Shaitan
Shaitan
  14 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witajcie kochani :mrgreen: Dawno nie zakładałem tu tematu, bo weny jakoś brakowało. Dziś jednak wzięło mnie coś na przemyślenia. Sporo ludzi ma pracę pozwalającą na siedzenie na czatach, facebookach i innych portalach. Zwłaszcza na tym czacie da się zauważyć ile osób siedzi tutaj właśnie będąc w pracy. Co więcej, niektórzy nawet siedzą sobie tak na dupie od 7 do 15 i sprzedają czatowiczom morały typu "weź się do roboty darmozjadzie" itp, a sami przecież nic takiego nie robią. To, że wstaną o 6ej, dowloką się do zakładu pracy i przez 8h posiedzą na dupie przed biurkiem w międzyczasie odbierając jakieś 3 telefony, nie czyni ich pracowitymi ludźmi. Czasem zastanawiam się WTF CO ZA IDIOCI IM ZA TO PŁACĄ? Druga rzecz to podejście ich samych do tego jaką pracę mają. Czemu się tym szczycą?

A wy? Macie taką właśnie pracę? Moglibyście taką pracę wykonywać? Ja osobiście nie. Kiedyś owszem, wielokrotnie mówiłem "jak ja bym chciał tak siedzieć na dupie jak niektórzy i brać za to pieniądze" ale na przestrzeni lat podejmowałem się różnej pracy i nawet gdy była to praca wymagająca wielkiego wysiłku fizycznego po 14h, gdy nagle zdarzyły się 2h przestoju - szlag mnie trafiał. Nie potrafię tak na tyłku usiedzieć i patrzeć na zegarek z myślami "jezu, niech już będzie 16, pójdę do domu, włączę sobie jakiś film, pogram, napiję się piwa czy po prostu poleżę wsłuchując się w ulubioną muzykę". Nie był bym w stanie siedzieć przed komputerkiem przez 8h jak na skazaniu.

To by było na tyle, zachęcam do dyskusji, ale bez trollingu proszę :ziober2:
PS: pozdrawiam D. która cieszy się, że jej odblokowali dostęp do facebooka na firmowym komputerze :ninja:

praksyda
praksyda
  14 kwietnia 2013
Shaitan
Shaitan: A wy? Macie taką właśnie pracę?

już nie;D
Shaitan
Shaitan: WTF CO ZA IDIOCI IM ZA TO PŁACĄ?

ee..przy komputerze mozesz pracowac i np ;zarobic dla firmy ponad 30 tys na miecha przy dobrych wiatrach oczywiscie.
np w takim sklepie AGD-RTV w małym miasteczku,uczennice sprzątają chodzą Ci do sklepu a Ty sobie siedzisz na dupie oglądasz TV.
9h wypisujesz umowy,faktury,gwarancje,robisz raport na koniec dnia i szczerzysz sie do klientów cały dzień
odpowiadając w koło jaka pralka ma funkcje,i czym sie różni telewizor LCD ,plazma led,etc..
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  14 kwietnia 2013
Shaitan
Shaitan: CO ZA IDIOCI IM ZA TO PŁACĄ?

Ci z klepkami na oczach?

Shaitan
Shaitan: Czemu się tym szczycą?

Bo uważają to za największą wartość i może to jest szczyt ich możliwości. ;|

Shaitan
Shaitan: Moglibyście taką pracę wykonywać?

Nie wiem, raczej rozpierająca mnie energia nie pozwoliłaby na taki tryb pracy, wolę pracę fizyczną - bez podtekstów.

Shaitan
Shaitan: na przestrzeni lat podejmowałem się różnej pracy

Też. Tylko, że czasem patrzyłam na zegarek, bo bywały dni, że byłam po prostu zmęczona.

Shaitan
Shaitan: pozdrawiam

Dołączam się. :mrgreen:
Niereformowalny
Niereformowalny
  14 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wiesz jaką mam robotę, jak coś jest to się robi,ale jak nie ma to wiadomo.Mimo wszystko zmieniłbym ją bo ani płaca nie jest zadowalająca i wiecznie siedzisz tam jak ten debil przegrywając każdy weekend..;s

ps dziś sobie np jestem siódmy dzień z rzędu,jutro będzie ósmy i tak w zasadzie pewnie do soboty dopóty się nie wkurfię i nie wyszarpię tego wolnego albo nie zaśpiewam artykułu bodajże 133 kodeksu pracy ;]

Johnson
Johnson
  14 kwietnia 2013

Ja w pracy siedze przy biurku i jak mam robote to nie siedze na forum a jak mam mniej tych robot to czasami zagladam na forum. Nie moge siedziec na czat bo porty sa pozablokowane. Na fb tez mam dostep ale na wiadomosciach prywatnych juz nie. Ogolnie to czemu mialbym nie korzystac z neta w robocie jak nie przez jakas tam godzinke nie mam nic do zrobienia? :) zreszta u nas albo sie wychodzi na kawe do kuchni albo siedzisz i patrzysz sobie na YT :P. roznie to bywa u nas w pracy hehe.

Mandarino
Mandarino
  14 kwietnia 2013
Shaitan
Shaitan: A wy? Macie taką właśnie pracę? Moglibyście taką pracę wykonywać?

Na szczęście nie mam. Lubie coś też działać robić ruszać się bo ruch to zdrowie ! a nie siedzenie przed biurkiem i zapuszczanie brzuszka pod biurkiem d83dde1c
Shaitan
Shaitan: niektórzy nawet siedzą sobie tak na dupie od 7 do 15 i sprzedają czatowiczom morały typu "weź się do roboty darmozjadzie" itp, a sami przecież nic takiego nie robią.

Sami wytykają innym robotę a potem przyjdzie na nich pora to będzie kręgosłup zrypany, nadćisnienie czy tam nadwaga bo wiadomo obżerać się w takiej pracy i przytyć jest bardzo łatwo mało się robi rusza a je i klika na klawce to na serio strasznie wycięczająca fucha.... odbije się potem to na zdrowiu. Ale po co nie myślą o tym wolą trolować hejtować i wypominać ludziom jacy to są a sami sobie nie przyjrzą się (oczywiscie nie wszyscy) można to pogodzić jedno z drugim.

Praca w terenie z ludzmi to jest to coś sie zawsze dzieje coś nowego to nowi ludzie nowe wydarzenie taka praca jest satysfakcjonująca człowieka zwłaszcza w Przyrodzie :D nie dość że płacą ci to jeszcze zwiedzisz pół świata d83dde09
Johnson
Johnson
  14 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście nie mam. Lubie coś też działać robić ruszać się bo ruch to zdrowie ! a nie siedzenie przed biurkiem i zapuszczanie brzuszka pod biurkiem


No wiesz ciezkie czasy sa i kazde grosze sie przyda wiec jezeli firma dobrze placi i wymaga przy tym siedzenie za biurkiem to chlopie nie ma tu nawet co narzekac... inaczej by bylo gdyby firma placila mniej to wtedy gadka moze byc inaczej. Szczerze mowiac ja siedze za biurkiem i nie narzekam bo dobrze mi jest z firma.
Mandarino
Mandarino
  14 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: No wiesz ciezkie czasy sa i kazde grosze sie przyda wiec jezeli firma dobrze placi i wymaga przy tym siedzenie za biurkiem to chlopie nie ma tu nawet co narzekac...

No jeśli chodzi o kwestie zarobków pod tym kątem oczywiście że tak wtedy opłaca się i nie narzeka na to że tak czy siak, to już chyba zależy od człowieka jak tam sobie lubi. Ale racja dobrze płaci firma i wymaga to nie ma innego wyjścia wtedy i trzeba. Ale jeśli jest odwrotnie to najlepiej jest zmienić nie ma co się niszczyć nadaremnie ...
Johnson
Johnson: inaczej by było gdyby firma placiła mniej to wtedy gadka moze byc inaczej.

To wtedy można a nawet powinno się zmienić d83dde09
Johnson
Johnson: Szczerze mowiac ja siedze za biurkiem i nie narzekam bo dobrze mi jest z firma.

To tylko pozazdrośćic takiej firmy i lubisz tą pracę d83dde0f
ZlMNA
ZlMNA
  14 kwietnia 2013

niektorzy pracuja w domu przed komputerem , musza byc online :(

Shaitan
Shaitan: Moglibyście taką pracę wykonywać?

nie,po pierwsze i tak mam zepsuty wzrok po drugie nie mialabym zycia realnego po trzecie nie moge dlugo siedziec na dupie.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 kwietnia 2013
Shaitan
Shaitan: A wy? Macie taką właśnie pracę


Nie, studiuję. Zajęcie bardzo zajmujące....weekendami :ziober2:
Pozdrawiam

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

gaillard
gaillard
  15 kwietnia 2013
Shaitan
Shaitan: Moglibyście taką pracę wykonywać?

W sumie czemu nie. :ninja:
Życie jest cenniejsze, jeśli zdobywa się nowe doświadczenia, zatem spróbowałabym na pewno.
Jeśli odpowiednio płacą, to do każdej pracy znajdzie się mobilizację. Oczywko pomijając prostytucję. :ziober2:
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 kwietnia 2013
gaillard
gaillard: Oczywko pomijając prostytucję.

tutaj też nabywasz nowe doświadczenia :rotfl:
gaillard
gaillard
  15 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj też nabywasz nowe doświadczenia

:rotfl:
A tracisz też godność i szacunek. d83dde2d
Shaitan
Shaitan
  15 kwietnia 2013

Kurde... miałem plan odpowiedzieć wam na to co napisaliście.. ale jestem zbyt zrąbany po robocie :rotfl:

Niereformowalny
Niereformowalny
  15 kwietnia 2013
gaillard
gaillard: A tracisz też godność i szacunek.

no fakt,kłódka którą otworzy każdy klucz jest ujowa xD ale jak ktoś lubi bardzo seks z różnymi osobami to nic mi do tego,jego dupa jego biznes:)_
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.