POMod
POMod
  1 lutego 2013 (pierwszy post)

czemu na czacie erotycznym są osoby niepełnoletnie?

Shaitan
Shaitan
  1 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bo programiści nie ustawili filtrów wiekowych na pokoje. W każdym razie na obecną chwilę wywalamy z takich pokoi osoby poniżej 15go roku życia.

POMod
POMod
  1 lutego 2013
Shaitan
Shaitan: Bo programiści nie ustawili filtrów wiekowych na pokoje. W każdym razie na obecną chwilę wywalamy z takich pokoi osoby poniżej 15go roku życia.
Nie można uniemożliwić tego? Przecież na forum seks nie mogą wejść osoby niepełnoletnie wiec tak samo można zrobić z pokojami dla pełnoletnich
Shaitan
Shaitan
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie można uniemożliwić tego? Przecież na forum seks nie mogą wejść osoby niepełnoletnie wiec tak samo można zrobić z pokojami dla pełnoletnich


Można, tylko zauważ pewną różnicę, forum seks jest jedno, pokoi na czacie natomiast jest wiele i codziennie zakładają je inni userzy, więc góra musi trochę pogłówkować jak to rozwiązać. Póki nie znajdą najrozsądniejszego rozwiązania musimy dać sobie radę z tym co jest. A póki co nie ma tragedii, co jakiś czas ktoś z nas zagląda na tego typu pokoje i robi porządek ;)
paweleczek1979
paweleczek1979
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: można

Można to na tym portalu zbyt za duże pojęcie
POMod
POMod
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Można to na tym portalu zbyt za duże pojęcie

Dobrze powiedziane:D
POMod
POMod
  1 lutego 2013

podbijam:)

Bianka
Bianka
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Można to na tym portalu zbyt za duże pojęcie

marudzić tylko potraficie. :mrgreen:
bezbarwny89
bezbarwny89
  1 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bianka patrząc na liste twoich " znajomych " zastanawia mnie fakt dlaczego masz wszystkich tych fp i innych tych z dodatkową funkcją na samej górze listy . Naprawde ciekawi mnie twoja historia. Masz, miałaś lub chcesz otrzymać jakąś funkcje na Fotka ? :) czy to po prostu tak dla " lansu " zeby kazdy widział kogo niby " znasz " ;d

Shaitan
Shaitan
  1 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Bianka patrząc na liste twoich " znajomych " zastanawia mnie fakt dlaczego masz wszystkich tych fp i innych tych z dodatkową funkcją na samej górze listy . Naprawde ciekawi mnie twoja historia. Masz, miałaś lub chcesz otrzymać jakąś funkcje na Fotka.pl ? :)

http://www.fotka.pl/przyjaciele i wszystko w temacie ;)

A FP i FT też człowiek, nie każdy który ma z nimi dobry kontakt od razu jest dupolizem i musi na coś liczyć ;) Pomijając już fakt, że kadra się zmienia i na FP może zostać nominowany ktoś, kogo znamy już od lat ;)

Bianka
Bianka: marudzić tylko potraficie.

Taki kraj, takie czasy...
bezbarwny89
bezbarwny89
  1 lutego 2013

to dlaczwego wszystkich z " okiem " ma na górze listy . przypadek ? :D

Shaitan
Shaitan
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to dlaczwego wszystkich z " okiem " ma na górze listy . przypadek ? :D

A nie pomyślałeś o tym, że jako moderatorzy musimy też często komunikować się z FP i FT a to jest dobry sposób na to, by mieć ich pod ręką? Już nie węsz głupiego spisku tam, gdzie go nie ma.
bezbarwny89
bezbarwny89
  1 lutego 2013

dlaczego jej bronisz . niech sama sie wypowie . ciekawe co ma ciekawego do przekazania :D http://www.fotka.pl/przyjaciele -- ładnie czysto i przejżyście ... no i pod ręką ;d

ZlMNA
ZlMNA
  1 lutego 2013

mam to gdzies.
trudne sprawy:nutki:

bezbarwny89
bezbarwny89
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mam to gdzies. trudne sprawy


to po co sie udzielasz
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.