Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  13 lipca 2012 (pierwszy post)

Witajcie,
Od dzisiaj osoby z aktywną usługą Gwiazdy mają możliwość skorzystania z 2 ciekawych komend na czacie.
Poniżej znajdziecie listę.

Poszukiwanie usera: /find NICK

np. /find Ela



Jeśli osoba jest na czacie, pojawi się informacja dokładnie na którym:

np. >> Użytkownik StyX jest obecnie zalogowany w Glowny.
Gdy Użytkownika nie ma:
>> Użytkownik czarnaaaa1983 obecnie nie jest zalogowany na czacie :( .

Śledzenie znajomych:

Komenda dodania- /addBuddy NICK
Komenda usunięcia- /removeBuddy NICK


Lista obejmuje maksymalnie 20 osób. Możemy ją modyfikować poprzez usuwanie i dodawanie osób.
Jeśli Wasz znajomy zmienił login, musicie wpisać go na nowo, a poprzedni nick skasować.
np.
/addBuddy Elly

/removeBuddy Elly

po dodaniu/usunięciu pojawi się aktualna lista w formie:

[ offline ] >> Shaitan
[ offline ] >> StyX
[ offline ] >> hemi
[ offline ] >> Agattu

[ online ] >> czarnaaaa1983
[ online ] >> Goniec

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
praksyda
praksyda
  15 lipca 2012

hm.. ciekawe, dobrze,ze nie wiem o co chodzi;D

Shaitan
Shaitan
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: To samo gaillard która poleciała na forum z wielkim hitem mojego płakania o bana od niej, a po prostu musiała sobie odreagować zjeb*kę którą za tego bana dostała

Dziwne, bo slyszalem, ze zbanowala cie w 100% slusznie i zadnego opierniczu nie dostala ;) Ale ty oczywiscie zawze jestes niewinny i nieslusznie banowany, dziwne, ze nikt ci tych banow nie zdejmuje ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Shaitan
Shaitan: Ale ty oczywiscie zawze jestes niewinny i nieslusznie banowany,

To zupełnie tak jak ja :ninja:
Abaddon
Abaddon
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Oj jacy wszyscy tutaj nagle dowcipnie poważni się zrobili

To że bierzesz za poważnie wszystko do siebie,jest tylko wyłącznie Twoim problemem.
Samczysko
Samczysko
  15 lipca 2012
Shaitan
Shaitan: Dziwne, bo slyszalem, ze zbanowala cie w 100% slusznie i zadnego opierniczu nie dostala ;) Ale ty oczywiscie zawze jestes niewinny i nieslusznie banowany, dziwne, ze nikt ci tych banow nie zdejmuje ;)

To był wtedy jeden jedyny ban z którym poszedłem na skargę i kto Ci powiedział że był on słuszny ? Ona sama... hehe No tak ... To ciekawe skąd się dowiedziała że go zgłosiłem :) I dziwne żeby ktoś mi po 7 godzinach zdjął bana który był na godzinę. Zresztą nie ma sensu tego roztrząsać. Szkoda że skupiłeś się akurat na tej części wpisu

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiedziałem,że na nic innego Cię stać nie będzie.Ubogie te posty

A co Ty chcesz żebym Ci tam napisał? Chcesz się wyzywać od plebsów i idiotów ? Czy może chcesz żebym Ci przyznał rację?
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Czy może chcesz żebym Ci przyznał rację?

Najlepiej by było gdybyś zamilkł na wieki bo coś ostatnio szum wokół twojej osoby się robi a ja gwiazdorów nie lubię :>
Samczysko
Samczysko
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja gwiazdorów nie lubię :>

Ja się o tematy na wszystkich tajnych forach uberów nie prosiłem. A że później każdy się próbuje prześcigać z innym z coraz to bardziej hot informacjami na mój temat nakręcając tym spiralkę ... :) Jak ktoś ma parcie na coś fajnego to ze wszystkiego zrobi newsa, dorzuci trochę od siebie i jest hit z którego potem mogą się wszyscy pośmiać i pokomentować. Też chyba zacznę zbierać co ciekawsze historię, bo jak dalej będzie nagonka to fajnie będzie kompilacją sprostować te wszystkie newsy ośmieszając przy tym tych wszystkich bajkopisarzy.
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Ja się o tematy na wszystkich tajnych forach uberów nie prosiłem.

A co mnie to obchodzi co Ty robiłeś a czego nie;] nie wiem o jakich bajkach mówisz bo nie interesuję się tym ;> jedyne co wiem to to,że jesteś łatwym celem zatem jak wcześniej,wracaj na swój hajdpark ;]
Samczysko
Samczysko
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A co mnie to obchodzi co Ty robiłeś a czego nie;] nie wiem o jakich bajkach mówisz bo nie interesuję się tym ;> jedyne co wiem to to,że jesteś łatwym celem zatem jak wcześniej,wracaj na swój hajdpark ;]

Swojego rozumu nie masz? Zamieniłeś kiedykolwiek ze mną chociaż jedno zdanie?
Miałem nadzieje na jakieś refleksje z Twojej strony po poprzednim moim wpisie ale widzę "wszyscy to wszyscy, idziemy w jednym kierunku"...
A teraz idę na "swój hajdpark"
Pozdro
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Zamieniłeś kiedykolwiek ze mną chociaż jedno zdanie?


Jeszcze za czasów tego Twojego słynnego ftt czytałem Twoje spuścizny także nie widzę Cię od wczoraj ;-)
Samczysko
Samczysko
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze za czasów tego Twojego słynnego ftt czytałem Twoje spuścizny także nie widzę Cię od wczoraj ;-)

To było 3 czy 4 lata temu... Inna bajka
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: To było 3 czy 4 lata temu... Inna bajka


Mam dobrą pamięć jak widzisz ;p Ty zapewne nawet nie wiesz jaki miałem wtedy login w sumie się nie dowiesz bo to mało ważne :ziober2:
Shaitan
Shaitan
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: To było 3 czy 4 lata temu... Inna bajka

Twoje zachowanie wcale się nie zmieniło przez te lata, więc "bajka" ta sama ;)
Samczysko
Samczysko
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dobrą pamięć jak widzisz ;p Ty zapewne nawet nie wiesz jaki miałem wtedy login w sumie się nie dowiesz bo to mało ważne

No nie kojarzę. Ziemniaki kojarzą mi się tylko z Dekameronem
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Ziemniaki kojarzą mi się tylko z Dekameronem

Nie tędy droga :) nvm i tak bys nie skojarzył ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.