closeted
closeted
  11 maja 2013 (pierwszy post)

"Hej, chłopaki, posłuchajcie tego...
1 na 10 argentyńskich mężczyzn jest gajem
Gejem, człowieku, czyta się gejem
1 na 10?
Tak, 1 na 10 mężczyzn
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, ups!
...
Coś nie tak? Podobam wam się?"

To był tylko pretekst do rozmowy na temat męskości w XXI wieku. Bo przecież czasy się zmieniły i to diametralnie. Mężczyzna już nie musi być silny, aby mógł przynieść upolowane przez siebie mięso do domu. Nie jest łowcą. Ba, zdarza się, że jest na utrzymaniu kobiety. Idąc dalej, mężczyzna nie tylko musi zadbać o rodzinę, zapewnić bezpieczeństwo i byt, być oporą i jednym z filarów, ale również ma dzielić obowiązki domowe, zajmować się dziećmi, być czuły i ciepły. No ale jak to? Silny i twardy, ale równocześnie łagodny i kochający? Przecież te cechy wykluczają się wzajemnie, czyż nie?

Więc współczesny mężczyzna jaki ma być? On sam tego nie wie. Gdy jest zakurzony, wypaćkany olejem, spocony i zarośnięty, bo przecież ciężko pracuje i nie przejmuje się swoim wyglądem, jest brudasem. Gdy dba o siebie, układa włosy, używa kosmetyków, jest co najmniej metroseksualny, a na pewno niezbyt męski. Kryzys męskości, czy znak czasu?

Kiedy mężczyzna przestaje być męski, a kiedy wręcz przeciwnie, pokazuje 100% swojej męskości?
gaillard
gaillard
  13 maja 2013
Shaitan
Shaitan: No trochę pewnie poczekasz xD

Nie wierzysz w siłę swojej bajery? :ziober2:
leser
leser: rozowy jest mry...

Do placków pasuje różowy. :D
faaaa
faaaa
  13 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jesteście po prostu ograniczeni. W starożytnej Grecji prawie każdy wojownik, filozof, itd. miał kochanka-przyjaciela (patrz Achilles i Patroklos), kobiety służyły głównie płodzeniu dzieci. Teraz powiecie, że byli pedałami, ale każdy z nich był bardziej męski niż wy wszyscy razem wzięci - Aleksander Macedoński podbił pół ówczesnego świata, a pieprzył się ciągle z Hefajstionem.
Dopiero Kościół za czasów średniowiecza zaczął narzucać, że związki dwóch mężczyzn są nienormalne/niemoralne i będziecie za to przepytowywani w piekle.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  13 maja 2013
gaillard
gaillard: swojej bajery?

:ninja:
faaaa
faaaa: Jesteście po prostu ograniczeni.

Po prostu piszemy Panie historyku, wiem o co lotto, tylko co ma historia, do dzisiejszych czasów? Wspomnienia są piękne i takimi powinny pozostać, ale czas biegnie, nie stoi w miejscu.
faaaa
faaaa
  13 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: tylko co ma historia, do dzisiejszych czasów? Wspomnienia są piękne i takimi powinny pozostać, ale czas biegnie, nie stoi w miejscu.

Widzę, że to co napisałem jest dla ciebie zbyt skomplikowane. Napiszę jeszcze raz - pedalstwo jako bycie czymś złym zostało narzucone przez Kościół. Zostaliście po prostu tak wychowani. Nie widzę więc sensu dyskutowania o tym, bo wy wiecie swoje, a raczej nie swoje tylko to co wam było wmawiane od najmłodszych lat. Zakodowano wam to psychice i już nic tego nie zmieni.
Shaitan
Shaitan
  13 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
faaaa
faaaa: Widzę, że to co napisałem jest dla ciebie zbyt skomplikowane


A dla ciebie temat jest chyba za trudny, nie dotyczy on stricte orientacji seksualnej, a tego czy facet wygląda/zachowuje się jak facet.. czy jak piczka. Absolutnie nie ma tu znaczenia czy ktoś go zapina w kałdziurę.

gaillard
gaillard: Nie wierzysz w siłę swojej bajery?


Siła bajery to jedno, odpowiednia kandydatka do bajerowania to drugie ;)
leser
leser
  13 maja 2013
gaillard
gaillard: Do placków pasuje różowy. :D


ty nawet na miano placka nie zaslugujesz :D
gaillard
gaillard
  13 maja 2013
leser
leser: ty nawet na miano placka nie zaslugujesz :D

>>miano. :rotfl:
Oj leser, leser. :D
Shaitan
Shaitan: Siła bajery to jedno, odpowiednia kandydatka do bajerowania to drugie ;)

To rusz tyłek i poszukaj. Z nieba odpowiednia dla Ciebie kandydatka nie spadnie. (:
Shaitan
Shaitan
  13 maja 2013
gaillard
gaillard: To rusz tyłek i poszukaj. Z nieba odpowiednia dla Ciebie kandydatka nie spadnie. (:

Dzisiejszy świat to jeden wielki rynsztok... Anyway nie mam ochoty szukać póki co, pisałem o tym wcześniej :d
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  13 maja 2013
faaaa
faaaa: tylko to co wam było wmawiane od najmłodszych lat

Tak?
Serio?
Że na prawdę?

A Ty urodziłeś się dorosły, Tobie nikt niczego nie narzucał - uczył?
Nie oceniaj kogoś jak nie znasz, to po 1, a po 2, zachowujesz się, jak te babki w "Seksmisji". - piszesz o narzucaniu teorii, a sam to robisz. Po 3 - nie odniosłeś się stricte do tematu. ;-)
faaaa
faaaa
  14 maja 2013
esquilo
esquilo: na prawdę?

przestałem czytać
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  14 maja 2013
faaaa
faaaa: przestałem czytać

Nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia.
closeted
closeted
  14 maja 2013
praksyda
praksyda: może i jest dobre, ale wszystko powinno iśc w dobrym kierunku, wydaje mi sie ,że za bieganiem za czymś tylko dlatego, że nikt tego jeszcze nie wymyślił nie jest dobre, ja tak to widze niestety
Dlaczego nie? Każda nowość, jak dziwna i bezużyteczna by nie była, prowadzi w końcu do rozwoju. Np taki aparat - pradziadkiem owego jest pudełko, przez które można było patrzeć na ludzi do góry nogami. Gdyby ktoś powiedział: "na co to komu?" być może teraz nie pstrykalibyśmy super słit foci. Yyy... to chyba nie jest jednak zbyt dobry przykład.

gaillard
gaillard: Za sto lat nas nie będzie, ale będą Twoje czy moje dzieci. Nie bądź egoistą. ;>
Ależ nie jestem. Dla nas taka przyszłość może wyglądać przerażająco czy co najmniej dziwnie. Jednak kolejne pokolenia będą się już rodziły w tych czasach i dla nich to będzie zupełnie coś normalnego. To coś takiego jak dla naszych babć randki przez internet.

faaaa
faaaa: Jesteście po prostu ograniczeni.

Proszę, nie uogólniaj - coś takiego jest czymś najgorszym, co możesz zrobić. O wiele lepiej napisać, że niektóre osoby mogą być ograniczone. Jeśli się czepiam, to tylko w dobrej wierze.
gaillard
gaillard
  14 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ależ nie jestem. Dla nas taka przyszłość może wyglądać przerażająco czy co najmniej dziwnie. Jednak kolejne pokolenia będą się już rodziły w tych czasach i dla nich to będzie zupełnie coś normalnego. To coś takiego jak dla naszych babć randki przez internet.

:ukrywa swoje przerażenie:
Cóż, być może masz rację. Czort wie, co dla następnych pokoleń będzie normalnością, a co dziwactwem. Ech, całe szczęście nie planuję dzieci. :D
closeted
closeted
  14 maja 2013
gaillard
gaillard: Ech, całe szczęście nie planuję dzieci. :D
A wiadomo, co się dzieje, gdy się nie planuje - bum i... ;)
Mandarino
Mandarino
  14 maja 2013
gaillard
gaillard: całe szczęście nie planuję dzieci. :D

Chyba żartujesz Aga ;c zmniejszy się populacja przez to d83dde14
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.