POMod
POMod
  1 lutego 2013 (pierwszy post)

czemu na czacie erotycznym są osoby niepełnoletnie?

POMod
POMod
  1 lutego 2013

Proszę nie spamować w moi temacie.

bezbarwny89
bezbarwny89
  1 lutego 2013

przeciez to mój temat . come down :D

praksyda
praksyda
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę nie spamować w moi temacie.

Dostałes odpowiedź juz na swoje pytanie,wiec ..albo pozwalasz pisac...albo do zamknięcia.
POMod
POMod
  1 lutego 2013
praksyda
praksyda: Dostałes odpowiedź juz na swoje pytanie,wiec ..albo pozwalasz pisac...albo do zamknięcia.


Nie zamykać ale pisać na temat i wszystko:)
Shaitan
Shaitan
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zamykać ale pisać na temat i wszystko:)

Temat wątku został już wyczerpany ;)
POMod
POMod
  1 lutego 2013
Shaitan
Shaitan: Temat wątku został już wyczerpany ;)

a wszystkie bugi zostały usunięte już?
bezbarwny89
bezbarwny89
  1 lutego 2013

dlaczego jak chce cofnąc na pierwsza strone to cofa mnie na główną strone forun a ja chce zobaczyc jaki temat był ....

POMod
POMod
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego jak chce cofnąc na pierwsza strone to cofa mnie na główną strone forun a ja chce zobaczyc jaki temat był ...

Trzeba umieć się poruszać po tajemnych przejściach forum:)
bezbarwny89
bezbarwny89
  1 lutego 2013

chyba po to są te buttony " poprzednia strona " zeby z nich korzystać , albo forum rządzi mafia ...

ZlMNA
ZlMNA
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co sie udzielasz

zebys mial zagadke
POMod
POMod
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego jak chce cofnąc na pierwsza strone to cofa mnie na główną strone forun a ja chce zobaczyc jaki temat był ....

Po pierwsze trzeba ćwiczyć pamięć.
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba po to są te buttony " poprzednia strona " zeby z nich korzystać , albo forum rządzi mafia ...

Temat powstał przez naprawieniem buga wiec tak działał
gaillard
gaillard
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego jak chce cofnąc na pierwsza strone to cofa mnie na główną strone forun a ja chce zobaczyc jaki temat był ....

Zbugowało temat, bo na innych działa poprawie. :P
Słuchaj, forum obecnie ma wiele bugów i są one systematycznie naprawiane. To pierwsza taka wieka zmiana forum, bo nigdy go się nie 'remontowało'. Zatem troszkę cierpliwości i wyrozumiałości. + http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1162296,Nowa_Fotkapl_-_bledy . :)
POMod
POMod
  1 lutego 2013
gaillard
gaillard: Zbugowało temat, bo na innych działa poprawie. :P Słuchaj, forum obecnie ma wiele bugów i są one systematycznie naprawiane. To pierwsza taka wieka zmiana forum, bo nigdy go się nie 'remontowało'. Zatem troszkę cierpliwości i wyrozumiałości. + http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1162296,Nowa_Fotkapl_-_bledy . :)

Zablokowaliście już wszystkie znaki specjalne?
gaillard
gaillard
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zablokowaliście już wszystkie znaki specjalne?

Ta.
Przykro mi. :D
nie
nie
  1 lutego 2013

O ile wiem został jeszcze tylko jeden błąd umożliwiający manipulację wątkami, ale też wkrótce będzie naprawiony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.