Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  13 lipca 2012 (pierwszy post)

Witajcie,
Od dzisiaj osoby z aktywną usługą Gwiazdy mają możliwość skorzystania z 2 ciekawych komend na czacie.
Poniżej znajdziecie listę.

Poszukiwanie usera: /find NICK

np. /find Ela



Jeśli osoba jest na czacie, pojawi się informacja dokładnie na którym:

np. >> Użytkownik StyX jest obecnie zalogowany w Glowny.
Gdy Użytkownika nie ma:
>> Użytkownik czarnaaaa1983 obecnie nie jest zalogowany na czacie :( .

Śledzenie znajomych:

Komenda dodania- /addBuddy NICK
Komenda usunięcia- /removeBuddy NICK


Lista obejmuje maksymalnie 20 osób. Możemy ją modyfikować poprzez usuwanie i dodawanie osób.
Jeśli Wasz znajomy zmienił login, musicie wpisać go na nowo, a poprzedni nick skasować.
np.
/addBuddy Elly

/removeBuddy Elly

po dodaniu/usunięciu pojawi się aktualna lista w formie:

[ offline ] >> Shaitan
[ offline ] >> StyX
[ offline ] >> hemi
[ offline ] >> Agattu

[ online ] >> czarnaaaa1983
[ online ] >> Goniec

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Adidasowa
Adidasowa
  14 lipca 2012

Ciekawe bajerki na czacie:zabawa:

Samczysko
Samczysko
  14 lipca 2012

Teraz wszystkie będą mnie śledzić :nie:

Niereformowalny
Niereformowalny
  14 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Teraz wszystkie będą mnie śledzić

Wracaj na swój hajdpark zią
Samczysko
Samczysko
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wracaj na swój hajdpark zią

Czekaj jeszcze coś ciekawe dopiszę żebyś mógł screena sobie zrobić dla reszty pro uber ziomeczkuff z pro uber tajnego forum dla ziomeczkuff
Abaddon
Abaddon
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Teraz wszystkie będą mnie śledzić

Tobie się bajka pomyliła :> Nie panny za Smokiem,tylko Smoczysko za pannami uganiał się cały czas.:ziew:
Shaitan
Shaitan
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Czekaj jeszcze coś ciekawe dopiszę żebyś mógł screena sobie zrobić dla reszty pro uber ziomeczkuff z pro uber tajnego forum dla ziomeczkuff

Nie czaje, ze pijesz do forum, ktorego adminka jest twoja fotkowa przyjaciolka :rotfl: To sie nazywa zaklamanie, falszywosc i rozdwojenie jazni xD
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: żebyś mógł screena sobie zrobić dla reszty pro uber ziomeczkuff z pro uber tajnego forum dla ziomeczkuff

W skriny postów takich ameb jak Ty to ja bawiłem się dwa lata temu przywykłem do obcowania z idiotami na tym portalu

siema Fisiek :calusek:
praksyda
praksyda
  15 lipca 2012

młahahahaha

Abaddon
Abaddon
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: siema Fisiek

Kartofelku :*
Kiedy ziemniaczany napój między nami? xD
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Abaddon
Abaddon: Kiedy ziemniaczany napój między nami? xD

właśnie szamałem mniej kartoflany sernik na zimno,kartofle weszły wcześniej z kotletami i mam ich dość bowiem dość motzna superkupa była
Abaddon
Abaddon
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kartofle weszły wcześniej z kotletami i mam ich dość bowiem dość motzna superkupa była

Ojoj :( Trzeba było jabłuszko zjeść,ono by żołądeczek Twój pobudziły do stworzenia rzadszych srak :tak: Przynajmniej na mnie to działa :x
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Abaddon
Abaddon: Ojoj :( Trzeba było jabłuszko zjeść,ono by żołądeczek Twój pobudziły do stworzenia rzadszych srak Przynajmniej na mnie to działa :x

A co ja kuźwa Theo jestem żeby jabłkami się zapychać?:D
Samczysko
Samczysko
  15 lipca 2012
Abaddon
Abaddon: Tobie się bajka pomyliła :> Nie panny za Smokiem,tylko Smoczysko za pannami uganiał się cały czas.

Oj jacy wszyscy tutaj nagle dowcipnie poważni się zrobili :ziober2:
Swoją drogą to zmienia znaczenie moich wcześniejszych słów? No chyba nie :)

Shaitan
Shaitan: Nie czaje, ze pijesz do forum, ktorego adminka jest twoja fotkowa przyjaciolka To sie nazywa zaklamanie, falszywosc i rozdwojenie jazni xD

Och wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć :) Teraz możesz napisać w swoim ulubionym temacie na tymże forum do niej "a nie mówiłem" ze swoją nadinterpretacją by tylko za wszelką cenę dopiąć swego. Podobnie jak twój kolega który jak zobaczył że konto na FTT próbowałem 2 tygodnie temu założyć to odrazu wyszedł z założenia że chce dołączyć i że jestem tak głupi by nie wiedzieć że FTT już nie istnieje... Bo dojście do wniosku że mogłem chcieć poczytać stare tematy było już zbyt proste i raczej mojej osoby nie oczerniało. To samo gaillard która poleciała na forum z wielkim hitem mojego płakania o bana od niej, a po prostu musiała sobie odreagować zjeb*kę którą za tego bana dostała... hipokrytka. Wszyscy tam jesteście siebie warci może poza trzema wyjątkami które nie wiem co tam robią... Ale dobrze zmawiajcie się dalej na grupowe ciskanie mnie i gromadźcie materiały. Przynajmniej macie zajęcie, cieszę się że dostarczam wam trochę rozrywki.

Konto usunięte
Konto usunięte: W skriny postów takich ameb jak Ty to ja bawiłem się dwa lata temu przywykłem do obcowania z idiotami na tym portalu

:ziew:
Abaddon
Abaddon
  15 lipca 2012
:rotfl: Idę stOnt,chyba że wróci Smok,to ja dzierżę wtedy broń ;D
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Samczysko
Samczysko:


Wiedziałem,że na nic innego Cię stać nie będzie.Ubogie te posty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.