Angriez
Angriez
  7 lutego 2018 (pierwszy post)

Witam.

Na profilu zazwyczaj posiadam jedno, dwa zdjęcia mojej twarzy. Na wcześniejszym koncie z wykupiona gwiazdą zdjęcia były bezustannie usuwane, profil skasowany. To jest mój drugi profil na którym sytuacja się powtarza.

Niewyksciowa twarz zweryfikowanego profilu łamie regulamin czy o co chodzi?

Ponad to próbując napisać do fotka team, nie utrzymuje żadnej odpowiedzi.

Pozdrawiam

Jacek82
Jacek82
  7 lutego 2018
Co do fotka team to musisz się uzbroić w cierpliwość :)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  7 lutego 2018

Witaj, na tym profilu nie działo się jeszcze nic co wskazywałoby na powtarzającą się sytuację.

Co do konta usuniętego odnieść się nie potrafię, faktów nie znam, loginu też.
Możliwe jest, że jednak zdjęcia o których wspominasz nie spełniały obowiązujących na portalu zasad.
Nie mogę też wykluczyć sytuacji, w której udostępniłeś konto i zostało zablokowane (?) lub włamano się na nie - ktoś je złośliwie skasował.
Możliwym jest też sytuacja, że wspominasz o koncie nieaktywnym dłuższy czas.

Teorii jest wiele jak sam widzisz :-)

Proponuję cierpliwie poczekać na odpowiedź od team-u, a gdybyś był niecierpliwy zapraszam do napisania wiadomości prywatnej.

Miłego wieczoru życzę :-)

Angriez
Angriez
  8 lutego 2018

W dalszym ciągu bzdura. Zdjęcie usunięte, nie łamiące żadnego regulaminu.

O5O
O5O
  8 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W dalszym ciągu bzdura. Zdjęcie usunięte, nie łamiące żadnego regulaminu.
bzdura czy nie, lepiej się zapoznaj z tym regulaminem, bez powodu zdjęcia nikt by Ci nie usunął. Jw. Napisz wiadomość do esquilo, tutaj, jako mg od akceptacji zdjęć na pewno sprawdzi wszystko dokladnie i szybko. ;-) moze jakis blad sie "wkradl".
Z doświadczenia wiem że FT szybko odpisuje na wiadomości, nawet w weekendy, może długi czas odpowiedzi jest spowodowany tym że zbyt dużo wiadomości wysłałeś, próbując ponaglic sprawe.. mogło im się coś w systemie przyblokowac. ;-)
Cierpliwość się przyda, ale najlepiej skontaktować się z Magdą @esquilo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.