Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  3 lipca 2012 (pierwszy post)
Witajcie,
przyszły Wakacje a wraz z nimi wyjazdy. Każdy zasługuje na odpoczynek i doskonale to rozumiemy.
Jeśli ktoś z Was ma ochotę i ma trochę wolnego czasu zapraszamy do wstąpienia w szeregi moderatorów Czatu na Fotka.pl! Jest to nie lada wyzwanie, wymagające dużej dawki cierpliwości.
Niestety kryteria są bardzo rygorystyczne, do grona dostać się mogą tylko najlepsi!
Liczba miejsc ograniczona!
Wybierzemy tylko 10 osób na okres lipiec-sierpień.
2-3 osób, która najlepiej podoła zadaniu ma szansę zostać z nami na znacznie dłużej niż na okres letni.


ZASADY REKRUTACJI

1. Konto co najmniej 1 rok.
2. Brak banów za wulgaryzmy w całym serwisie (wyjątkowo 1-3) ale patrz pkt. 3. i 4.
3. Ostatni ban był nadany nie wcześniej niż pół roku temu.
4. Historia banów z całego serwisu nie może przekroczyć 10.
5. Aktywność na czacie - co najmniej 30h spędzonych na czacie w miesiącu: czerwiec 2012.
6. Wysoka kultura osobista.
7. Regulaminowe konto (zgodne z Regulaminem Fotka.pl i zasadami na o fotka).
8. Pożądane cechy moderatora: asertywność, cierpliwość, niekłótliwość, opanowanie, sumienność.
9. Wiek powyżej 18 roku życia (nie szukamy moderatorów na czat 5-10-15).

Jeśli nie spełniasz której z powyższych proszę NIE PISZ. Nie wysyłaj zapytań typu:
A może?, A jednak?, Dajcie mi proszę szansę. Miałem/am konto, które miało ponad rok, ale skasowałem/am.

Osoby niespełniające wymogów nie będą brane pod uwagę. Szanuj nasz czas.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Wybór pokoju zależy od moderatorów globalnych.
Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 lipca. Zgłoszenia proszę nadsyłać na konto moderatorglobalny.

W treści zgłoszenia podaj informacje:
Jestem głównie aktywny/a ....
do wyboru: wieczorem, w nocy, rano, w ciągu dnia.

Moderatorzy Globalni i Administratorzy
życzą Wam udanych Wakacji!
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Niereformowalny
Niereformowalny
  4 lipca 2012

siema popiszemy? :ziober2:

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: siema popiszemy?
[color=violet]Nie nabijaj :(.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Niereformowalny
Niereformowalny
  4 lipca 2012
Turka
Turka: Nie nabijaj :(.


bo co ?
verAchmed
verAchmed
  4 lipca 2012

o jej Elu nie nadaje sie :and:

ama24
ama24
  4 lipca 2012

No No no:)jak to mówia...nie ma niezastąpionych:)

Modzi jeszcze Nas nowolijki przegonia....hłehłehłe:)

a tak poza tym to bardzo dobry pomysł.....bo jak widac z dnia na dzien coraz mniej osob ma czas na przesiadywanie na Czacie:)

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  4 lipca 2012
[color=violet]
Konto usunięte
Konto usunięte: bo co ?
Bo Cię skopię. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jak widac z dnia na dzien coraz mniej osob ma czas na przesiadywanie na Czacie:)
Ale za to liczba zwykłych użytkowników z dnia na dzień rośnie.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Niereformowalny
Niereformowalny
  4 lipca 2012
Turka
Turka: Bo Cię skopię.


Swoimi różowymi airmaxami?:P w życiu::ziober2:
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  4 lipca 2012
[color=violet]
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoimi różowymi airmaxami?:P w życiu:
Hahaha, nie są różowe. :and:Teraz poluje na inne... bo za bardzo jaram sie tymi. :D
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Niereformowalny
Niereformowalny
  4 lipca 2012
Turka
Turka: Teraz poluje na inne... b


bosz xD
Avatar użytkownika HackKontaHackKonta
Posty: 1 (po ~404 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 255
HackKonta
  5 lipca 2012

fajna idea ze strony pomyslodawcow:P zeby to czlowiek wiedzial jakie normy trzeba spelnic to by sie juz dawno postaral- a wiadomo- czeriwec - ciezki okres na siedzenie na necie- sesja-te sprawy- czy to ze strony studentow- zdajacych- czy tych co siedza po drugiej stronie- i egzaminuja- a to uwierczie wymaga o wiele wiekszego nakladu pracy niz zaliczyc sesje przez studenta :) pozdrawiam i powodzenia :)

Samczysko
Samczysko
  5 lipca 2012
5 Lipca 2012 - Fotka Poland
Samczysko Smaczysty
Kandydat na Moderatora IV Czatowni Pospolitej Fotkowej


Zgłaszam swą kandydaturę na Czatowego pamagiera!
Jestem młodym ambitnych Czat Spamerem znienawidzonym przez Gimbazę.
Szybko Expie i nie lękam się całować kolegów na powitanie!
Przestrzegam netykiety choć nie znam jej treści - nie musiałem czytać, prawo i posłuszeństwo mam we krwi po ojcu mym rzeźniku!
Brzydzę się CUDZYM spamem, floodowaniem i wulgaryzmami! Jak ciepły mocz obcej osoby którego nie chce czuć na sobie :and: Co je moje to je moje :ziober2:
Jestem grzeszny! Dlatego jestem taki sam jak inni moderatorzy. (Fakt grzeszności Gimbazy pomijamy).
Lubię wydłubywać rybom oka więc i to wasze nie będzie mi straszne!
Powiem krótko - Jestem kandydatem idealnym! Jestem dla tego Czata jak Putin dla Rosji, Jak Wiśniewski dla Pudelka a Rydzyk dla Katolików!
Jestem niezbędny byście mogli przetrwać i być wielcy!

Jak wygram każdy dostanie Kabaczka!d83cdf46
bas
bas
  5 lipca 2012
Shaitan
Shaitan: Etam, wystarczy poczytać komentarze na tym profilu

na to nie wpadlam :D
sylwinho1988
sylwinho1988: Lajza:D

on w ogole jest nalepszy :D
bas
bas
  5 lipca 2012

weźcie samca, ja chce kabaczka !

mmm jak ja dawno kabaczka nie jadłam :zakochany:

PlRANlA
PlRANlA
  5 lipca 2012

Hahahaha PIRANIA NA MODA hahahahahahahahhaah xDDDD ale jakby podliczyli moje wszystkie bany to uuu kiepsko ;D

solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  5 lipca 2012

ale wy sie nakręcacie na tego moda. :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.