Shaitan
Shaitan
  14 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witajcie kochani :mrgreen: Dawno nie zakładałem tu tematu, bo weny jakoś brakowało. Dziś jednak wzięło mnie coś na przemyślenia. Sporo ludzi ma pracę pozwalającą na siedzenie na czatach, facebookach i innych portalach. Zwłaszcza na tym czacie da się zauważyć ile osób siedzi tutaj właśnie będąc w pracy. Co więcej, niektórzy nawet siedzą sobie tak na dupie od 7 do 15 i sprzedają czatowiczom morały typu "weź się do roboty darmozjadzie" itp, a sami przecież nic takiego nie robią. To, że wstaną o 6ej, dowloką się do zakładu pracy i przez 8h posiedzą na dupie przed biurkiem w międzyczasie odbierając jakieś 3 telefony, nie czyni ich pracowitymi ludźmi. Czasem zastanawiam się WTF CO ZA IDIOCI IM ZA TO PŁACĄ? Druga rzecz to podejście ich samych do tego jaką pracę mają. Czemu się tym szczycą?

A wy? Macie taką właśnie pracę? Moglibyście taką pracę wykonywać? Ja osobiście nie. Kiedyś owszem, wielokrotnie mówiłem "jak ja bym chciał tak siedzieć na dupie jak niektórzy i brać za to pieniądze" ale na przestrzeni lat podejmowałem się różnej pracy i nawet gdy była to praca wymagająca wielkiego wysiłku fizycznego po 14h, gdy nagle zdarzyły się 2h przestoju - szlag mnie trafiał. Nie potrafię tak na tyłku usiedzieć i patrzeć na zegarek z myślami "jezu, niech już będzie 16, pójdę do domu, włączę sobie jakiś film, pogram, napiję się piwa czy po prostu poleżę wsłuchując się w ulubioną muzykę". Nie był bym w stanie siedzieć przed komputerkiem przez 8h jak na skazaniu.

To by było na tyle, zachęcam do dyskusji, ale bez trollingu proszę :ziober2:
PS: pozdrawiam D. która cieszy się, że jej odblokowali dostęp do facebooka na firmowym komputerze :ninja:

ZlMNA
ZlMNA
  16 kwietnia 2013

nabijam posta by temat szitanka był HOT

leser
leser
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i przytyć jest bardzo łatwo mało się robi rusza a je


jakos ja przytyc nie moge, a duzo jem :D
Shaitan
Shaitan: sprzedają czatowiczom morały typu "weź się do roboty darmozjadzie


sam wiesz jacy ludzie przebywaja na czacie... poza wyjatkami tzw "elita", ktora liczy mniej osob niz w przeszlosci... rady tego typu kierowane sa raczej do debili, idiotow, pajacow i glabow totalnych...
Shaitan
Shaitan: A wy? Macie taką właśnie pracę? Moglibyście taką pracę wykonywać?


Praktycznie moja praca na tym polega... Robie co chce robic, nikt nie narzuca mi tempa, wyznaczone przez siebie cele musze wykonac i tyle... niezaleznie czy zajmie mi to 3h czy 20 :)

jestem zdania, ze ludzie powinni realizowac wlasne plany, marzenia i spelniac sie w kierunku przez siebie wybranym... nie mowie, ze przychodzi to z latwoscia, ale czasami musi byc pod gorke, zeby pozniej bylo z gorki :)
Mandarino
Mandarino
  16 kwietnia 2013
leser
leser: jakos ja przytyc nie moge, a duzo jem :D

Ja też ten problem mam chyba nam już tak zostanie d83dde14 mamy dziwny metabolizm
leser
leser: Praktycznie moja praca na tym polega... Robie co chce robic, nikt nie narzuca mi tempa, wyznaczone przez siebie cele musze wykonac i tyle... niezaleznie czy zajmie mi to 3h czy 20 :)

Też tak chce ! d83ddc40
leser
leser
  17 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też ten problem mam chyba nam już tak zostanie mamy dziwny metabolizm


czyli baby moga nam zazdroscic :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak chce !


leser
leser: jestem zdania, ze ludzie powinni realizowac wlasne plany, marzenia i spelniac sie w kierunku przez siebie wybranym... nie mowie, ze przychodzi to z latwoscia, ale czasami musi byc pod gorke, zeby pozniej bylo z gorki :)


dzialaj :)
anik17
anik17
  17 kwietnia 2013

Ja siedzac na tylkku i patrzac sie przez tyle godzin w monitor chyba bym osiwiala. Nie ma szans zeby osoba tzw.zywiolowa siedziala bezczynnie i nic nie robila. Lepiej zapieprzac i miec korzysc z tego ze cos sie zrobili niz byc znudzonym siedzaca praca

Mandarino
Mandarino
  17 kwietnia 2013
leser
leser: czyli baby moga nam zazdroscic :D

Oj tak zazdrości nam takiej przemiany jeść i nic nie idzie w boczki d83dde1c złota metoda na 3manie lini hahah ! będą się bić o przepis na to.
leser
leser: dzialaj :)

Ta... w PL jest pod górkę działaj i nic z tego d83dde14
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba bym osiwiala.

Nie jeden i nie jedna już osiwieli d83dde1c
leser
leser
  17 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta... w PL jest pod górkę działaj i nic z tego


nikt nie mowi, ze od razu ma byc latwo :D
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  17 kwietnia 2013
leser
leser: czyli baby moga nam zazdroscic

Nie zazdroszczę. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta... w PL jest pod górkę działaj i nic z tego

leser
leser: nikt nie mowi, ze od razu ma byc latwo

Co łatwe i przychodzi nagle, nie jest trwałe zazwyczaj i nic warte, to co osiągnięte trudem i pracą, to duma. :D
razotka
razotka
  17 kwietnia 2013
Shaitan
Shaitan: Co więcej, niektórzy nawet siedzą sobie tak na dupie od 7 do 15 i sprzedają czatowiczom morały typu "weź się do roboty darmozjadzie" itp, a sami przecież nic takiego nie robią. To, że wstaną o 6ej, dowloką się do zakładu pracy i przez 8h posiedzą na dupie przed biurkiem w międzyczasie odbierając jakieś 3 telefony, nie czyni ich pracowitymi ludźmi.


Ci, którzy siedzą na czacie 8 godzin w trakcie pracy zawsze będą przewyższać tych, którzy włączają czat żeby tylko jakoś im dzień zleciał. A to wszystko za sprawą tego, że MAJĄ PRACĘ. Niech nawet prostują spinacze biurowe przez 8 godzin, ale mają pracę, mają dochód, więc śmiało mogą pisać do innych by wzięli się za robotę. Zarzucanie im, że nie są pracowitymi ludźmi jest dość zabawna a to z racji tego, że widocznie tylko na taką ilość wysiłku stać daną osobę skoro satysfakcjonuje ją siedzenie za biurkiem i 'nic nierobienie' przez 8 godzin, do tego dostawanie najniższej krajowej.
Shaitan
Shaitan: Macie taką właśnie pracę? Moglibyście taką pracę wykonywać?
Mam jeszcze lepszą pracę bo jest jednocześnie moim hobby.
Mandarino
Mandarino
  18 kwietnia 2013
esquilo
esquilo: Co łatwe i przychodzi nagle, nie jest trwałe zazwyczaj i nic warte, to co osiągnięte trudem i pracą, to duma. :D

Święte słowa d83dde0c
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  18 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak pracowałem w biurze, nie miałem tak lekko, pomimo iż nikt mi niczego nie blokował....a na koniec dnia miałem jej najwięcej...gdy już się wszyscy inni do domu zbierali ;P I nie sądzę by ktoś poniżej stanowiska kierowniczego, miał czas na czynne czatowanie, czy śledzenie Forum..a jeśli już, są to osoby zarabiające nie więcej, niż pracownik "interwencyjny" ;P Teraz żeby poczciwie zarabiać, to trzeba mieć sporo na głowie i odpowiadać nie tylko za siebie ;P wiem coś o tym. Wszystko ma 2 strony medalu :)

Johnson
Johnson
  19 kwietnia 2013
tomas
tomas: nie sądzę by ktoś poniżej stanowiska kierowniczego, miał czas na czynne czatowanie, czy śledzenie Forum..

Ja mam czas ; ).
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  19 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: tomas: nie sądzę by ktoś poniżej stanowiska kierowniczego, miał czas na czynne czatowanie, czy śledzenie Forum.. Ja mam czas ; ).

A zarabiasz? ;) Co do samego czasu; 10-20 minut...godzinę? ;) to akurat jest czasem do wygospodarowania ;P
Johnson
Johnson
  19 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
tomas
tomas: A zarabiasz? ;) Co do samego czasu; 10-20 minut...godzinę? ;) to akurat jest czasem do wygospodarowania ;P


Tak zarabiam bo pracuje przeciez. W pracy siedze teraz i jestem na forum =) Przewaznie siedze tu od 8 do 16 czasu mojej pracy : >
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  19 kwietnia 2013

czy fotka poszukuje stazystów?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.