Samczysko
Samczysko
  12 lipca 2012 (pierwszy post)
12 Lipca 2012 Roku

Zbliża się koniec świata! Postanowiłem wziąć przykład z Ali Chamenie i wam o tym przypomnieć!

Koniec świata miały zwiastować wydarzenia o zasięgu globalnym które miały dać się odczuć wszystkim mieszkańcom naszej planety.

Otóż dzisiejsza data, dzisiejszy dzień nie jest dniem normalnym! Dziś spełnia się jedno z proroctw które z pewnością zwiastuje upadek dużej części przedewszystkim populacji żeńskiej!
Link do przepowiedni: Cristiano Ronaldo ożeni się 12 lipca 2012 roku
Skutki tej daty i tego wydarzenia da się odczuć w życiu każdego z CzatOwnerów już dziś!
Pozwólcie że zilustruję:


Niewątpliwie jest to znak zbliżającego się końca!

Skrzynka pytań:

1) Jak będą wyglądać Wasze ostatnie dni na czacie?
2) Czy świadomość zbliżającego się końca świata skłoni was do bycia lepszym na czacie? Czy może zamierzacie zaszaleć i będziecie przeklinać bez spacji?
3) Kogo byście chcieli z pośród czatowej społeczności potrzymać w ostatnich chwilach za rękę?

Kabak zagłady d83cdf46 wskazuje w którą stronę należy uciekać w razie WU
PyroManiac
PyroManiac
  12 lipca 2012
Agattu
Agattu: Samczysko czatu nie ma a tobie świat się zawalił przez to


Mi też... nie widzę sensu egzystencji w dniu dzisiejszym... :(
PS: Celowo zrobili mi na złość... :(
Karola
Karola
  12 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Czy świadomość zbliżającego się końca świata skłoni was do bycia lepszym na czacie? Czy może zamierzacie zaszaleć i będziecie przeklinać bez spacji?

Kto spędzałby ostatnie dni świata (jeśli takie by były rzecz jasna :D) na czacie?
praksyda
praksyda
  12 lipca 2012

nie było czatu ;o
nie wiem ,nie było mnie dzisiaj jeszcze tam.

Samczysko
Samczysko: 1) Jak będą wyglądać Wasze ostatnie dni na czacie?


nie mam pojęcia.
Samczysko
Samczysko: Czy świadomość zbliżającego się końca świata skłoni was do bycia lepszym na czacie? Czy może zamierzacie zaszaleć i będziecie przeklinać bez spacji?


:rotfl:
Samczysko
Samczysko: 3) Kogo byście chcieli z pośród czatowej społeczności potrzymać w ostatnich chwilach za rękę?


nikogo ;p
Marylajn
Marylajn
  12 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Jak będą wyglądać Wasze ostatnie dni na czacie?

Głupie pytanie, takie jak zawsze. Wejdę, powiszę, dla kogoś będę nadmiernie miła, bez zmian.

Samczysko
Samczysko: Czy świadomość zbliżającego się końca świata skłoni was do bycia lepszym na czacie? Czy może zamierzacie zaszaleć i będziecie przeklinać bez spacji?

Przeklinać? Nie znam wulgaryzmów, zaszaleję, będę miła.

Samczysko
Samczysko: Kogo byście chcieli z pośród czatowej społeczności potrzymać w ostatnich chwilach za rękę?

Basię.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  12 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: 1) Jak będą wyglądać Wasze ostatnie dni na czacie? 2) Czy świadomość zbliżającego się końca świata skłoni was do bycia lepszym na czacie? Czy może zamierzacie zaszaleć i będziecie przeklinać bez spacji? 3) Kogo byście chcieli z pośród czatowej społeczności potrzymać w ostatnich chwilach za rękę?

1. bede nabijać na forum
2. nie wchodze na czat.
3. Kamilke :zakochany:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Marylajn
Marylajn
  12 lipca 2012

Kasiu, chwyćmy się już teraz za ręce :zakochany:

Samczysko
Samczysko
  13 lipca 2012
Piątek 13!

Nic dodać nić ująć...

Dzisiaj przynajmniej będę miał wymówkę dlaczego ten dzień był zje*any :ziober2:

Niechaj i wam sprawdzi się ten zabobon :evil:
bas
bas
  13 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Niechaj i wam sprawdzi się ten zabobon

nie dzięki, dzisiaj mam 12 i wizytacje z Warszawki :zonk:
wole aby ten dzień nie był pechowy :tak:
wojtek9a
wojtek9a
  14 lipca 2012

Weee ! Przeżyłem kolejny koniec świata!

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kasiu, chwyćmy się już teraz za ręce

Ale ty chcesz sobie Basie chłytać :and:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

supaant
supaant
  16 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: 3) Kogo byście chcieli z pośród czatowej społeczności potrzymać w ostatnich chwilach za rękę?

bananndzie/gonca/gradka :D reszte bym kopneła w dupe:D
bas
bas
  16 lipca 2012
Maryla
Maryla: Basię.

mnie? :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.