Arnold89
Arnold89
  18 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Wstając rano,setki przemysłem w głowie się mieszają,dzisiaj pochmurny dzień,słońce wcale nie świeciło przyciemnialo życie mu tak jak ludzie którzy mu to uprzykszali nie był miły widok lecz oni czuli to innaczej,on pewnego dnia wstał i powiedział ja już nie chce poszedł prosto w dał nie myśląc co będzie przed nim to był piękny dzień ale dla niego się skończył źle spojrzał w prawa gdy z lewej nadjechał pociąg on nie zdarzył spojrzeć zamyslany w wielkim świecie poszedł huk i trafił do edena

Arnold89
Arnold89
  23 sierpnia 2013

shaitan to moje forum wiec jak mie pasuje to nie wbijaj i juz kuwa.david raczej nie ale lubie sitek donguralesko pih sokol pezet

Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013

zaraz jakiś kawałek napisze

Shaitan
Shaitan
  23 sierpnia 2013
Arnold89
Arnold89: shaitan to moje forum wiec jak mie pasuje to nie wbijaj i juz kuwa.david raczej nie ale lubie sitek donguralesko pih sokol pezet

Temat jest twój, lecz forum jest ogólne i obowiązują na nim pewne zasady, zgodnie z którymi mogłem ci dać bana bez ostrzeżenia. Tak więc ostatni raz proszę, nie klnij. Dodatkowo udowodnisz może komuś, że rap to nie tylko rzucanie wulgaryzmami na prawo i lewo.
Arnold89
Arnold89
  23 sierpnia 2013

ok to pisz cos moze benger ok bd pozniej trzym cie sie

Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013
Arnold89
Arnold89: shaitan to moje forum wiec jak mie pasuje to nie wbijaj i juz kuwa.david raczej nie ale lubie sitek donguralesko pih sokol pezet


stary nie klnij ok
Arnold89
Arnold89
  23 sierpnia 2013

shain zawin sie stąd i najlepiej nie wracaj banami nie strasz kuwa zrywka

Arnold89
Arnold89
  23 sierpnia 2013

bo mi cisnienie podnosi jak konfident bedzie mnie banami straszyl kasztan

Shaitan
Shaitan
  23 sierpnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie straszę, informuję ;) Trochę kultury chłopie.

Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013
Shaitan
Shaitan: Nie straszę, informuję ;) Trochę kultury chłopie.


Nie kłóć się tylko rapuj
Shaitan
Shaitan
  23 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: rapuj

To nie dla mnie zabawa, nie czuję tego co wy.
Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013
Shaitan
Shaitan: To nie dla mnie zabawa, nie czuję tego co wy.


napisałeś fajną zwrotkę, ty prysia i Jonson nagracie nowy song fotka.pl
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  23 sierpnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To dla mnie żadna nowina.
Na forum wielu ludzi napina.
Cwaniak myśli, że jest fajny,
bo w bluzgach jest wydajny.
Ja może nie rapuję,
ale dobrze się czuję, kiedy rymuję.

Kiedy krytykować mnie ktoś za rym zechce,
niech wie, że moje ego to tylko połechce.

Joł.:ziober2:

Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013
esquilo
esquilo: To dla mnie żadna nowina. Na forum wielu ludzi napina. Cwaniak myśli, że jest fajny, bo w bluzgach jest wydajny. Ja może nie rapuję, ale dobrze się czuję, kiedy rymuję. Kiedy krytykować mnie ktoś za rym zechce, niech wie, że moje ego to tylko połechce. Joł.


joł ziom super tekscik po prostu de best
Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013

Tak zwany bad boy, pan swojego swiata snu wchodze na ten bicik, niczym ziomki z 3oda kru rozwalam system, dekonstrukcja zwykłych zdarzeń nie powstrzymuj ambicji, nie powstrzymuj się od marzeń nie raz byłem załamany, czynami diabła kusze już nigdy się poddam, prędzej się udusze Bo nie warto sie poddawać, okazywać swych słabości też jesteśmy normalni, tak zwani ludzie prości... Wystawiasz mnie na próbę ? pokaż na co cię stać! bedziesz wolał się poddać niż dalej ze mną grać nie jestem nawet "dobry" rymami was truje ale jeśli przestane chyba zwariuje Nie tworze dla nikogo, robie to dla siebie gdy mam napływ weny to czuje się jak w niebie poszukuje natchnienia jak prometeusz ognia gdy mam na coś pomysł, płonę jak pochodnia tworze to co kocham, kochanie to jest zbrodnia ? Dosyć już o mnie, czas powiedzieć coś o ziomach u nich zawsze mam poparcie, wszyscy razem wzieśmy toast! Wiele razem przebyliśmy, wiele jeszcze czeka nas tylko jedno nas rozdzieli pare liter słowo CZAS Dla każdego co jest ze mną dożywotni respect mam Nie pozwole aby żaden z problemem został sam ! Teraz pare słów dla kilku moich wrogów, jesteście tacy jak my, a uważacie się za bogów. Brak szaczunku dla każdego fałszywego przyjaciela grasz na dwa fronty i zgrywasz twardziela ? Pozdro

Dawiiido
Dawiiido
  24 sierpnia 2013

arnold89 łap bit i podkład

http://ulub.pl/1zxj5L9E9P/podklad-hip-hop - podkład
http://ulub.pl/BfQUJA46SB/bit-hip-hop-the-best - bit

pasują

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.