PableiroS
PableiroS
  3 lutego 2018 (pierwszy post)

Na początek pozdrawiam serdecznie Panią Moderator Globalną BujajacaWoblokachh ;) Forum Hydepark od dawna szczyci się prostą formułą: "piszta co chceta", więc to robię.

Wszystko zaczęło się w tym oto temacie: https://fotka.com/forum/hydepark/15767933,Yair_Lapid_Polacy_sa , w którym użytkownik Mackersdorf napisał o godzinie 13:13 : "I nie zginęło sześć milionów ludzi, to talmudyczna figura, a około 1,1 miliona, stan po przeliczeniu z 1991 r., aczkolwiek nowsze dane z 2006 roku wskazują na 350 tys. osób". Człowiek ten nawet nie zdaje sobie sprawy, jakie czekają go za to konsekwencje, ale o tym później ;) Temat pozostał otwarty do 5:43 następnego dnia, kiedy to Pani MOG, która jako jedyna z całej moderacji miała "jaja", zamknęła go. Przez 16 GODZIN temat był nietknięty przez moderatorów, którzy go po prostu zignorowali, pomimo publikowania moich postów, wiadomości prywatnych z prośbą o interwencję, bo przecież po co.

Druga, niemal identyczna sytuacja: https://fotka.com/forum/hydepark/15768152,Nie_powielamy_zamkni . Użytkowniczka RedRiding1978 publikuje pierwszego posta o godzinie 15:07, w którym bezczelnie mnie obraża i podobnie jak w poprzednim przypadku rozpowszechnia na forum ogólnym kłamstwo oświęcimskie. Dostaje za to od razu bana na pisanie na forum na 1 godzinę. Moderacja zamiast od razu skasować tego posta i zamknąć temat, zapewne czeka na mój kontratak. Następuje on 30 minut później, kiedy to ja SPECJALNIE piszę swoją odpowiedź, w celu sprawdzenia reakcji moderatorów, za co również dostaję blokadę na 1 godzinę. W tym momencie w temacie są już 2 posty, ale jest on nadal otwarty, a posty nie są usuwane. 2 godziny później publikuję: "Pozdro dla fotka team'u, że zamiast skasować posty i zamknąć temat, nadaje blokady na pisanie na forum. Pozostawię to bez komentarza." Moderacja nagle się "budzi" i kasuje 2 pierwsze posty, nie zamykając jednak w dalszym ciągu tematu. Zapewne czeka na kontratak RedRiding1978, której właśnie skończyła się blokada. Następuje on o 18:15, kiedy to kobieta ta pisze po raz kolejny szykany skierowane w moją stronę. To też nie wystarcza moderatorom do zamknięcia tematu. Widząc brak mojej reakcji na jej ostatniego posta, temat zostaje zamknięty o godzinie 19:12, 4 GODZINY po jego otwarciu. Przez te 4 godziny nie ze smutkiem, ale z zażenowaniem przyglądałem się rozwojowi sytuacji, kiedy to moderacja się zapewne dobrze bawiła. Temat zamknął moderator INNY niż Pani MOG, za co należą się mu ode mnie gratulacje!

Miarka się przebrała i sprawa zostaje przeze mnie skierowana na policję i do organów ścigania. Za przestępstwo, ścigane z urzędu, jakim jest rozpowszechnianie kłamstwa oświęcimskiego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a wyrok podawany jest do publicznej wiadomości. Tym 2 osobom radzę jak najszybciej usunąć konto, jak nie chcą zostać namierzeni przez policję. Mam już porobione screenshoty wszystkich postów, nawet tych, które zostały do tej pory usunięte.

Jak moderacja ma w sobie jeszcze resztki honoru, to w ramach zadośćuczynienia proszę nie zamykać tego tematu, nie przenosić go do innego działu ani nie usuwać tego posta.

Na koniec, kilka moich wieczornych refleksji. Wstyd mi za antysemitów, a jeszcze bardziej jest mi wstyd za to, że moderacja pozwala na rozpowszechnianie kłamstwa oświęcimskiego, mając to w głębokim poważaniu. Szczerze to mam to gdzieś, że byłem mieszany z błotem przez 4 godziny na oczach moderatorów. Dla mnie najważniejsze jest pielęgnowanie pamięci Ofiar Holokaustu, których było 6 milionów, z czego 1,5 miliona stanowiły niewinne dzieci i dopilnowanie, żeby wszystkich antysemitów, z którymi mam styczność, dosięgnęła sprawiedliwość. Pani MOG ratuje wasz honor, którego wy będziecie mieli resztki, jak spełnicie moją prośbę.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  6 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Proponuję zamknąć ten temat i przypiąć go na forum, w celu zachowania go dla przyszłych pokoleń użytkowników fotki
Propozycja odrzucona
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy tu się śmiać, czy płakać :D
Nikogo to nie interesuje.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PableiroS
PableiroS
  6 lutego 2018

Pan woland nadawać blokady na pisanie komentarzy do zdjęć to potrafi, ale zamknąć temat, w którym dalsza dyskusja jest bezcelowa i przypiąć go na forum, to już nie. Spodziewałem się po Tobie czegoś więcej, niż tylko rzucania mięsem w moją stronę, bez podawania konkretnych argumentów na poparcie swoich tez. Jest to zarówno zabawne, jak i smutne. No ale cóż, czekam niecierpliwie na to co mają mi do przekazania pozostali moderatorzy. Może z nimi uda mi się w ciekawy i interesujący sposób wymienić się swoimi spostrzeżeniami.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  6 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pan woland nadawać blokady na pisanie komentarzy do zdjęć to potrafi, ale zamknąć temat, w którym dalsza dyskusja jest bezcelowa i przypiąć go na forum, to już nie
Otrzymałeś już informację, że nie ty będziesz decydować o tym, co jest usuwane, przypinane i zamykane na forum. Czego nie rozumiesz w tej informacji?
Konto usunięte
Konto usunięte: niż tylko rzucania mięsem w moją stronę,
po pierwsze nie łączę się z tobą w upodobaniu do ubliżania innym. A może nie rozumiesz znaczenia określenia "rzucanie mięsem", co wydaje się dość prawdopodobne, jak się jest ignorantem?
Konto usunięte
Konto usunięte: podawania konkretnych argumentów na poparcie swoich tez
Ja nie muszę nic udowadniać, bo tez nie stawiałem, zaś akurat ja wszystko uargumentowałem - nie przypisuj mi swoich zachowań
Konto usunięte
Konto usunięte: Może z nimi uda mi się w ciekawy i interesujący sposób wymienić się swoimi spostrzeżeniami.
Nie pochlebiaj sobie, twoje spostrzeżenia nie są interesujące, a w szczególności, gdy zacząłeś ubliżać wszystkim moderatorom nikt nie będzie z tobą dyskutował. Tylko moja chorobliwa ciekawość każe mi tu zaglądać i sprawdzać, jak jeszcze bardziej jesteś w stanie się ośmieszyć.
A tak na marginesie - ja nie moderuję komentarzy, bo zajmuję się czymś innym - lecz uważam że ban który otrzymałeś jest za krótki.

.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PableiroS
PableiroS
  6 lutego 2018
woland
woland: Tylko moja chorobliwa ciekawość każe mi tu zaglądać i sprawdzać, jak jeszcze bardziej jesteś w stanie się ośmieszyć.

To kto się już ośmieszył w moim temacie, ocenią inni d83dde03
PableiroS
PableiroS
  7 lutego 2018

Jestem już na fotce od dawna i do tej pory zdążyłem zauważyć pewną niepokojącą rzecz, która mnie niestety przeraża. Pan woland jest obecny na tym portalu całą dobę, siedem dni w tygodniu. Sam kiedyś byłem uzależniony od internetu, ale udało mi się uwolnić z tego bagna. Jak Pan śpi to też jest Pan zalogowany? W końcu kiedyś trzeba to robić. Ubolewam z całego serca jak bardzo ubogie musi być Pana życie towarzyskie. Ja rozumiem, że bycie moderatorem to masa obowiązków, ale są pewne granice zdrowego rozsądku. Polecam czasami "wylogować się do życia".

Tweekaz
Tweekaz
  7 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Moja opinia na temat fotki spoko portal zaufanie kilku MOD,
Chyba się Wyloguje również do życia, a co do wpisuw jest troszku agresji z twojej strony, miłego dnia.

Tweekaz
Tweekaz
  7 lutego 2018

Moja opinia na temat fotki spoko portal zaufanie kilku MOD.
Chyba się Wyloguje również do życia, a co do wpisuw jest troszku agresji z twojej strony , miłego dnia.
Przepraszam za 2 posta edycja źle zadziałała.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  7 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem już na fotce od dawna....

Przeraża cię niepokojąca rzecz jakim jest moje życie (zalogowanie/wylogowanie, brak życia towarzyskiego) - zajmij się swoim. W ogóle ten twój post to jakaś "projekcja" czyli przypisywanie mi swoich twoich własnych negatywnych cech lub motywów postępowania.
Natomiast presupozycje jakimi się posługujesz, ze względu na logikę, nie trzymają się kupy! I tak:
woland jest 24/7 zalogowany (podczas gdy o moim istnieniu dowiedziałeś się kilka dni temu) ale przecież śpi, no bo musi - to jestem obecny, czy jednak sypiam? A może jest mnie kilku? A może nie muszę sypiać? Tak oto zostałem Bogiem! Teraz pozostało ci udowodnienie, że jestem lub nie jestem Bogiem - lol
Za tym zaś idzie konstatacja, że skoro nie wiadomo, czy jestem czy nie (mimo bycia zalogowanym) antycypacja dotycząca mojego życia towarzyskiego jest nielogiczna. Nie można logicznie mówić o czymś, że istnieje bądź nie istnieje gdy przeprowadzony dowód, jako nielogiczny, leży w gruzach.
Litościwie spuszczam zasłonę milczenia na to, że aby stwierdzić, jaka jest jakość czyjegoś życia trzeba go poznać, a nie czerpać swoje przekonania z zapalonej niebieskiej "kropki" przy loginie.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PableiroS
PableiroS
  7 lutego 2018

Teraz to przesadziłeś człowieku. (...) Na podstawie twojego posta twierdzę, że nie masz wstydu zupełnie, bo ja piszę do ciebie kulturalnie a ty mi wjeżdżasz na najbliższych. Fotka zeszła na psy, a ty razem z nią. Pogrążaj się dalej, typie.

Post edytowany przez mark 9.02

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  7 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: wjeżdżasz na najbliższych

Coś mi się zdaje, że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Przeczytaj mój wpis, a w szczególności akapit, z którego zdanie skopiowałeś, jeszcze 10 razy to może zrozumiesz. A może ktoś bardziej rozgarnięty ci pomoże zrozumieć, że w tym zdaniu nie ma nic obraźliwego.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PableiroS
wpis jest ukryty
p4w3l3k26
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.