KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014 (pierwszy post)

To ze siedzisz na czacie o 4 nad ranem zeby tylko screeny robic a nastepnie wyciagac jezyka u globalnych nie oznacza ze dostaniesz moda. Ale ten banik z przed chwila za wielokrotne lamanie regulaminu byl bezcenny mimo wszystko ze akurat o tej godzinie tam nie bylem. :zakochany: d83dde18

Nie pozdrawiam :fakju:

PS: zamknijcie kazdy temat w tym umarlym dziale. Na pewno wasze ego sie podniesie o kilka procent

toszi
toszi
  6 września 2014

o kogo chodzi? :///

Shaitan
Shaitan
  6 września 2014

Sam byłeś moderatorem, a nie wiesz gdzie się składa skargi? ;)

Niereformowalny
Niereformowalny
  6 września 2014

Z nas wszystkich tacy moderatorzy jak jasna cholera :rotfl: Dżonson bejbi daj Ty sobie siana z tym portalem, BK mocna :D

KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Shaitan
Shaitan: Sam byłeś moderatorem, a nie wiesz gdzie się składa skargi? ;)

Czesto to mi spiewasz ale nie skorzystam. Zachcialo mi sie napisac temat to napisze.
KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżonson bejbi daj Ty sobie siana z tym portalem, BK mocna :D

No takiej beki na zadnym portalu nie widzialem :)
Niereformowalny
Niereformowalny
  6 września 2014
KrolJulian
KrolJulian: No takiej beki na zadnym portalu nie widzialem :)


Ja póki co prowadzę "walkę" z umieszczeniem skrina w albumie :D bawi mnie ta sytuacja coraz bardziej :ziober2:
KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja póki co prowadzę "walkę" z umieszczeniem skrina w albumie :D bawi mnie ta sytuacja coraz bardziej


Nie ale bez kitu zobacz jak wyglada nasz forum :) Zamiast robic wszystko zeby zachecic ludzi zeby zostali to robia odwrotnie.
Niereformowalny
Niereformowalny
  6 września 2014

Zagłada tego portalu jest blisko, już dawno nie powinien istnieć :)

KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zagłada tego portalu jest blisko, już dawno nie powinien istnieć :)


Tak zniszczyc spolecznosc i reputacje portalu. Ragni w ogole widzi co tu sie dzieje?
Niereformowalny
Niereformowalny
  6 września 2014
KrolJulian
KrolJulian: Tak zniszczyc spolecznosc i reputacje portalu. Ragni w ogole widzi co tu sie dzieje?


Sądzisz, że jego interesuje ten burdel? liczy sie kabza. My się bawimy, wkładamy mu siano do kieszeni kupując gwiazdy a on sie śmieje przed lustrem każdego poranka :D wydałem na ten portal dwa razy chyba 2,50 na zmianę loginu i żadnego złamanego grosza więcej :d
KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzisz, że jego interesuje ten burdel? liczy sie kabza. My się bawimy, wkładamy mu siano do kieszeni kupując gwiazdy a on sie śmieje przed lustrem każdego poranka :D wydałem na ten portal dwa razy chyba 2,50 na zmianę loginu i żadnego złamanego grosza więcej :d

ja to rozumiem ale w biznesie czy nie robisz wszystko zeby klient byl zadowolony i zeby przyciagnac jeszcze wiecej klientow i zrobic wszystko zeby zostali? Dziwie mnie polityka typu "juz zarobilismy miliony zlotych i mamy teraz wszystko w dupie" ... no coz. Jednak warto pamietac ze to nie portal tworzy spolecznosc tylko userzy.
Niereformowalny
Niereformowalny
  6 września 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak widzisz, nie w tym przypadku. Do moderacji są wybierane osoby kompletnie do tego nie nadające się bądź takie, które kiedyś robiły tutaj burdel i stawiały się moderacji oraz choremu systemowy vel regulaminowi, bez obrazy dla moich znajomych, ale taka jest prawda :) Dlatego też ktoś nadgorliwy robi sobie samowolkę na forumach zamykając wszystko jak leci, kto to robi, po co i czy jest to zgodne z tym dziwnym wpisem vel regulaminem totalnie mi to zwisa jak dobrze o tym wiesz. Niech się owa osoba wykazuje w tym świecie- wirtualnym, choć wątpię by nawet takie zaangażowanie było nadzwyczaj nagradzane bo jak domniemam nic poza gwiazdeczką nie dostaną:) co jest dla mnie też troszkę śmieszne bowiem prądu z dupy nie biorą :) Co by nie mówić, nie mój cyrk nie moje małpy :d też kiedyś miałem moment, w którym faktycznie marzyła mi się taka "posadka" ale chwała Bogu z tego wyrosłem i znajduję się nadal po tej "ciemnej stronie";]

Niereformowalny
Niereformowalny
  6 września 2014

Zabawne, że jeszcze komuś nagminnie chce się minusowac moje posty i innych tutaj piszących XD serio tyle przegrywac to ja piernicze :DDDD bawcie się dobrze :) dobrej nocy Dżony :)

KrolJulian
KrolJulian
  6 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zabawne, że jeszcze komuś nagminnie chce się minusowac moje posty i innych tutaj piszących XD serio tyle przegrywac to ja piernicze :DDDD bawcie się dobrze :) dobrej nocy Dżony :)


A to nie od dzis minusuja posty dla zabawy hehe. Mi ten licznik zwisa moze byc i nawet minus miliard i wciaz zadnego faka nie dam :D
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś nadgorliwy robi sobie samowolkę na forumach zamykając wszystko jak leci


Debilizm
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.