Arnold89
Arnold89
  18 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Wstając rano,setki przemysłem w głowie się mieszają,dzisiaj pochmurny dzień,słońce wcale nie świeciło przyciemnialo życie mu tak jak ludzie którzy mu to uprzykszali nie był miły widok lecz oni czuli to innaczej,on pewnego dnia wstał i powiedział ja już nie chce poszedł prosto w dał nie myśląc co będzie przed nim to był piękny dzień ale dla niego się skończył źle spojrzał w prawa gdy z lewej nadjechał pociąg on nie zdarzył spojrzeć zamyslany w wielkim świecie poszedł huk i trafił do edena

Johnson
Johnson
  22 sierpnia 2013

Wchodzę na forum i nie wiem co sie dzieje
Czytam te tematy i nudą tutaj wieje
Dzieci neo atakują bo nie mają co robić
Praksia malpeczka probuje tutaj cos tworzyc.

Dawiiido
Dawiiido
  22 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: Wchodzę na forum i nie wiem co sie dzieje Czytam te tematy i nudą tutaj wieje Dzieci neo atakują bo nie mają co robić Praksia malpeczka probuje tutaj cos tworzyc.


;o zajefajne
Dawiiido
Dawiiido
  22 sierpnia 2013
praksyda
praksyda: Tak na rymowanie wam sie zebrało, aż mi się spac zachciało. Nowe talenty nam się dzis rodzą, może po % nowe wiersze tworzą? jamajka gwałci i demoralizuje,Shaitan nieudolnie rapuje, Dawiido i Arnold89 nawzajem sie disują, co oni na tej fotce wypisują? Jonson i znajda zerwali sie jak z bata, trzymac mnie, bo mnie wykończy ta debata. Starczy na dzisiaj tego rymowania,czat na mnie czeka, kto pierwszy do zbanowania?


O Matko :) jaki Rap :) daj wiecej
Dawiiido
Dawiiido
  22 sierpnia 2013

1. Siedzę tu z kartką już chyba trzecią godzinę Trzymam długopis i próbuje bazgrolić coś na siłę Na razie lecę powoli,dodaje lekko gazu Nie każdy przecież był najlepszy od razu Po przebieraj sobie w najlepszych raperach Każdy przecież musiał zaczynać od zera Każdy z nich musiał się wybijać z podziemia Ja na razie jestem jedną tysięczną ich cienia I [CENZURA] mnie to obchodzi że nie umiem rapować Piszę to co myślę,nie zamierzam się chować To wszystko co myślę przelewam na papier Wiadomość do wszystkich hejterów lepiej zamknijcie jape Nawet tu nie zamierzam czasu na was tracić Na pewno za hajs się nie mam zamiaru zeszmacić Teraz dla Ciebie mała tu anegdotka Twoje zdanie mam w dupie,tak kończy się pierwsza zwrotka

Ref. Przecież tu każdy zaczynał od zera Dzisiaj raperzy,grają koncerty na scenach Każdy przecież zaczynał z niczym Wybić się z podziemia,to nie lada wyczyn

2. Wybić się z podziemia to nie lada wyczyn Nie którym się nie udało,dzisiaj szukają przyczyn Niektórzy są rozwścieczeni jak Lew Inni jak VNM zawsze na szlaku po czek On się kiedyś wybił,Sokół Mu pomagał Ale tak jak wszyscy z trudnościami się zmagał Mimo to teraz nie robi z siebie bohatera Przecież tak jak każdy musiał zaczynać od zera Wielu jest dobrych polskich raperów,na przykład B.R.O Gdy rapuje wszystkie szyby w oknach drżą Jego teksty to bajka,mówię jak jest Bo to jego Level tak naprawdę jest Next PiH,Pezet,Gural,Małolat,V,HiFi Mógłbym tak wymieniać,ale zabraknie mi kartki To są polscy raperzy,dalej się rozwijają Innymi się nie interesują bo swoje życie mają

Ref. Przecież tu każdy zaczynał od zera Dzisiaj raperzy,grają koncerty na scenach Każdy przecież zaczynał z niczym Wybić się z podziemia,to nie lada wyczyn

Arnold89
Arnold89
  22 sierpnia 2013

widze cos sie zaczyna dziac i git chopaki

Dawiiido
Dawiiido
  22 sierpnia 2013

łoooo łoooo łoooo łoooo łoooo łoooo yo

1.

Wbijam się na majka, niczym znany hip hopowiec

Wiem jaki jestem, lecz nie wiem co mi w głowie.

Bzdury, problemy rzeczy nie warte rozkminy

ta piosenka nie dla kumpli ani dla dziewczyny.

To czysta poezja, żadnej mega ściemy

Przy tym nie zaśniecie,przy tym balujemy

uważasz się za kumpla, bo podasz mi ręke ?

w słuchaj się w te słowa, puść na maksa tą piosenke.

ref:

Nie uciekaj od przeszłości jeszcze jest za wczesna pora

Nie piszą o tym w bibli, pusty jest też koran.!

Bo przeszłość kształtuje nasze przyszłe ja,

a ja teraz przychamuje i krzykne głośno BRAA !

2.

Kolejna minuta, czas powoli dalej leci

czekam na natchnienie, aż coś mnie oświeci.

Pisze sercem, nie pisze już rękami

to co było... już dawno jest za nami...

Bo czasem przeszłość zostawia w sercu ślad,

czasem czyste dobro lecz częściej istny jad.

Powoli się zmieniam, nie wielu to dostrzega

w sumie pare osób, dziekówa dalej śpiewam.

ref:

Nie uciekaj od przeszłości jeszcze jest za wczesna pora

Nie piszą o tym w bibli, pusty jest też koran.!

Bo przeszłość kształtuje nasze przyszłe ja,

a ja teraz przychamuje i krzykne głośno BRAA !

3.

Pamiętasz stare czasy, kiedy razem z chłopakami

sprawiało wam radość bieganie z patykami,

wszystko się zmieniło teraz radość dają gramy

jesteśmy by przypomnieć jesteśmy i śpiewamy.

Pamiętasz młode lata, kiedy byłaś zuch dziewczynka ?

Teraz jesteś całkiem inna, przemawia tobą szminka!

Ukrywasz swoje piękno, na twarzy ciągle maska...

Nie chcesz być już idealna, wolisz być jak pseudolaska.

ref:

Nie uciekaj od przeszłości jeszcze jest za wczesna pora

Nie piszą o tym w bibli, pusty jest też koran.!

Bo przeszłość kształtuje nasze przyszłe ja,

a ja teraz przychamuje i krzykne głośno BRAA !

____________________Hip Hop (Dxo)________________________________________________

Arnold89
Arnold89
  23 sierpnia 2013

david probujesz cos tam nagrywac:?

Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013

nie nie próbuje nagrywać

Arnold89
Arnold89
  23 sierpnia 2013

to stuknij jakies demo bo mysli masz dobre nawet moze kogos to zaciekawi w morde cara mikolaja heh

Arnold89
Arnold89
  23 sierpnia 2013

a jak...raz raz taaa ciepla strefaaa a jak,bonus rtv feat agd ha...dzis w promocji,dajemy,najlepsze sprzety,to nie kit,czlowieku,to dobre marki,do marketu wejdz i sie rozejrzyj sa tu sony folipsy no i pioniery,widzisz sam popatrz popatrz,dajemy, rabaty,na laptopy,mp3 blurejry tez w cene wchodza,niewiesz za co sie zabrac,bierz jak najtaniej,spie...rdalaj szybko do kasy, bo kolejki sie robia,a stac mi sie niechce,bo juz cisne zeby,sprzet wyprobowac...a jak chopaku,to sie dzis liczy,zeby segment pioniera miec dzisiej w domu,plazme na scianie panasonika,wiec lecimy do media na bonus rtv ftb agd

Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013

to nie te czasy mażą ci się rarytasy

Arnold89
Arnold89
  23 sierpnia 2013

przestaly czlowieku,od kiedy tusk jest w sejmie,co za morgor w zyciu,bo robia nam horror kuwa,ja tego dlozej nie zniose,zaraz wezme bazuke i powypier...dalam ich bo na uja sie nadaja tylko w dope sobie pchaja jou

Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013

masz swojego idola hip hop lub rap ja mam z Hip Hop to Magik a z Rapu Peja

Shaitan
Shaitan
  23 sierpnia 2013

Ale bez wulgaryzmów proszę ok?

Dawiiido
Dawiiido
  23 sierpnia 2013
Shaitan
Shaitan: Ale bez wulgaryzmów proszę ok?


Spoko kolego
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.