Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 stycznia 2015 (pierwszy post)

Połączenie swoich kont na fotce,dzięki temu przykładowo w miejscu pod opcją wyloguj, byłaby możliwość szybkiego przełączenia na inne swoje konto(wiadomo max 3konta dozwolone), bez konieczności wpisywania hasła...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Psyko
Psyko
  10 stycznia 2015

Pomysł głupi ja tego nie popieram ;]

KMKL
KMKL
  10 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehh... Można usunąć konto przed jego zablokowaniem i za 24 godziny założyć ponownie konto z tego samego numeru i chyba nawet z tego samego loginu. Co więcej, to: Nawet jakby to było 128h to dałoby się to obejść. Te 24h też łatwo obejść. Zanim skasujesz konto zakładasz nowe i dopiero kasujesz stare. Wtedy nie musisz czekać tych 24h


dzięki za rade, ale nie skorzystam:)
BuziajMnieWusta
BuziajMnieWusta
  10 stycznia 2015
gregbond
gregbond: Połączenie swoich kont na fotce

Mi wystarczy jedno konto nie potrzeba mi więcej i nie wiem po co komuś więcej niż jedno konto? do podglądania innej osoby co dała na CL?
Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  15 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi wystarczy jedno konto nie potrzeba mi więcej i nie wiem po co komuś więcej niż jedno konto? do podglądania innej osoby co dała na CL?

Niekoniecznie. Czasami jest tak, że ktoś dostanie bana/gaga z różnych przyczyn i wtedy wchodzi sobie z drugiego konta.

Moim zdaniem pomysł ten jest taki przeciętny i za dużo nie wniesie na fotkę :D

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

BuziajMnieWusta
BuziajMnieWusta
  15 stycznia 2015
Zua
Zua: Niekoniecznie. Czasami jest tak, że ktoś dostanie bana/gaga z różnych przyczyn i wtedy wchodzi sobie z drugiego konta.

Bany dostają źli ludzie ;D

Zua
Zua: Moim zdaniem pomysł ten jest taki przeciętny i za dużo nie wniesie na fotkę :D

Podbijam d83ddc4d
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  15 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Wtedy osoba aktywująca nowe konto musiałaby podać też nowy numer telefonu, co utrudniłoby życie spamerom.
Naprawdę? Zapewniam cię, że w dobie akcji rozdawania darmowych starterów to nie jest problemem. Co więcej, nawet płatne startery nie są żadnym ograniczeniem dla spamerów, którzy również wykupują pakiet gwiazdy by móc spamować - bo na spamie potrafią zarobić więcej niż wydają na zakup startera czy "gwiazdy"
.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  15 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Bany dostają źli ludzie ;D


Ja nie dostaję banów, a więc nie jestem chyba zła ;/

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

ZientulaEXP
Posty: 249 (po ~194 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 5
ZientulaEXP
  15 stycznia 2015

Można odpalić kilka przeglądarek i w każdej mieć inne konto aktywne.

A co do łączenia kont to jestem na tak o ile bany będą na wszystkie konta szły bo uproszczeń dla debili nie chcemy i tylko normalnie zachowujący się ludzie mają prawo mieć lepiej.

Tylko nie wiem po co mi kilka kont.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.