Moderaptor
Moderaptor
  5 maja 2019 (pierwszy post)

Przypuszczam, że likwidacja pokoju seks miała na celu rozłożenie pikanterii na pokoje podrzędne 15, 25 i 35+, zostawiając w Głównym przestrzeń do monitorowania czata przez modów bez skakania z pokoju na pokój, gdy jest tylko jeden op. Być może się mylę i powód jest inny, bądź powodów jest kilka - mniejsza o to. Tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że nie da się tak z dnia na dzień zmienić mentalności zbiorowej danej grupy i zero-jedynkowe trzymanie się reguły gadasz o seksie = knebel wprowadzi zmianę. Nie da się tego zrobić nawet stopniowo na przestrzeni dni, tygodni, czy najbliższych miesięcy, bo choćby nie wiadomo jak się moderacja szanowna starała trzymać polecenia, zamiast modelować mentalność w tym kierunku, obrywa darciem z siebie łacha przez stałych bywalców. Wszyscy widzimy do jakich sytuacji dochodzi.

Zaraz po likwidacji krążyła fama, że pokój seks będzie przywrócony, ale czułem że ktoś sobie jaja robi, bo nie trzeba być programistą, żeby odróżniać względnie proste, kosmetyczne korekty w skrypcie, od postanowień FT o takich sprawach.

StyX
StyX:
Radku, założyłem ten wątek nie tylko po to, żeby się ekipa pod tym kulturalnie podpisała, ale też dlatego, żebyśmy, jak to się mówi - wspólnie usiedli i pogadali. Możesz nam wyjaśnić dlaczego zaszła taka raptowna zmiana? I powiedzieć czy możemy liczyć na taki rodzaj rozłożenia pokojów, który da Wam i nam userom jakiś kompromis?

Potrzebujemy pokoju dla wszystkich (18+), w którym panować powinny wszystkie chwyty dozwolone (uwzględniające ogólnie uniwersalne punkty netykiety). Tak było na starym flircie i na doczesnym seksie.
woooonsz
woooonsz
  5 maja 2019

błagam dajcie mi seks

uvs
wpis jest ukryty
RIVIO
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  5 maja 2019

decyzją fotki tworzenie własnych pokoi zostało nieodwołalnie wykasowane więc musicie się zadowolić tym co jest

Moderaptor
Moderaptor
  5 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Aro34
Aro34: więc musicie

Każda szanująca się firma słucha głosu swoich klientów. Wszędzie są od razu gównoburze, gdy coś uderza w potrzebo-nawyki userów, ale tutaj krzykactwa nie będzie. Kulturalnie odzywamy się do Radka z zapytaniem w tej sprawie, więc "więc musicie" nie do końca jest przypieczętowane - mam nadzieję. Poza tym nie padło ani słowo o tych pokojach (czy subforum Czat), bo ta decyzja akurat była słuszna i uderzyła w marginalny odsetek zwyroli z "ostre ruchanko". Nie czatujesz z nami i nie wiesz o czym mowa.

Joł!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Również widzę brak tworzenia Nowego Pokoju. Widzę nowy pokój Fotka, chyba dział błędnie jestem tam sam a pokazuje 26 osób lub dział to jakoś inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Zawsze na początku są żale płacze po jakiś zmianach. I tak będzie zawsze, Po zmianie wyglądu profili użytkownicy narzekali, bo dużym czasie stwierdzili że zmiany są na plus i w tym przypadku będzie tak samo lub coś jeszcze poprawia, warto poczekać niż od razu narzekać :)
HardStyled83ddd0a
Moderaptor
Moderaptor
  5 maja 2019
Owad
Owad: Widzę nowy pokój Fotka, chyba dział błędnie jestem tam sam a pokazuje 26 osób lub dział to jakoś inaczej.

Nic z tego nie zrozumiałem, sorry.
Owad
Owad: warto poczekać niż od razu narzekać

Biorę to na chłodno i staram się na pewne rzeczy patrzeć obiektywnie. Po to założyłem temat, żebyśmy się dowiedzieli co jest grane. Nikt nie będzie tu modów wyzywał - mam nadzieję vol. 2.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic z tego nie zrozumiałem, sorry.

To nie widzisz wchodząc na Czat pokoju Fotka ?
HardStyled83ddd0a
Moderaptor
Moderaptor
  5 maja 2019

Blisko Mnie / Czat Główny / Flirt 15+ / Flirt 25+ / Flirt 35+

Nie wałkuj tego. Jako mod forum powinieneś wiedzieć czym jest off top ;)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wałkuj tego.

The End.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika ArielAriel
Posty: 452 (po ~246 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 65
Ariel
  5 maja 2019
Owad
Owad: To nie widzisz wchodząc na Czat pokoju Fotka ?

To pokój przeznaczony dla Moderatorów.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz po likwidacji krążyła fama, że pokój seks będzie przywrócony, ale czułem że ktoś sobie jaja robi, bo nie trzeba być programistą, żeby odróżniać względnie proste, kosmetyczne korekty w skrypcie, od postanowień FT o takich sprawach.


I mogę Ci napisać, że to nie tyle fama, co tak będzie. Poprzedni/obecny układ pokoi był już delikatnie nieaktualny jak na obecne realia. Nie ma większej potrzeby trzymania kilku praktycznie pustych pokoi. Tak samo tworzenie tzw pokoi prywatnych (a takim przypominam był "seks", bo każdego dnia po 6 rano ktoś musiał ten pokój założyć) nie okazało się spektakularnym sukcesem i niosło za sobą więcej szkody niż pożytku. W związku z tym zdecydowaliśmy się zrezygnować z tego, a co za tym idzie pokój "seks" zniknął. Przedstawiliśmy przed FT niekrótką listę zmian, o którą prosiliśmy (w tym także pomysł na nową organizację pokoi i jest w tym wszystkim pokój "seks"), a od FT otrzymaliśmy zapewnienie, że stopniowo, w miarę możliwości przerobowych zmiany będą wprowadzane. Na nieszczęście fanów "seksu" na pierwszy ogień poszła zmiana polegająca właśnie na braku możliwości zakładana pokoi prywatnych i dlatego zostaliśmy z tym, co jest. Sam przyznam, że miałem nadzieję na trochę szybsze zakończenie tego tematu, ale jak to zwykle bywa, swoje trzeba się naczekać na doprowadzenie tu paru spraw do końca. Będziemy w dalszym ciągu molestować FT o rychłe wprowadzenie obiecanych zmian, z korzyścią dla wszystkich Użytkowników czatu.

Jestem modem. Uświadom to sobie sobie.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 maja 2019
Ariel
Ariel: To pokój przeznaczony dla Moderatorów.

Tak przepuszczałem, dzięki za info.
HardStyled83ddd0a
Moderaptor
Moderaptor
  5 maja 2019
Ariel
Ariel: (...) ...to nie tyle fama, co tak będzie.
No mnie to zdziwiło właśnie, że było gadane, a nie było wdrażane. Zwykle robi się serwer testowy i wrzuca zmiany pakietowo, ale jeśli to ma jakiś aspekt socjo- to rozumiem. Mogliście się spodziewać takiej reakcji. Nikt gorącego szkła do zimnej wody nie wkłada i teraz jest zgrzyt między userami i modami potężny.

To wszystko wyjaśnia, więc "petycję" można uznać za skreśloną. Dzięki Ariel za wyczerpujące wyjaśnienia. Taczka dla Radka wraca do ogrodowej szopy :)

Ariel
Ariel: Nie ma większej potrzeby trzymania kilku praktycznie pustych pokoi.
Tak było z regionalnymi Polski B (na marginesie - regionalne były o tyle fajne, że się ludzie na mikrozloty umawiali)

Temat można zamknąć, ale w sumie niech sobie wisi.
Avatar użytkownika ArielAriel
Posty: 452 (po ~246 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 65
Ariel
  5 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak było z regionalnymi Polski B (na marginesie - regionalne były o tyle fajne, że się ludzie na mikrozloty umawiali)

Dokładnie, 4-5 województw, gdzie coś się działo, reszta pokroju obecnego flirtu 15 czy 25. Nad regionami też myśleliśmy, ale ciężko ugryźć ten temat, żeby uniknąć właśnie sytuacji sprzed lat, a zarazem żeby żaden region Polski nie został jakoś pominięty. Stąd pomysł, żeby pokoi było może i mniej, ale żeby ludzie się jakoś jednak po nich rozłożyli. Bez sensu dublować flirty, skoro bez względu na podział wiekowy ludzie na nich i tak nie siedzą za bardzo. Bez sensu też tworzyć masę podobnych pokoi pokroju seks, wolni, randki ect. Jak już FT w końcu poustawiają to tak, jak chcieliśmy, to zobaczymy czy i jak się to przyjmie. Poobserwujemy i w razie potrzeby dokonamy jeszcze jakichś korekt, jeśli nadal gdzieś będą wyraźne pustki.

Jestem modem. Uświadom to sobie sobie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.