KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014 (pierwszy post)

To ze siedzisz na czacie o 4 nad ranem zeby tylko screeny robic a nastepnie wyciagac jezyka u globalnych nie oznacza ze dostaniesz moda. Ale ten banik z przed chwila za wielokrotne lamanie regulaminu byl bezcenny mimo wszystko ze akurat o tej godzinie tam nie bylem. :zakochany: d83dde18

Nie pozdrawiam :fakju:

PS: zamknijcie kazdy temat w tym umarlym dziale. Na pewno wasze ego sie podniesie o kilka procent

Niereformowalny
Niereformowalny
  6 września 2014
KrolJulian
KrolJulian: Mi ten licznik zwisa


Jest ktoś taki na forumach komu nie zwisa? :rotfl: mnie sie dzisiaj trafiło -666 toteż zeskrinowałem na pamiątkę Xd
KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie sie dzisiaj trafiło -666 toteż zeskrinowałem na pamiątkę Xd


:D takiego helmu to ja mam w diablo 3 ^^. 666 armora ma ;P

Niereformowalny
Niereformowalny
  6 września 2014

Ten skrin też zaraz zniknie, bo regulamin xD idę stąd, serio :P narty

KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten skrin też zaraz zniknie, bo regulamin xD idę stąd, serio :P narty


Screenowanie zabronione tutaj? :rotfl: Fotka - Internetowy Auschwitz
Shaitan
Shaitan
  6 września 2014
KrolJulian
KrolJulian: Fotka.pl - Internetowy Auschwitz

Z tobą widzę naprawdę już jest coraz gorzej :zonk:
KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: Z tobą widzę naprawdę już jest coraz gorzej


Z wami rowniez Lucku ;*

PS: Zonkujesz przy tym poscie a przypomij sobie tematu na hyde na temat naszej ikony religijnej JPII to jakos tam te oczy nie wygibales :)
Shaitan
Shaitan
  6 września 2014
KrolJulian
KrolJulian: PS: Zonkujesz przy tym poscie a przypomij sobie tematu na hyde na temat naszej ikony religijnej JPII to jakos tam te oczy nie wygibales :)


A ty myślisz że czytam wszystkie tematy w całości? Poza tym, co ma jp2 do porównywania fotki do holokaustu? Puknij się czasem w czółko ;)
KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014

To co wyprawia tutaj wyglada jak w holokauscie. Moze Ty pierwszy sie puknij

praksyda
praksyda
  7 września 2014

Gdybym to był mój serwis, to bym przed daniem moderatora zrobiła każdemu kurs z moderowania, na który miałby określony czas na odpowiedzi, i to pytania z całego serwisu i plus kilka pytań na IQ, bo co z tego ze na pytania odpowie śpiewajaco, jak rozum ma 12 letniego dziecka i wtedy nikt takiej osoby nie traktuje poważnie.
Inaczej RAUS za drzwi-->
tak, teraz mozecie szczekać na mnie :ziober2: pozwalam.

Paffeuu
Paffeuu
  7 września 2014

TOP BK XD

RandomNaStrzala
RandomNaStrzala
  7 września 2014

chodzi ci o esquilo?

KrolJulian
KrolJulian
  8 września 2014
praksyda
praksyda: tak, teraz mozecie szczekać na mnie


:rower: :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.