Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  3 lipca 2012 (pierwszy post)
Witajcie,
przyszły Wakacje a wraz z nimi wyjazdy. Każdy zasługuje na odpoczynek i doskonale to rozumiemy.
Jeśli ktoś z Was ma ochotę i ma trochę wolnego czasu zapraszamy do wstąpienia w szeregi moderatorów Czatu na Fotka.pl! Jest to nie lada wyzwanie, wymagające dużej dawki cierpliwości.
Niestety kryteria są bardzo rygorystyczne, do grona dostać się mogą tylko najlepsi!
Liczba miejsc ograniczona!
Wybierzemy tylko 10 osób na okres lipiec-sierpień.
2-3 osób, która najlepiej podoła zadaniu ma szansę zostać z nami na znacznie dłużej niż na okres letni.


ZASADY REKRUTACJI

1. Konto co najmniej 1 rok.
2. Brak banów za wulgaryzmy w całym serwisie (wyjątkowo 1-3) ale patrz pkt. 3. i 4.
3. Ostatni ban był nadany nie wcześniej niż pół roku temu.
4. Historia banów z całego serwisu nie może przekroczyć 10.
5. Aktywność na czacie - co najmniej 30h spędzonych na czacie w miesiącu: czerwiec 2012.
6. Wysoka kultura osobista.
7. Regulaminowe konto (zgodne z Regulaminem Fotka.pl i zasadami na o fotka).
8. Pożądane cechy moderatora: asertywność, cierpliwość, niekłótliwość, opanowanie, sumienność.
9. Wiek powyżej 18 roku życia (nie szukamy moderatorów na czat 5-10-15).

Jeśli nie spełniasz której z powyższych proszę NIE PISZ. Nie wysyłaj zapytań typu:
A może?, A jednak?, Dajcie mi proszę szansę. Miałem/am konto, które miało ponad rok, ale skasowałem/am.

Osoby niespełniające wymogów nie będą brane pod uwagę. Szanuj nasz czas.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Wybór pokoju zależy od moderatorów globalnych.
Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 lipca. Zgłoszenia proszę nadsyłać na konto moderatorglobalny.

W treści zgłoszenia podaj informacje:
Jestem głównie aktywny/a ....
do wyboru: wieczorem, w nocy, rano, w ciągu dnia.

Moderatorzy Globalni i Administratorzy
życzą Wam udanych Wakacji!
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Shaitan
Shaitan
  4 lipca 2012
Eve
Eve: no chyba nie

Faktycznie, tam jest 3 xD
Scrat
Scrat
  4 lipca 2012

Zastanawiam sie kto zglasza moje posty :nielapie: tyle tych bezsensownych post w tym watku ze akurat ta osoba widzi tylko moje wtf :wtf:
@Shaitan:
To Ty? :box: :rotfl:

praksyda
praksyda
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To Ty?
on nie ma F Moda zainstalowanego , w sumie ja na tej przeglądarce od 2 dni juz tez nie mam i jakos nie chce mi sie instalować, 3/4 gimbusów zgłasza posty ,które 80% z nich nie nadaje sie do bana. Dlatego ja sie wypisuje z tego ZOO.Jak czytałam co oni piszą w zgłoszeniach,takie bzdury niektórzy powinni byc od razu eliminowani za głupotę,tak samo z tym paskiem na górze i te pojazdy bezsensowne eh..
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 lipca 2012
praksyda
praksyda: ak czytałam co oni piszą w zgłoszeniach,takie bzdury niektórzy powinni byc od razu eliminowani za głupotę

przyganiał d83cdf75d83cdf72
...Ignorance is bliss...
praksyda
praksyda
  4 lipca 2012
RexMundi
RexMundi: przyganiał

yhym.Tobie znów cos dolega.,ehh te Twoje foszki.
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Powodzenia Zią. Znając życie znowu jakieś przypały modka dostaną i będą się panoszyć jak paw w okresie godowym :3
[color=violet]Ludziom nie dogodzisz - kogo by nie wybrali, to zawsze znajdzie sie ktos, kto ten wybor skrytykuje.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Shaitan
Shaitan
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam sie kto zglasza moje posty tyle tych bezsensownych post w tym watku ze akurat ta osoba widzi tylko moje wtf @Shaitan: To Ty?

Ciekawe ile jeszcze osob mnie posadzi o to, ze w ogole uzywam jeszcze takich modyfikacji, a co dopiero ze zglaszam. Chyba podsune chlopakom pomysl zrobienia jawnosci tych smiesznych (z powodow jakie podala praksyda) zgloszen, bo szczerze mowiac zaczyna mnie to juz mocno irytowac ;)
Scrat
Scrat
  4 lipca 2012
Shaitan
Shaitan: Ciekawe ile jeszcze osob mnie posadzi o to, ze w ogole uzywam jeszcze takich modyfikacji, a co dopiero ze zglaszam. Chyba podsune chlopakom pomysl zrobienia jawnosci tych smiesznych (z powodow jakie podala praksyda) zgloszen, bo szczerze mowiac zaczyna mnie to juz mocno irytowac

No mnie juz troche nosi bo kurde co chwile jakis kretyn bezsensownie zglasza postow ktore nie nadaja sie na bana. Ciebie tez kilka razy zglosili :rotfl:
Shaitan
Shaitan
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciebie tez kilka razy zglosili

Wiem, dostaje smieszne screeny na pw :lol: Ostatnio w jednym temacie w dziale fotka umiescilem jednego z apelem do pewnej osoby, aby sobie darowala ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: co chwile jakis kretyn bezsensownie zglasza postow ktore nie nadaja sie na bana

I tak chyba juz nikt z FP tego nie przeglada, bo z tego co sie orientuje zgloszenia w 100% do zbanowania bywaja nieruszone.
Flowing
Flowing
  4 lipca 2012

powinniście byli odrazu zamknáć ten temat. Nawet mody sobie nabijają no nie wierze... Przecież jasno jest napisane jak zostać moderatorem kretyni :ziober2:

Scrat
Scrat
  4 lipca 2012
Shaitan
Shaitan: Wiem, dostaje smieszne screeny na pw Ostatnio w jednym temacie w dziale fotka umiescilem jednego z apelem do pewnej osoby, aby sobie darowala

No wlasnie widze jakis smieszny powod u Ciebie :D
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  4 lipca 2012
Flowing
Flowing: powinniście byli odrazu zamknáć ten temat. Nawet mody sobie nabijają no nie wierze... Przecież jasno jest napisane jak zostać moderatorem kretyni
[color=violet]O, Patryk. :ziober2: Niech nabijają.. przynajmniej temat jest 'hot' :D.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Shaitan
Shaitan
  4 lipca 2012
Flowing
Flowing: Nawet mody sobie nabijają

Idę się za karę wychłostać.
sol6
sol6
  4 lipca 2012
RexMundi
RexMundi: tak - nie każdy potrafi wejść w PW


paraliż umysłowy czy jak ?

praksyda
praksyda: zapomniał kilka zer dopisać

wierzysz Mu? :ziober2:
sol6
sol6
  4 lipca 2012
Shaitan
Shaitan: Ciekawe ile jeszcze osob mnie posadzi o to, ze w ogole uzywam jeszcze takich modyfikacji, a co dopiero ze zglaszam. Chyba podsune chlopakom pomysl zrobienia jawnosci tych smiesznych (z powodow jakie podala praksyda) zgloszen, bo szczerze mowiac zaczyna mnie to juz mocno irytowac ;)

tak, tak, tak. Pisałam o tym na hyde, Tak, to jest zayebiscie dobry pomysł, obok zgłoszenia nick usera zgłaszającego. tak. Jestem na Tak !!!d83ddc4d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.