Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  3 lipca 2012 (pierwszy post)
Witajcie,
przyszły Wakacje a wraz z nimi wyjazdy. Każdy zasługuje na odpoczynek i doskonale to rozumiemy.
Jeśli ktoś z Was ma ochotę i ma trochę wolnego czasu zapraszamy do wstąpienia w szeregi moderatorów Czatu na Fotka.pl! Jest to nie lada wyzwanie, wymagające dużej dawki cierpliwości.
Niestety kryteria są bardzo rygorystyczne, do grona dostać się mogą tylko najlepsi!
Liczba miejsc ograniczona!
Wybierzemy tylko 10 osób na okres lipiec-sierpień.
2-3 osób, która najlepiej podoła zadaniu ma szansę zostać z nami na znacznie dłużej niż na okres letni.


ZASADY REKRUTACJI

1. Konto co najmniej 1 rok.
2. Brak banów za wulgaryzmy w całym serwisie (wyjątkowo 1-3) ale patrz pkt. 3. i 4.
3. Ostatni ban był nadany nie wcześniej niż pół roku temu.
4. Historia banów z całego serwisu nie może przekroczyć 10.
5. Aktywność na czacie - co najmniej 30h spędzonych na czacie w miesiącu: czerwiec 2012.
6. Wysoka kultura osobista.
7. Regulaminowe konto (zgodne z Regulaminem Fotka.pl i zasadami na o fotka).
8. Pożądane cechy moderatora: asertywność, cierpliwość, niekłótliwość, opanowanie, sumienność.
9. Wiek powyżej 18 roku życia (nie szukamy moderatorów na czat 5-10-15).

Jeśli nie spełniasz której z powyższych proszę NIE PISZ. Nie wysyłaj zapytań typu:
A może?, A jednak?, Dajcie mi proszę szansę. Miałem/am konto, które miało ponad rok, ale skasowałem/am.

Osoby niespełniające wymogów nie będą brane pod uwagę. Szanuj nasz czas.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Wybór pokoju zależy od moderatorów globalnych.
Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 lipca. Zgłoszenia proszę nadsyłać na konto moderatorglobalny.

W treści zgłoszenia podaj informacje:
Jestem głównie aktywny/a ....
do wyboru: wieczorem, w nocy, rano, w ciągu dnia.

Moderatorzy Globalni i Administratorzy
życzą Wam udanych Wakacji!
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Goniec
Goniec
  7 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Goniec ja tu dbam o linie wszystkich! Zamierzam wszystkich mięsożerców przekabaczkować naKabaczki!


I wszyscy zrobią się agresywni i rządzy mięsa, jak było dziś na czacie po tych kabaczkach :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Hemoroid dobrze prawi. Kebaba mu dac!

Kebsa mi ! tak !
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE JE KEBABÓW - JESTEM NA NIE! Ni ma moda!

Jestem jak najbardziej za tym, kebab = mod
bas
bas: jak ja bym Ci odpierdzieliła kabaczki to byś si w nich zakochał ! oczywiście, podstawa w każdej diecie normalnego człeka to miecho !
to weź mi zrób kabaczka, tak żeby smakował jak kebab :D
Samczysko
Samczysko
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak było dziś na czacie po tych kabaczkach :D

Weź mi nie przypominaj o pani "Lubie siebie bo jetem fajniejsza od CIebie" bo przez nią mam nieaktualne podanie na moda ;P
Shaitan
Shaitan
  7 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: mam nieaktualne podanie na moda

Ależ to straszne.
Samczysko
Samczysko
  7 lipca 2012
Shaitan
Shaitan: Ależ to straszne.

Uwielbiam Cię miszczu :zakochany:
I Twą niechęć do mojej osoby :piwo:
Szkoda że Twoja Ironia jest tak słaba... mógłbyś być wielki....

Pozwól jeszcze że się zaśmieję
Shaitan
Shaitan: ZłyModerator


Ahahahahaha :crylol:

Dziękuję
Shaitan
Shaitan
  7 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Uwielbiam Cię miszczu I Twą niechęć do mojej osoby

Twoja osoba mnie nie grzeje nie ziębi.

Samczysko
Samczysko: Pozwól jeszcze że się zaśmieję

Fajnie, że się śmiejesz, a nie wiesz nawet z czego ;) To przydomek z czasów gdy wcale nie byłem żadnym moderatorem, a byłem o to posądzany przez nieogarów i tak zostało. Następnym razem gdy bęziesz miał ochotę kogośz jakiegośpowodu wyśmiać, zorientuj się w temacie ;)
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  7 lipca 2012
:zakochany:
Samczysko
Samczysko
  7 lipca 2012
Shaitan
Shaitan: Fajnie, że się śmiejesz, a nie wiesz nawet z czego ;) To przydomek z czasów gdy wcale nie byłem żadnym moderatorem, a byłem o to posądzany przez nieogarów i tak zostało. Następnym razem gdy bęziesz miał ochotę kogośz jakiegośpowodu wyśmiać, zorientuj się w temacie ;)


Ja widzę że tu jest więcej wielkich z powołania ;) W takim razie ja maluczki się usunę Tobie z drogi MISZCZU
Shaitan
Shaitan
  7 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Ja widzę że tu jest więcej wielkich z powołania ;) W takim razie ja maluczki się usunę Tobie z drogi MISZCZU

Mat1k
Mat1k
  7 lipca 2012

Mam takie pytanie będzie ogłoszona jakaś lista osób które się dostały na stanowisko MODA czy informacja o dostaniu się zostanie wysłana na priv ???

Eve
Eve
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam takie pytanie będzie ogłoszona jakaś lista osób które się dostały na stanowisko MODA czy informacja o dostaniu się zostanie wysłana na priv ???

takie osoby pewnie dostaną wiadomość na pw że to ich właśnie wybrali
Mat1k
Mat1k
  7 lipca 2012

Dzięki wielkie :)

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  7 lipca 2012
d83ddc7d

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Samczysko
Samczysko
  7 lipca 2012
Szpila
Szpila:

Kabaczka? d83cdf46
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  7 lipca 2012
Samczysko
Samczysko: Kabaczka?

wole miesko :ziober2:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Samczysko
Samczysko
  7 lipca 2012
Szpila
Szpila: wole miesko

Nie rusza mnie to :P Sam lubię mięsa się nawpieprzać :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.