Jarus
Jarus
  16 stycznia 2013 (pierwszy post)

Siemka all, właśnie nie rozumiem koncepcji nowego czatu, jeżeli jest napisany na java script, a ja sobie wchodzę na urządzeniu wykorzystującym jedynie HTML 5, głównie urządzenia Android z systemem JB, gdzie nie ma wsparcie flasha, to jest bez sensu...
Czyli grono FT może opiszecie jasno jak czat ma działać, jeżeli nie widzę tam ani jednego elementu we flash.

johnson
johnson
  22 stycznia 2013
Shaitan
Shaitan: gaillard: Tam, gdzie Ty nie masz dostępu. Ano tak, forum 5-10-15

miala na mysli chyba forum FP xD
SefyuMolotov
SefyuMolotov
  23 stycznia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Zapomnialem dodac ze mi czat dziala na telefonie :)

http://w.fotka.pl/09934db133.jpg

Shaitan
Shaitan
  23 stycznia 2013
johnson
johnson: miala na mysli chyba forum FP xD

Przecież ona nie jest fp :zonk:
NeroManiac
NeroManiac
  23 stycznia 2013

to ze na wszystkim poza opera chodzi , chociaz StyXu mowi ze chodzi mu na operze to wiem IE nie testowalem bo jej nie uzywam ale moja glowna przegladarka w ktorej mam wszystko to Opera i chcialem zeby tez mi chodzilo i tak. a co nowego czaciq jak i calej nowej fotki to dla mnie to jedno wielkie scierwo i czuje ze za duze zmiany dla mnie to sa. chyba bede rezygnowal z tego miejsca

johnson
johnson
  23 stycznia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: Przecież ona nie jest fp

Udajesz idiote czy tylko mi sie wydaje? o_O

tak wyglada czat na komie :P Samsung galaxy s3
Shaitan
Shaitan
  23 stycznia 2013
johnson
johnson: Udajesz idiote czy tylko mi sie wydaje? o_O

A ty nim jesteś czy mi się wydaje? Gdzie przy loginie Dygotki widzisz oczko? :ziober2:
johnson
johnson
  23 stycznia 2013
Shaitan
Shaitan: johnson: Udajesz idiote czy tylko mi sie wydaje? o_O A ty nim jesteś czy mi się wydaje? Gdzie przy loginie Dygotki widzisz oczko?

Wez nie troluj mnie bo nie wychodzi Ci :P



prosze bardzo : )
Shaitan
Shaitan
  23 stycznia 2013
johnson
johnson: Wez nie troluj mnie bo nie wychodzi Ci :P
Shaitan
Shaitan: Gdzie przy loginie Dygotki
:zonk: Czytaj waść ze zrozumieniem.
johnson
johnson
  23 stycznia 2013
Shaitan
Shaitan: johnson: Wez nie troluj mnie bo nie wychodzi Ci :P Shaitan: Gdzie przy loginie Dygotki Czytaj waść ze zrozumieniem.


Ale mi chodzilo o gaillard ;P
Shaitan
Shaitan
  23 stycznia 2013
johnson
johnson: Ale mi chodzilo o gaillard ;P

Bo nie umiesz czytać ;) Przeczytaj jeszcze raz wątek to może załapiesz o czym była rozmowa ;)
johnson
johnson
  23 stycznia 2013
Shaitan
Shaitan: johnson: Ale mi chodzilo o gaillard ;P Bo nie umiesz czytać ;) Przeczytaj jeszcze raz wątek to może załapiesz o czym była rozmowa ;)

Oj dobra juz nie krzycz :nfw:
RedkaTwoimBossemx3
RedkaTwoimBossemx3
  23 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to ze na wszystkim poza opera chodzi , chociaz StyXu mowi ze chodzi mu na operze to wiem IE nie testowalem bo jej nie uzywam ale moja glowna przegladarka w ktorej mam wszystko to Opera i chcialem zeby tez mi chodzilo i tak. a co nowego czaciq jak i calej nowej fotki to dla mnie to jedno wielkie scierwo i czuje ze za duze zmiany dla mnie to sa. chyba bede rezygnowal z tego miejsca


mi też na operze nie chce czat chodzić xd
Jarus
Jarus
  23 stycznia 2013

Może poprawią to wraz z kodem następnej Opery.
Działanie zależy od silnika przeglądarki, jeżeli chcecie sobie czatować, można użyć przeglądarki z WebKit(Maxthon, Chrome, Safari).
Opera ma problem teraz ogólnie z ładowaniem stron i wyświetlaniem treści w oknie przeglądarki.

Pis, joł.

Jarus
Jarus
  23 stycznia 2013
johnson
johnson: tak wyglada czat na komie :P Samsung galaxy s3

Dzięki, ze podzieliłeś się z Nami tym info, ale zapewne masz flasha w przeglądarce. Miałem okazję testować, ale raczej nie nadaje się do dziennego użytku.
johnson
johnson
  23 stycznia 2013
Jarus
Jarus: Dzięki, ze podzieliłeś się z Nami tym info, ale zapewne masz flasha w przeglądarce. Miałem okazję testować, ale raczej nie nadaje się do dziennego użytku.


Bo ten czat jest na bazie java przy wykorzystaniu apletu flash ot co.

Niestety nic w tym kierunku nie beda robic ;p. Moze na tablecie mozna by z tego korzystac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.