Jarus
Jarus
  16 stycznia 2013 (pierwszy post)

Siemka all, właśnie nie rozumiem koncepcji nowego czatu, jeżeli jest napisany na java script, a ja sobie wchodzę na urządzeniu wykorzystującym jedynie HTML 5, głównie urządzenia Android z systemem JB, gdzie nie ma wsparcie flasha, to jest bez sensu...
Czyli grono FT może opiszecie jasno jak czat ma działać, jeżeli nie widzę tam ani jednego elementu we flash.

Felka
Felka
  16 stycznia 2013

nie rozumiem co napisales:zabawa:

Shaitan
Shaitan
  16 stycznia 2013
Jarus
Jarus: Czyli grono FT może opiszecie jasno jak czat ma działać, jeżeli nie widzę tam ani jednego elementu we flash.

Jasne chyba jest, że czat ma działać w każdej przeglądarce na komputerze PC :ziober2: Nie sądzę, by planowali dostosowanie czata do urządzeń stricte mobilnych.
Jarus
Jarus
  16 stycznia 2013

Ma być tak jak ja chcę. :D

Niereformowalny
Niereformowalny
  16 stycznia 2013
Jarus
Jarus: Ma być tak jak ja chcę. :D

o stary,to proponuje założyć własny portal xD
Jarus
Jarus
  16 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: o stary,to proponuje założyć własny portal xD

Nie chcę mi się, a poza tym to za duże koszta są jak na mój budżet.
:D
LazyBone
LazyBone
  17 stycznia 2013

Flash 11 na antka z BlackMarket i czat z@pyerdala jak szalony.

Shaitan
Shaitan
  17 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Flash 11 na antka z BlackMarket i czat z@pyerdala jak szalony.

Ale przecież nowy czat nie jest oparty na flashu ;)
ahahahahahahahah
ahahahahahahahah
  17 stycznia 2013

jakbys chcial wiedziec JAVA bardziej obciaza telefon/tablet niz flash. Poza tym, ja mam Samsung Galaxy S z Androidem 2.2.1 i jakos normalnie mi chodzi nowy czat, tylko ze jest po prostu w uj duzy, nie przystosowuje sie wielkoscia do urzadzen mobilnych.

Dygotka
Dygotka
  17 stycznia 2013
Jarus
Jarus: Siemka all, właśnie nie rozumiem koncepcji nowego czatu, jeżeli jest napisany na java script, a ja sobie wchodzę na urządzeniu wykorzystującym jedynie HTML 5, głównie urządzenia Android z systemem JB, gdzie nie ma wsparcie flasha, to jest bez sensu... Czyli grono FT może opiszecie jasno jak czat ma działać, jeżeli nie widzę tam ani jednego elementu we flash.
Ten jak zwykle marudzi :rotfl:
Shaitan
Shaitan
  17 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bluzgometr™: 1472Posty: 22770 (po ~57 znaków)

Gdzie ty tyle postów nabiłaś? :wtf:
gaillard
gaillard
  17 stycznia 2013
Shaitan
Shaitan: Gdzie ty tyle postów nabiłaś?

Tam, gdzie Ty nie masz dostępu.

Shaitan
Shaitan
  17 stycznia 2013
gaillard
gaillard: Tam, gdzie Ty nie masz dostępu.

Ano tak, forum 5-10-15 :and:
NeroManiac
NeroManiac
  21 stycznia 2013

Szkoda tylko ze ten nowy czaciQ nie obsluguje opery chociaz co dziwne dzis rano o 8 mi dzialal a o 18 po szkole ni chu chu wiec nie wiem WTF. flash, java wszystko najnowsze popobierane zaktualizowane ze starych stabilnych wersji a na murzynskim chromie chula.

Jarus
Jarus
  22 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda tylko ze ten nowy czaciQ nie obsluguje opery chociaz co dziwne dzis rano o 8 mi dzialal a o 18 po szkole ni chu chu wiec nie wiem WTF. flash, java wszystko najnowsze popobierane zaktualizowane ze starych stabilnych wersji a na murzynskim chromie chula.

Jednie na chrome działa mi, na firefoxie, sprawdzone, działa... Czat to nie potrzebuję pl. Java.
Na IE9, też działa.

Dzięki, ale czat mi średnio wpadł do gustu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.