Dee
Dee
  29 sierpnia 2014 (pierwszy post)
Pisze bo mam taka chec:) a kto mi zabroni? no kto?:)
Chcialam serdecznie pozdrowic kolko wzajemnej adoracji, ktore z wielka gracja tak napieprza na siebie nazwajem a udaje przyjazn, ze ze wzruszenia lezka w oku sie kreci

Paffeuu moze w koncu wyjawisz wszystkim co tak na serio o nich myslisz?:)

Agrafko o tak dla ciebie mam wyjatkowo dlugi watek kochana powiedz mi jak to jest byc mega wielka hipokrytka? jak dzisiaj pamietam, jak na "oczy" jechalas szmatami bo rwala kolesia ktory cie nawet nie chcial... jak na Kaje nadawalas ze serdusiowala Pawla jak byl z toba w parze... a sama co robilas?przez ostatnie miesiace?:) wiesz jaka masz ksywke? zycze powodzenia.

moj ulubieniec
BlueEyez... Tomaszku.... moze warto tu tak publicznie wspomniec, ze walisz scrny wszystkim... a jedziesz na Leosia ze rozsylasz prywatne rozmowy i sie z nich nabijasz? jestes strasznie szczery.. serio:)

Lukasz(ku) - sloneczko dwulicowe... nie wiem jakie ty masz zycie ale musi byc serio nudne....

Niko... no tu tez bym mogla duzo napisac... ale w sumie po co... wystarczy tylko wspomniec, ze jest mi cie cholernie zal...

tosziko... no coz... szkoda, ze glupota jest nieuleczalna

i cala reszta dwulicowego, falszywego teamu:) dalej jarajcie sie swoim dystansem i przezywajcie to co sie tu dzieje... robcie z twarzy kapcia... wpierajcie 17 wersji.... jak mi dobrze ze mam ten etap zycia juz za soba... obym NIGDY w zyciu was nie spotkala....jednoczesnie dziekuje tym ktorzy na przestrzeni tych 9 lat po prostu byli....i beda nie bede o was wspominac bo i po co:) buziak wielki....!

p.s 1 Jednoczesnie czatowe troliki informuje, ze sama zrezygnowalam z uprawnien :)

p.s 2 aaaaa i agrafko nadal wynos informacje m.in o glosowaniu ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  29 sierpnia 2014

Dziwne, że jeszcze tej treści nikt nie usunął :rotfl: coby się nie musieć wybielać potem :D

PlemnikGimbusa
PlemnikGimbusa
  29 sierpnia 2014

By trudne sprawy zniknely gdzies, niech mod globalny rozwiaze je. Trudne sprawy...

DRILLIN
Posty: 24 (po ~179 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 599
DRILLIN
  30 sierpnia 2014

bez kitu, niech każdy z moderatorów pójdzie w jej ślady, napisze jakąś brazylijską opowieść o tym jaki każdy tutaj jest fałszywy (jakby to było coś niesamowitego) i następnie odejdzie stąd w piździach, pozdrawiam.

chociaż tosziko na propsie i odczep sie, pozdro 599.

tak

Saamczysko
Posty: 1 (po ~20 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Saamczysko
  30 sierpnia 2014

Ah te mokre gacie...

Mandarino
Mandarino
  30 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: bez kitu, niech każdy z moderatorów pójdzie w jej ślady

Kpisz chyba Przyjacielu ;) nie ma takiej opcji nawet tu :D
DRILLIN
Posty: 24 (po ~179 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 599
DRILLIN
  30 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kpisz chyba Przyjacielu ;) nie ma takiej opcji nawet tu :D

ciężko się rozstać z internetem i zająć czymś ciekawszym? :>

tak

Lukasz
Lukasz
  30 sierpnia 2014
Saamczysko
Saamczysko: Ah te mokre gacie...


o któż tu wrócił :piwo:
co sądzisz o tej sytuacji wyżej koleżko?
leser
leser
  30 sierpnia 2014

grubo sie dzieje :D

Dee
Dee:


i tak props za wytrwalosc! ;*
BiedaNaSlasku
BiedaNaSlasku
  30 sierpnia 2014

facet ja zostawil czy co?

BiedaNaSlasku
praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2014

co tu się... ;O

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.