Kacperek
Kacperek
  7 stycznia 2018 (pierwszy post)
Uważam że jest za mało moderatorów na ilość pokoi . i nowi moderatorzy nie znają Regulaminu nie poświęcają tyle czasu ile trzeba na Opiekę na czacie :)

Po między innymi Moderatorzy po tak zwanej znajomości wychodzą z pokoju jeśli ich znajomy znajoma obrażają userów na Czacie Głownym lub innym wybranym przez nich pokoju
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  21 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kiedy jestem moderatorem, moje ziomki rozwijają mi czerwony dywan jak przechodzę i mówią do mnie "Wasza Wysokość".

A ja chyba rzucę pracę?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Przeciez wy zarabiacie na tym kokosy Wiadomo. Chrzanić biedę, zostać modem!BekaZciebieModzie: Ktos mi odpowie czy nie wstydzi sie mowic znajomym ze jest modem ? Od kiedy jestem moderatorem, moje ziomki rozwijają mi czerwony dywan jak przechodzę i mówią do mnie "Wasza Wysokość".

NO ELITA :D :D moralno- intelektualna. Na wzor rządu :D
SebaPc
SebaPc
  23 lutego 2018
tomas
tomas: Zdecydowanie ich za dużo :D

siama dziadu :D
Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  24 lutego 2018
Maryla
Maryla: chciałbyś siedzieć 24/7 przed komputerem i czytać miliony wiadomości
Toć na czacie jak się nawet zawiśnie, to za dużo się nie straci, bo tam po prostu nic się nie dzieje. :rotfl:

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ktos mi odpowie czy nie wstydzi sie mowic znajomym ze jest modem ?
A to mając moderatora na fotce, wychodząc do ludzi, rozpoczynasz rozmowę od "Hej jestem modem na fotce"? :lol:

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  24 lutego 2018
Zua
Zua: Maryla: chciałbyś siedzieć 24/7 przed komputerem i czytać miliony wiadomości Toć na czacie jak się nawet zawiśnie, to za dużo się nie straci, bo tam po prostu nic się nie dzieje. BekaZciebieModzie: Ktos mi odpowie czy nie wstydzi sie mowic znajomym ze jest modem ? A to mając moderatora na fotce, wychodząc do ludzi, rozpoczynasz rozmowę od "Hej jestem modem na fotce"?

Widze ze nawet nie bierzesz pod uwage mozliwosci ze ktos Cie zapyta czym sie zajmujesz badz co interesujacego robisz :D lol tez bym nie chcial zeby ktos sie dowiedzial ze jestem dyzurnym frajerem fotki - za darmo :D
Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  27 lutego 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Widze ze nawet nie bierzesz pod uwage mozliwosci ze ktos Cie zapyta czym sie zajmujesz badz co interesujacego robisz :D
Pytają i zawsze jestem dumna odpowiadając na to pytanie. Nie wydaje mi się, aby użeranie się z niektórymi mało mądrymi useram, było interesującym zajęciem - więc po cóż o tym wspominać + kogo to interesuje, 3/4 osób nie wie jak funkcjonuje fotka, a jeżeli jej używało to w forme "kto poklika". :lol:

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 lutego 2018
Zua
Zua: BekaZciebieModzie: Widze ze nawet nie bierzesz pod uwage mozliwosci ze ktos Cie zapyta czym sie zajmujesz badz co interesujacego robisz :D Pytają i zawsze jestem dumna odpowiadając na to pytanie. Nie wydaje mi się, aby użeranie się z niektórymi mało mądrymi useram, było interesującym zajęciem - więc po cóż o tym wspominać + kogo to interesuje, 3/4 osób nie wie jak funkcjonuje fotka, a jeżeli jej używało to w forme "kto poklika".

ojej no wzruszajace :D jestem z Was taki dumny ze tak sie dla nas poswiecacie xddd nasi samarytanie :D
Karola
Karola
  12 marca 2018

Od kiedy pamiętam...(9-8 lat?) ZAWSZE według innych było za mało moderatorów, a nowi byli wiecznie niedouczeni. d83dde01 Never ending stooory...d83cdfb6

Zua
Zua: ?

Ariel
Ariel: ;)

praksyda
praksyda: .


Cześć! d83dde18
Avatar użytkownika ArielAriel
Posty: 452 (po ~246 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 65
Ariel
  12 marca 2018
Karola
Karola: Cześć!

Cześć Młoda! Pozdrawiam :*

Jestem modem. Uświadom to sobie sobie.

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  14 marca 2018
Karola
Karola: Cześć!

Hej misiu, kope lat! :zakochany: :sex:

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

praksyda
praksyda
  15 marca 2018
Karola
Karola: ło

d83dde18 Cześć mała.
ObserwatorPc
ObserwatorPc
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: praksyda

siema :D
praksyda
praksyda
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: siema :D

Łoo Siema Seba mój mistrzu.. o ile to Ty, chyba ze ktos podszywa sie pod Ciebie, ale raczej juz mało kto pamięta " takie mamuty;* " :ziober2:
ObserwatorPc
ObserwatorPc
  23 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Łoo Siema Seba mój mistrzu.. o ile to Ty, chyba ze ktos podszywa sie pod Ciebie, ale raczej juz mało kto pamięta " takie mamuty;* "


d83dde33 az tak starzy nie jestesmy
praksyda
praksyda
  23 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: az tak starzy nie jestesmy

ostatnio jak zaczęłam pojawiać się na czacie, to było" praksyda, Ty jeszcze żyjesz?" kurde nie wiem chyba po trzydziestce trzeba juz umierać, także tego.. to nasze ostanie stadium :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.