Arnold89
Arnold89
  18 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Wstając rano,setki przemysłem w głowie się mieszają,dzisiaj pochmurny dzień,słońce wcale nie świeciło przyciemnialo życie mu tak jak ludzie którzy mu to uprzykszali nie był miły widok lecz oni czuli to innaczej,on pewnego dnia wstał i powiedział ja już nie chce poszedł prosto w dał nie myśląc co będzie przed nim to był piękny dzień ale dla niego się skończył źle spojrzał w prawa gdy z lewej nadjechał pociąg on nie zdarzył spojrzeć zamyslany w wielkim świecie poszedł huk i trafił do edena

Niereformowalny
Niereformowalny
  19 sierpnia 2013

jestę raperę jeżdżę rowerę bum szaka laka zaEbali mi składaka :and:

Johnson
Johnson
  19 sierpnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nikt nie przebije moje stare przeboje czat Fotka i Fotka reaktywacja =D

http://www.fotka.pl/forum/czat/261500,Hit_2008_Fotka_Reloa

jamajka
jamajka
  19 sierpnia 2013

Kapusta z suupaant nagrywali też zajebiste piosenki :ziober2:

Arnold89
Arnold89
  19 sierpnia 2013

każdy ma inny gust dla każdego z osobna ktoś jest dobry i ktoś ujowy proste

Okultyzm
Okultyzm
  20 sierpnia 2013
jamajka
jamajka: Kapusta z suupaant
Prawda to. http://www.youtube.com/watch?v=X8UtWpA3SyQ
Arnold89
Arnold89: każdy ma inny gust dla każdego z osobna ktoś jest dobry i ktoś ujowy proste

Nie wiesz co mówisz. Kapusta to legenda. Jego słuchali nawet ci, co go nienawidzili.
Arnold89
Arnold89
  20 sierpnia 2013

niewiem nie znam go więc się nie będę wypowiadał..-lepi tak to bardzo dobrze no nic mi mówię przeciez

Arnold89
Arnold89
  20 sierpnia 2013

To są te chwilę zwątpieną kiedn niewierz w która stronę gnac...kolejny raz, życie pokaże ci swą okrutna twarz...ty się nie przejmuj,tylko zapie...rdalaj wciąż przed siebie

Arnold89
Arnold89
  20 sierpnia 2013

to ona była moja kula u nogi tylko u niej liczyłem na wsparcie...szkoda tylko że gdy odchodziła pociągnęła mnie też na dno ciężko było się podnieść powiedzieli pierdoł to podnieś się

praksyda
praksyda
  20 sierpnia 2013
Arnold89
Arnold89: To są te chwilę zwątpieną kiedn niewierz w która stronę gnac...kolejny raz, życie pokaże ci swą okrutna twarz...ty się nie przejmuj,tylko zapie...rdalaj wciąż przed siebie

Arnold89
Arnold89: to ona była moja kula u nogi tylko u niej liczyłem na wsparcie...szkoda tylko że gdy odchodziła pociągnęła mnie też na dno ciężko było się podnieść powiedzieli pierdoł to podnieś się
d83dde02
Bardzo ładne teksty, widze w Tobie przyszłego rapera, zastanów się nad swoją karierą, póki masz taki potencjał, nie mozesz go zmarnować :zabawa:
jamajka
jamajka
  20 sierpnia 2013
praksyda
praksyda: Bardzo ładne teksty, widze w Tobie przyszłego rapera, zastanów się nad swoją karierą, póki masz taki potencjał, nie mozesz go zmarnować

A ja nie ? Kuźwa, też chcę być raperem :C

Postawiłam dziś w kiblu klocka, cudowna jest dziś nocka,
oddam ci swe łono, niech patrzy na to ziomków grono,
bo to szacunek ludzi ulicy dałniaku, podrap się więc po ptaku!
JOŁ, JOŁ, JOŁ.
praksyda
praksyda
  20 sierpnia 2013
jamajka
jamajka: A ja nie ? Kuźwa, też chcę być raperem :C

musicie razem zespół założyć, tez chyba tak potrafie,o mam temat :rotfl:
http://www.fotka.pl/forum/czat/432894,Wiersze/3
jamajka
jamajka
  20 sierpnia 2013
praksyda
praksyda: musicie razem zespół założyć, tez chyba tak potrafie

Załóż z nami trio!
Pierwszy album wydamy niedługo pt. "Życie ubogiej prostytutki", prawdziwe teksty o życiu, zero ściemy, sam brudny rap z podziemia.
praksyda
praksyda
  20 sierpnia 2013
jamajka
jamajka: Załóż z nami trio! Pierwszy album wydamy niedługo pt. "Życie ubogiej prostytutki", prawdziwe teksty o życiu, zero ściemy, sam brudny rap z podziemia.

ja moge wam zagrac, bo ze śpiewem będzie kiepsko "zycie ubogiej prostytutki" :crylol:
razotka
razotka
  20 sierpnia 2013
jamajka
jamajka: Kapusta z suupaant nagrywali też zajebiste piosenki

ooo tak :D
d83ddc4d
Dawiiido
Dawiiido
  21 sierpnia 2013

1.Pamiętasz te chwile gdy się we mnie zakochałaś Ja o tym wiedziałem chociaż mi nie powiedziałaś Pomyślałem sobie w końcu że na serio coś w tym jest Wiedziałem wtedy już że nasza znajomość ma sens Za mało odważni byliśmy by zrobić pierwszy krok Jednak ja się odważyłem a to był dla ciebie szok Powiedziałem że cie kocham chociaż obawiałem się I popłynęły te słowa "Ej no kurde kocham cie" Zareagowałaś spokojnie chociaż nie tak jakbym chciał Może inaczej by było gdybym pomysł lepszy miał Lecz po chwili się spytałem czy ty ze mną chodzić chcesz Zgodziłaś się a ja po cichu powiedziałem sobie "jest" Dalej była tylko już romantyczna noc przed nami Miałem wielkie szczęście bo byliśmy we dwoje sami Tym razem odpowiedziałaś że ty także kochasz mnie Wtedy całkiem już na maksa strasznie ucieszyłem sie

Ref: Tyle wspomnień z tobą związanych W pamięci wciąż mam nasze plany Które zrujnowałaś jednym głupim słowem Dziękuje ci że jestem smutny dzięki tobie

2.Tyle wspaniałych chwil przeżyliśmy razem Uleciały z twej pamięci jakby były jakimś gazem Zapomniałaś lecz pamiętam i pamiętał zawsze będę Nie odkocham się na pewno w Tobie szybko jak ty we mnie Tak na prawde do dziś dnia nie mogę się z tym pogodzić Codziennie myśle sobie co w tej sprawie mogę zrobić Jak odzyskać twoje serce byś mnie znowu pokochała Proszę ciebie żebyś tylko naprawić to spróbowała Ciągle walcze o ciebie ale ty mówisz bym przestał Kazałaś mi odejść powiedziałaś żebym spiepszał Pytam dla czego a ty mi nawet nie odpowiesz Pamiętaj że zawsze będziesz w moim sercu i głowie Może mam pecha trzeba jakoś się trzymać Kiedyś jeszcze znajdzie się odpowiednia dziewczyna

Ref: Tyle wspomnień z tobą związanych W pamięci wciąż mam nasze plany Które zrujnowałaś jednym głupim słowem Dziękuje ci że jestem smutny dzięki tobie

__________________________________(Dxo)___________________________________

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.