PableiroS
PableiroS
  3 lutego 2018 (pierwszy post)

Na początek pozdrawiam serdecznie Panią Moderator Globalną BujajacaWoblokachh ;) Forum Hydepark od dawna szczyci się prostą formułą: "piszta co chceta", więc to robię.

Wszystko zaczęło się w tym oto temacie: https://fotka.com/forum/hydepark/15767933,Yair_Lapid_Polacy_sa , w którym użytkownik Mackersdorf napisał o godzinie 13:13 : "I nie zginęło sześć milionów ludzi, to talmudyczna figura, a około 1,1 miliona, stan po przeliczeniu z 1991 r., aczkolwiek nowsze dane z 2006 roku wskazują na 350 tys. osób". Człowiek ten nawet nie zdaje sobie sprawy, jakie czekają go za to konsekwencje, ale o tym później ;) Temat pozostał otwarty do 5:43 następnego dnia, kiedy to Pani MOG, która jako jedyna z całej moderacji miała "jaja", zamknęła go. Przez 16 GODZIN temat był nietknięty przez moderatorów, którzy go po prostu zignorowali, pomimo publikowania moich postów, wiadomości prywatnych z prośbą o interwencję, bo przecież po co.

Druga, niemal identyczna sytuacja: https://fotka.com/forum/hydepark/15768152,Nie_powielamy_zamkni . Użytkowniczka RedRiding1978 publikuje pierwszego posta o godzinie 15:07, w którym bezczelnie mnie obraża i podobnie jak w poprzednim przypadku rozpowszechnia na forum ogólnym kłamstwo oświęcimskie. Dostaje za to od razu bana na pisanie na forum na 1 godzinę. Moderacja zamiast od razu skasować tego posta i zamknąć temat, zapewne czeka na mój kontratak. Następuje on 30 minut później, kiedy to ja SPECJALNIE piszę swoją odpowiedź, w celu sprawdzenia reakcji moderatorów, za co również dostaję blokadę na 1 godzinę. W tym momencie w temacie są już 2 posty, ale jest on nadal otwarty, a posty nie są usuwane. 2 godziny później publikuję: "Pozdro dla fotka team'u, że zamiast skasować posty i zamknąć temat, nadaje blokady na pisanie na forum. Pozostawię to bez komentarza." Moderacja nagle się "budzi" i kasuje 2 pierwsze posty, nie zamykając jednak w dalszym ciągu tematu. Zapewne czeka na kontratak RedRiding1978, której właśnie skończyła się blokada. Następuje on o 18:15, kiedy to kobieta ta pisze po raz kolejny szykany skierowane w moją stronę. To też nie wystarcza moderatorom do zamknięcia tematu. Widząc brak mojej reakcji na jej ostatniego posta, temat zostaje zamknięty o godzinie 19:12, 4 GODZINY po jego otwarciu. Przez te 4 godziny nie ze smutkiem, ale z zażenowaniem przyglądałem się rozwojowi sytuacji, kiedy to moderacja się zapewne dobrze bawiła. Temat zamknął moderator INNY niż Pani MOG, za co należą się mu ode mnie gratulacje!

Miarka się przebrała i sprawa zostaje przeze mnie skierowana na policję i do organów ścigania. Za przestępstwo, ścigane z urzędu, jakim jest rozpowszechnianie kłamstwa oświęcimskiego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a wyrok podawany jest do publicznej wiadomości. Tym 2 osobom radzę jak najszybciej usunąć konto, jak nie chcą zostać namierzeni przez policję. Mam już porobione screenshoty wszystkich postów, nawet tych, które zostały do tej pory usunięte.

Jak moderacja ma w sobie jeszcze resztki honoru, to w ramach zadośćuczynienia proszę nie zamykać tego tematu, nie przenosić go do innego działu ani nie usuwać tego posta.

Na koniec, kilka moich wieczornych refleksji. Wstyd mi za antysemitów, a jeszcze bardziej jest mi wstyd za to, że moderacja pozwala na rozpowszechnianie kłamstwa oświęcimskiego, mając to w głębokim poważaniu. Szczerze to mam to gdzieś, że byłem mieszany z błotem przez 4 godziny na oczach moderatorów. Dla mnie najważniejsze jest pielęgnowanie pamięci Ofiar Holokaustu, których było 6 milionów, z czego 1,5 miliona stanowiły niewinne dzieci i dopilnowanie, żeby wszystkich antysemitów, z którymi mam styczność, dosięgnęła sprawiedliwość. Pani MOG ratuje wasz honor, którego wy będziecie mieli resztki, jak spełnicie moją prośbę.

Nappa
Nappa
  3 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Coś jest w tym, Forum "Kamerki" temat wątku kamerki pisanie na Forum nigy błędna odp wystarczyło również usunąć posta a tu ban na długo na moje konto "Tweekaz" no cóż, Zauważyłem że odkąd dodano 2 moderator to posty poszczególnych tematach są usuwane nie wiem z jakiego powodu czytałem posty i były Oki, nie będę podawał które to tematy bo na te konto dostane jeszcze :banan:

PableiroS
PableiroS
  3 lutego 2018

Uprzejmie informuję wszem i wobec, że moderatorzy na fotce myślą, że są bezkarni. Oto kilka powodów:
1. Żaden mod nie wypowiedział się do tej pory w tym temacie.
2. Post użytkownika, który jest nie na temat, nie został usunięty.
3. Temat został przeniesiony z działu hydepark, do działu fotka.
4. Tematyka działu została zmieniona z "dyskusji o wszystkim" na "dyskusję o funkcjonalności serwisu".
5. Przeniesienie jest zapewne związane z chęcią ukrycia mojej opinii na temat moderatorów.

Dziękuję, że w dalszym ciągu traktujecie mnie jak śmiecia, pomimo mojej prośby o nieprzenoszenie tematu do innego działu. W związku z tym, jak napisałem w swoim poście nie macie nawet RESZTEK honoru. Jesteście dla mnie od teraz DNEM i ZEREM. Jesteście GORSI od antysemitów. O całym zajściu zostanie przeze mnie wkrótce osobiście poinformowana Pani MOG w wiadomości prywatnej, a wobec moderatora, który przeniósł temat do innego działu, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

CuteNinja
CuteNinja
  3 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Żaden mod nie wypowiedział się do tej pory w tym temacie.

Jako autor nie wypowiedziałeś się zbyt merytorycznie, więc do czego tu się odnosić?
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Post użytkownika, który jest nie na temat, nie został usunięty.

Decyzja odnośnie usuwania postów chyba nie należy do Ciebie?
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Temat został przeniesiony z działu hydepark, do działu fotka.

...ponieważ tutaj jest jego miejsce.
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Tematyka działu została zmieniona z "dyskusji o wszystkim" na "dyskusję o funkcjonalności serwisu".

Tego nawet nie rozumiem, doprecyzuj proszę.
Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Przeniesienie jest zapewne związane z chęcią ukrycia mojej opinii na temat moderatorów.

Przeniesienie jest związane z tematem Twojego posta.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście dla mnie od teraz DNEM i ZEREM.

Zupełnie nie rozumiem po co te negatywne emocje, ani to nie jest zdrowe, ani w sumie adekwatne do sytuacji.
A wracając do początku tej szopki: nie wszyscy moderatorzy forum mają uprawnienia do zamykania tematów. Nie wszyscy moderatorzy spędzają na forum 24h/7. Powtórzę to po raz któryś już, my też jesteśmy tylko ludźmi, poza fotką mamy zupełnie inne, prywatne zajęcia, pracę, rodziny, gorsze dni, zdarza nam się coś przeoczyć lub podjąć błędną decyzję, bo to ludzkie. Polecam nieco więcej empatii a mniej plucia jadem. Pozdrawiam.
PableiroS
PableiroS
  3 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam nieco więcej empatii a mniej plucia jadem.

Plucie jadem to było w moją stronę, w przytoczonym przeze mnie w pierwszym poście temacie, brzy biernej postawie moderatorów. Ja tutaj grzecznie i kulturalnie wyraziłem swoje zdanie na temat ludzi mających władzę na fotce. Poza tym mój post, w którym użyłem negatywnych epitetów nie został wykasowany, więc w czym problem? Lekcja empatii przydałaby się moderacji. Nazywanie "szopką" mojego tematu, świadczy o niedojrzałości, wręcz o szczeniackim zachowaniu. Wstyd.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zupełnie nie rozumiem po co te negatywne emocje, ani to nie jest zdrowe, ani w sumie adekwatne do sytuacji.

Jest to adekwatne do sytuacji.
PableiroS
PableiroS
  3 lutego 2018

Pozdrawiam antysemitów, którzy dają minusy moim postom. Jak się okazuje nawet Pani MOG nic tu nie zrobi w obawie przed kompromitacją od strony swoich kolegów. MODERATORZY NA FOTCE TO NAJBARDZIEJ FAŁSZYWI I ZAKŁAMANI LUDZIE, Z JAKIMI MIAŁEM DO TEJ PORY DO CZYNIENIA. Tworzycie zasady na forum, które sami bezczelnie łamiecie. Jesteście żałośni i żal mi was.

PableiroS
PableiroS
  3 lutego 2018

Z tego co widzę, wszystkie tematy, które dotyczą moderatorów, zostały po kryjomu przeniesione na dział fotka z działu hydepark:
https://fotka.com/forum/fotka/1189995,Czy_oby_portal_pozos
https://fotka.com/forum/fotka/1190057,Co_myslicie_o_zachow

99% tematów tutaj tworzonych dotyczy funkcjonowania serwisu i pytań z nim związanych. W regulaminie działu fotka jest napisane, że zadaje się tutaj PYTANIA, a jak zostanie na nie udzielona ODPOWIEDŹ, temat zostaje ZAMKNIĘTY. Zamierzeniem mojego tematu była swobodna dyskusja pomiędzy mną, normalnymi użytkownikami i moderatorami. Gdzie jest w nim pytanie na temat fotki? Zamiast zostawić mój temat na dziale hydepark, moderatorzy zwyczajnie stchórzyli, że zobaczy go zbyt duża ilość normalnych użytkowników. Woleli przenieść go tam, gdzie tworzony jest jeden temat na parę dni.

Zamiast udostępnić temat największej ilości użytkowników fotki, najlepiej jest uciec jak zbity pies. Boicie się słów krytyki innych. Myślę że na dziale fotka mój temat długo będzie się utrzymywał "na górze". Mam nadzieję, że nawet niewielka część forumowiczów go przejrzy i wyciągnie wnioski z postępowania moderatorów.

Reasumując, to jest mój ostatni post na waszym śmiesznym forum. Jestem dumny, że po was pojechałem i że do tej pory żaden z moich postów nie został usunięty i wisi mi to czy tak zostanie. Jak skasujecie którykolwiek z moich postów, to jesteście MEGA tchórzami, bo wam prawda w oczy kole. To, że do tej pory odpisała mi jakaś jedna moderatorka forum, która niestety intelektem nie błyszczy, utrzymuje mnie w przekonaniu, że żaden moderator nie miał nic mądrego do przekazania i woli się nie udzielać. Kolejna oznaka tchórzostwa. Żegnam i życzę wam wszystkiego co najgorsze.

PableiroS
PableiroS
  5 lutego 2018

Jestem zmuszony napisać coś jeszcze. Mam coś do zakomunikowania wszystkim kretynom, którzy zalali moje wiadomości prywatne. Was nie rozliczy z tych bluźnierstw nikt za waszego życia, ale zrobi to kiedyś Bóg. Wstydźcie się, bo nie znacie dnia ani godziny, kiedy odejdziecie z tego świata. Z drugiej strony dziękuję wszystkim tym, którzy wsparli mnie swoimi miłymi słowami. Dzięki Wam mam jeszcze wiarę w ludzkość.

Forum fotki sięgnęło dna już dawno. Tematy, które są na nim tworzone, są prymitywne i pozbawione sensu. Dzieci z przedszkola są na wyższym stadium rozwoju intelektualnego niż autorzy postów. To wszystko.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  5 lutego 2018

Jaki ty masz człowieku "ból dupy" - ile jeszcze będziesz marudził? Pół biedy gdybyś sam był "correct" - zwracaj wówczas uwagę i czepiaj się. Piszesz, że "fotka schodzi na psy" ale zauważ, że to głównie użytkownicy tacy jak ty generują, standardy przeciwko którym protestujesz - piszesz "jad przeciwko mnie" a potem innych nazywasz kretynami? Szczytem już hipokryzji jest to, że powołujesz się na Boga, a sam notorycznie ubliżasz zarówno w komentarzach jak i na kamerkach oraz na forum. Szczególnie, gdy poczyta się twoje komentarze do zdjęć to zbiera na wymioty.
Idź Ty się wywstydzić do szafy - wróć i przeproś wszystkich, których obraziłeś, następnie najlepiej usuń konto albo kołek z tyłka.

ps. i nie masz racji pisząc jakieś kocopały o rzekomym "kłamstwie oświęcimskim" szerzonym na forum.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PableiroS
PableiroS
  6 lutego 2018
woland
woland: Pół biedy gdybyś sam był "correct" - zwracaj wówczas uwagę i czepiaj się.

Na fotce jak widać nikt nie jest correct.
woland
woland: Szczególnie, gdy poczyta się twoje komentarze do zdjęć to zbiera na wymioty.

Moje komentarze do zdjęć to nic w porównaniu do tego, co ostatnio dostawałem na priv, w tym groźby karalne o zamiarze uśmiercenia mnie.
woland
woland: Idź Ty się wywstydzić do szafy - wróć i przeproś wszystkich, których obraziłeś, następnie najlepiej usuń konto albo kołek z tyłka.

Ja się nie mam z czego wstydzić, fakt, sam nie jestem święty, ale nie mam za co nikogo przepraszać. Piszę prawdę, a konta nie usunę, bo oprócz forum jest tu wiele innych ciekawych funkcji. Kołek z tyłka to niech sobie usunie moderacja.
woland
woland: Szczytem już hipokryzji jest to, że powołujesz się na Boga

Szczytem hipokryzji jest to, że moderatorzy sami tworzą regulamin na forum a nie przestrzegają go.
woland
woland: ps. i nie masz racji pisząc jakieś kocopały o rzekomym "kłamstwie oświęcimskim" szerzonym na forum

Mam tutaj całkowitą rację, ponieważ nie tylko zaprzeczanie Holokaustu, ale również podawanie znacznie zaniżonej liczby Ofiar zagłady jest propagowaniem kłamstwa oświęcimskiego.
woland
woland: ile jeszcze będziesz marudził?

Już nie będę, to wszystko co chciałem pozostawić po sobie na forum.

Panie woland, gratuluję że ktoś w końcu napisał coś konkretnego w moją stronę, jednak Pana wypowiedź mało mnie satysfakcjonuje, głównie ze względu na to, że krytykuje Pan tylko moją osobę, a nic nie ma Pan na obronę swoją oraz kolegów z moderacji wobec stawianych przeze mnie zarzutów.
PableiroS
PableiroS
  6 lutego 2018

Tak jak się spodziewałem, został Pan przeze mnie pisząc kolokwialnie "zgaszony". Czekam na wypowiedzi innych moderatorów.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  6 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na fotce jak widać nikt nie jest correct.
Przeciwnie jest sporo takich. Poza tym czego to miałoby dowodzić?
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje komentarze do zdjęć to nic w porównaniu do tego, co ostatnio dostawałem na priv, w tym groźby karalne o zamiarze uśmiercenia mnie.
I czego niby oczekujesz?, że serwis ma coś z tym zrobić? Obowiązuje konstytucyjna zasada ochrony korespondencji więc nikt do PW z serwisu nie ma prawa zaglądać - jak ktoś ci wyśle groźby listem tradycyjnym to masz pretensje do listonosza? A może do Poczty Polskiej? Idź z tym na policję albo do prokuratury i przestań truć sprawami, na które serwis nie ma wpływu. BTW to jednak potwierdza, że jednak userzy tworzą atmosferę w serwisie
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nie mam z czego wstydzić, ...Piszę prawdę...
- prawda czy nieprawda nie ma to większego znaczenia - ważne jest to, czy to co piszesz, jest zgodne z regulaminem. Nie ma i nie będzie zgody na ubliżanie!
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczytem hipokryzji jest to, że moderatorzy sami tworzą regulamin na forum a nie przestrzegają go.
Ty tak twierdzisz - a może jakiś argument? Przede wszystkim to nie moderatorzy tworzą regulamin. Napisz proszę który mod i konkretnie jaki punkt regulaminu, czy zasad złamał.
Konto usunięte
Konto usunięte: również podawanie znacznie zaniżonej liczby Ofiar zagłady jest propagowaniem kłamstwa oświęcimskiego.
poproszę o podstawę prawną - konkretną ustawę i artykuł - bo o ile mi wiadomo, nie ma takiego przepisu - co więcej nikt nawet nie zna dokładnej liczby ofiar holocaustu - więc dyskusję na ten temat popartą ARGUMENTAMI należy traktować jako wolność obywatelską i swobodę dyskusji.
Konto usunięte
Konto usunięte: nic nie ma Pan na obronę swoją oraz kolegów z moderacji wobec stawianych przeze mnie zarzutów.
Nie widzę powodów ku temu bym miał kogoś bronić - ja nawet nie czuję się do tego upoważniony. Jednakowoż w mojej opinii uważam, że posty zostały niepotrzebnie usunięte, a tematy zamknięte, zaś moderatorzy forum ulegli nieuzasadnionej presji. Ale to moje prywatne zdanie.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PableiroS
PableiroS
  6 lutego 2018
woland
woland: I czego niby oczekujesz?, że serwis ma coś z tym zrobić?

Nie, nic nie oczekuję od moderatorów w tej kwestii, wręcz przeciwnie, dałem tylko kontrargument do Twojego stwierdzenia na temat moich komentarzy do zdjęć.
woland
woland: - prawda czy nieprawda nie ma to większego znaczenia - ważne jest to, czy to co piszesz, jest zgodne z regulaminem. Nie ma i nie będzie zgody na ubliżanie!

W Polsce jest konstytucyjna ustawa wolności słowa i wypowiedzi, mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat moderacji, używając do tego słów nacechowanych negatywnie. Jak widać oburza się Pan na to co napisałem, zamiast przyjąć krytykę "na klatę" i się do niej ustosunkować. Poza tym żaden z moich postów w tym temacie nie został usunięty, więc bądź co bądź, są one zgodne z regulaminem. Grzecznie i kulturalnie napisałem co myślę na temat moderatorów. Pan też mnie obraził w swoim poście, ale o tym Pan nie wspomniał.
woland
woland: Ty tak twierdzisz - a może jakiś argument? Przede wszystkim to nie moderatorzy tworzą regulamin. Napisz proszę który mod i konkretnie jaki punkt regulaminu, czy zasad złamał.
Proszę bardzo:
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat pozostał otwarty do 5:43 następnego dnia, kiedy to Pani MOG, która jako jedyna z całej moderacji miała "jaja", zamknęła go. Przez 16 GODZIN temat był nietknięty przez moderatorów, którzy go po prostu zignorowali, pomimo publikowania moich postów, wiadomości prywatnych z prośbą o interwencję, bo przecież po co.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widząc brak mojej reakcji na jej ostatniego posta, temat zostaje zamknięty o godzinie 19:12, 4 GODZINY po jego otwarciu. Przez te 4 godziny nie ze smutkiem, ale z zażenowaniem przyglądałem się rozwojowi sytuacji, kiedy to moderacja się zapewne dobrze bawiła. Temat zamknął moderator INNY niż Pani MOG, za co należą się mu ode mnie gratulacje!

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Temat został przeniesiony z działu hydepark, do działu fotka. 4. Tematyka działu została zmieniona z "dyskusji o wszystkim" na "dyskusję o funkcjonalności serwisu". 5. Przeniesienie jest zapewne związane z chęcią ukrycia mojej opinii na temat moderatorów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się okazuje nawet Pani MOG nic tu nie zrobi w obawie przed kompromitacją od strony swoich kolegów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tworzycie zasady na forum, które sami bezczelnie łamiecie.

Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem, zamiast zadawać idiotyczne pytania.
woland
woland: poproszę o podstawę prawną - konkretną ustawę i artykuł - bo o ile mi wiadomo, nie ma takiego przepisu - co więcej nikt nawet nie zna dokładnej liczby ofiar holocaustu - więc dyskusję na ten temat popartą ARGUMENTAMI należy traktować jako wolność obywatelską i swobodę dyskusji.

Nie do moich obowiązków należy podawanie konkretnych paragrafów kodeksu karnego. To zadanie należy do prokuratury. Dokładnej liczby nikt nie zna, to chyba logiczne, bo zamordowanych było OKOŁO 6 milionów osób. Znanych nazwisk jest niewiele. To jest dopiero hipokryzja, bo sam pisze Pan o wolności obywatelskiej i o swobodzie dyskusji, a ma Pan do mnie pretensje że w sposób dosadny, ale jak najbardziej zgodny z prawdą wyraziłem swoje zdanie na temat moderatorów.
woland
woland: Nie widzę powodów ku temu bym miał kogoś bronić - ja nawet nie czuję się do tego upoważniony. Jednakowoż w mojej opinii uważam, że posty zostały niepotrzebnie usunięte, a tematy zamknięte, zaś moderatorzy forum ulegli nieuzasadnionej presji. Ale to moje prywatne zdanie.

Nie widzi Pan powodów, za to ja tak. Krytyka innych boli, prawda? Nie macie żadnych konkretnych kontrargumentów do tego, co o was napisałem. Poza tym temat stoi otwarty już parę dni, a do tej pory wypowiedziało się w nim dwóch moderatorów. Świadczy to o tym, że skończyła wam się amunicja. Posty niepotrzebnie usunięte, a tematy zamknięte? Serio, żałosne jest to co piszesz:
Konto usunięte
Konto usunięte: Druga, niemal identyczna sytuacja: https://fotka.com/forum/hydepark/15768152,Nie_powielamy_zamkni . Użytkowniczka RedRiding1978 publikuje pierwszego posta o godzinie 15:07, w którym bezczelnie mnie obraża i podobnie jak w poprzednim przypadku rozpowszechnia na forum ogólnym kłamstwo oświęcimskie. Dostaje za to od razu bana na pisanie na forum na 1 godzinę. Moderacja zamiast od razu skasować tego posta i zamknąć temat, zapewne czeka na mój kontratak. Następuje on 30 minut później, kiedy to ja SPECJALNIE piszę swoją odpowiedź, w celu sprawdzenia reakcji moderatorów, za co również dostaję blokadę na 1 godzinę. W tym momencie w temacie są już 2 posty, ale jest on nadal otwarty, a posty nie są usuwane. 2 godziny później publikuję: "Pozdro dla fotka team'u, że zamiast skasować posty i zamknąć temat, nadaje blokady na pisanie na forum. Pozostawię to bez komentarza." Moderacja nagle się "budzi" i kasuje 2 pierwsze posty, nie zamykając jednak w dalszym ciągu tematu. Zapewne czeka na kontratak RedRiding1978, której właśnie skończyła się blokada. Następuje on o 18:15, kiedy to kobieta ta pisze po raz kolejny szykany skierowane w moją stronę. To też nie wystarcza moderatorom do zamknięcia tematu. Widząc brak mojej reakcji na jej ostatniego posta, temat zostaje zamknięty o godzinie 19:12, 4 GODZINY po jego otwarciu. Przez te 4 godziny nie ze smutkiem, ale z zażenowaniem przyglądałem się rozwojowi sytuacji, kiedy to moderacja się zapewne dobrze bawiła. Temat zamknął moderator INNY niż Pani MOG, za co należą się mu ode mnie gratulacje!

Jak tak ma wyglądać dalej dyskusja ze mną w tym temacie, to ja podziękuję. Ośmiesza Pan zarówno siebie, jak i pozostałych moderatorów.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  6 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nic nie oczekuję od moderatorów w tej kwestii, wręcz przeciwnie, dałem tylko kontrargument do Twojego stwierdzenia na temat moich komentarzy do zdjęć..
I to ma cię usprawiedliwiać? Nie potrafię tego zrozumieć. To żaden argument
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie do moich obowiązków należy podawanie konkretnych paragrafów kodeksu karnego
Bo po prostu nie wiesz - na dodatek nie potrafisz dyskutować - robisz wrzutkę, ale uzasadnić to już nie łaska - twoja odpowiedź w tej kwestii w zasadzie wyczerpała moją chęć dyskusji na jakikolwiek temat z tobą.

Cały pozostały wywód jest zatem bełkotem - nie ma podstawy prawnej, nie ma o czym gadać.I przyjmij do wiadomości ignorancie, że w kodeksie karnym w ogóle nie ma wzmianki o tzw. kłamstwie oświęcimskim - usłyszałeś modny temat w telepudełku i postanowiłeś zabłyszczeć - no nie wyszło. A w zasadzie wyszło żeś jest niedoukiem.

Nie masz żadnych argumentów - bredzisz coś o kłamstwie oświęcimskim, ale jak się okazuje niewiele o tym wiesz. Kopiujesz wielokrotnie to samo nie wiadomo nawet po co? I co chcesz tym zyskać. Miałeś pisać PRAWDĘ ale sam prawdy przyjąć nie potrafisz! Doucz się jak chcesz rozmawiać lub przynajmniej dyskutuj uczciwie.

Kurtyna!

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PableiroS
PableiroS
  6 lutego 2018

Proponuję zamknąć ten temat i przypiąć go na forum, w celu zachowania go dla przyszłych pokoleń użytkowników fotki. Nie wiem czy tu się śmiać, czy płakać :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.