Spontanize
Posty: 3 (po ~263 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Spontanize
  21 maja 2018 (pierwszy post)

Witam, ostatnio dało się zauważyć że na fotce występują laski które dają "TAK" każdemu jednemu facetowi a w ich profilu jest taki opis:
"Chcesz poznać? Wbijaj na darmową stronkę randkową (link wyżej) :) Mój nick tam - izka98 ;) Napisz :*" linki są różne ale wszystko prowadzi do portalu erotycznego ;). Taka trochę reklama, niby można zgłaszać takie konta ale codziennie powstają nowe ;)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Też to zauważyłem że nowo konta tutaj założone mają w opisie Reklame WWW: wstawione linki do stron z erotyka/kamerki.

Spontanize
Spontanize: dają "TAK"

Dokładnie tak dają tak, odpowiedziałem kilka razy z ciekawości decyzją Tak, a tu nagle PW z :spam: oczywiście z erotyka.
Spontanize
Spontanize: niby można zgłaszać takie konta ale codziennie powstają nowe ;)

Nic nie poradzisz nie wybije się tego końca zawsze będą nowe, pozostaje nadal zgłaszać takie profile.
HardStyled83ddd0a
PelenZycia
PelenZycia
  26 maja 2018

A nie można dodać skryptu który uniemożliwiałby dodawanie w opisie linku do strony internetowej?

tygryswzoo
tygryswzoo
  26 maja 2018

na czacie to samo jest i privy tym syfią d83dde13

PelenZycia
PelenZycia
  16 czerwca 2018

W ogóle nad tym nie panujecie, rozprzestrzenia się to jak gówno. Macie zamiar coś zrobić z tymi pseudo profilami reklamującymi sex stronki?

Serenity89
Serenity89
  22 czerwca 2018

Mam dosyć tych banow, ja dostaje bana bo mam dekolt wiekszy a jak inni są goli i wesoli to dobrze, a za za cenzuralne niby zdjęcia dostaje bana dzięki fotko za to , lepiej zajmijcie się tymi golasami co tu są

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  22 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dosyć tych banow, ja dostaje bana bo mam dekolt wiekszy a jak inni są goli i wesoli to dobrze, a za za cenzuralne niby zdjęcia dostaje bana dzięki fotko za to , lepiej zajmijcie się tymi golasami co tu są

Dobry wieczór, otrzymuje Pani słuszne blokady na dodawanie zdjęć.
Zamieszania by nie było, gdyby przestrzegała Pani obowiązujących na portalu zasad które m.in. "mówią": w profilu można posiadać różne zdjęcia własnego autorstwa jeżeli na pierwszym miejscu znajduje się fotka z rozpoznawalną twarzą.
Do tej pory takiej nie było, zatem proszę po zakończeniu bana dostosować się do wytycznych: https://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_ .
Pozdrawiam :-)
Serenity89
Serenity89
  22 czerwca 2018

A co z innymi ludźmi o tym to cicho sza

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  22 czerwca 2018

Zdjęcia nieregulaminowe kasowane są konsekwentnie. Nie jesteśmy w stanie przejrzeć w jednym momencie wszystkich.

Serenity89
Serenity89
  22 czerwca 2018

Dzięki ze skasowaliscie mi balona serdecznie dziękuję za to to tylko balon

Serenity89
Serenity89
  22 czerwca 2018

Wiecie jak wygląda duży balon latający i dom mieszkalny chyba nie i gdzie ja na tym zdjęciu gola jestem co mam was dość kasuje kąto

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie jak wygląda duży balon latający i dom mieszkalny chyba nie i gdzie ja na tym zdjęciu gola jestem co mam was dość


Zapoznaj się z zasadami: https://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_

1 - Pierwsze zdjęcie na profilu ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą).
2 - Jeśli Użytkownik umieścił na swoim profilu w pierwszej klejności zdjęcia z dobrze widoczną twarzą pozwalamy na dodanie w dalszej kolejności takich fotek jak: balonu/domu jak wspominałaś, pamiętaj tylko że takie zdjęcia nie mogą być główną zawartością profilu.
HardStyled83ddd0a
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  22 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Help
Help:

Po co powtarzasz linki?
Serenity89
Serenity89
  23 czerwca 2018

I co dozywotni ban

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  23 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I co dozywotni ban

Nie, informację ma Pani w powiadomieniach.
Po wszelkie wyjaśnienia - wczorajsze w poście Pani zignorowała - proszę kierować we wiadomości prywatnej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.