JeremyJeremy
JeremyJeremy
  20 lipca 2018 (pierwszy post)

Witam. Zakupiłem ostatnio gwiazdę na 90 dni. Mam zamiar usunąć konto ponieważ już go nie potrzebuje. Czy subskrypcja dalej będzie się odnawiać?. Czy będą pobierane pieniądze z tel?. Proszę o pomoc :).

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  20 lipca 2018

Zgodnie jak jest w regulaminie pakiet gwiazdy jest tylko odnawialny w przypadku wykupienia na 14 lub 30 dni. Tak więc spokojnie nic nie pobierze pieniędzy, to tylko jednorazowe wykupienie. https://fotka.com/regulamin :)

W przypadku jak jest gwiazda odnawialna to jest blokada usunięcia konta, wcześniej trzeba zrezygnować zgodnie z procedurą...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
CuteNinja
CuteNinja
  20 lipca 2018
JeremyJeremy
JeremyJeremy: Witam. Zakupiłem ostatnio gwiazdę na 90 dni. Mam zamiar usunąć konto ponieważ już go nie potrzebuje. Czy subskrypcja dalej będzie się odnawiać?. Czy będą pobierane pieniądze z tel?. Proszę o pomoc :).

Cześć.
W przypadku wykupienia dostępu do Klubu Gwiazd na 90 dni subskrypcja nie odnawia się automatycznie, więc pieniądze z Twojego konta nie zostaną pobrane. Pozdrawiam :)
JeremyJeremy
JeremyJeremy
  20 lipca 2018

Dziękuję za pomoc :). Pozdrawiam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.