jak to się mówi - wspólnie usiedli i pogadali. Możesz nam wyjaśnić dlaczego zaszła taka raptowna zmiana? I powiedzieć czy możemy liczyć na taki rodzaj rozłożenia pokojów, który da Wam i nam userom jakiś kompromis?

Potrzebujemy pokoju dla wszystkich (18+), w którym panować powinny wszystkie chwyty dozwolone (uwzględniające ogólnie uniwersalne punkty netykiety). Tak było na starym flircie i na doczesnym seksie.
Moderaptor
Moderaptor
  5 maja 2019

Ja to bym zrobił po staremu, czyli Główny / Flirt / Piaskownica / Regionalne, przy czym pierwsze trzy pokoje byłyby stałe (Piaskownica widoczna tylko dla 5-10-15 / reszta pokoi odwrotnie), a po wyborze Regionalnego ukazałaby się lista województw, gdzie link-widmo staje się permalinkiem do utworzenia nowego pokoju (jak to dotąd było z (+)).

Im prościej i bardziej okrojone, tym lepiej. No ale skoro coś tam się już dzieje, to tym bardziej mogę sobie pobeblać co to bym ja nie chciał. Fajnie wiedzieć, że nie będzie długo tej farsy. Szkoda tylko, że ludzie po wszystkim będą na napuszeni i zaszczuci.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  5 maja 2019

tak fotka zadecydowała i musimy się z tym pogodzić

Moderaptor
Moderaptor
  5 maja 2019

Aro jesteś modem forum w którym merytoryka jest anomalią. Miło też, że powielasz i tak zignorowaną informację :)

Zamknij lepiej ten wątek może ;)

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  5 maja 2019

Jak coś chcesz wyjaśnić pisz do mnie na PW

Moderaptor
Moderaptor
  6 maja 2019

Nie skomentuję tego :D

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: (Piaskownica widoczna tylko dla 5-10-15 / reszta pokoi odwrotnie)

Zgodnie z regulaminem " Dział III - Rejestracja i zasady korzystania z Serwisu Art. 6 Użytkownikiem Serwisu może być każda osoba fizyczna mająca ukończone 16 lat, która ukończy proces rejestracji oraz ...""

Zmiany były konieczne. Nie ma sensu utrzymywać oddzielnego pokoju dla maluchów skoro zmienił się Regulamin. Myślę że to było podstawą do zmian.

Z Czata nie korzystam ale na Forum też zniknął nam dział 5-10-15.

Pozdrawiam
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Moderaptor
Moderaptor
  6 maja 2019

No to bez.

Proszę o zamknięcie tematu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.