MarcinossS
Posty: 3 (po ~516 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 60
MarcinossS
  25 stycznia 2018 (pierwszy post)

Cześć. Czy tylko mnie wk** wia możliwość oddawania głosów, przez osoby z profilami bez foto? Wydawać by się mogło, że założenia oraz nazwa profilu, zobowiązują do czegoś użytkowników... Pamiętam, jak kilka lat temu użyłem pewnego zwierzątka, jako zdjęcia profilowego. To otrzymałem bana za łamanie regulaminu portalu... d83ddc7d Później o kilka lat, użyłem krajobrazu i też był ban i musiałem interweniować u adminów. TO na ch** to się jeszcze FOTKA nazywa, się pytam...? d83dde21 Przy okazji publikacji posta, się dowiedziałem, że słowo na "ch" z gwiazdką w środku i J na końcu, to wulgaryzm, no i się ban na 1h należy za to... d83dde02 Co za hipokryzja... d83dde33

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 659
esquilo
  25 stycznia 2018

Witaj,
najprawdopodobniej profile w chwili oddawania głosu zdjęcie posiadały i momentalnie po oddaniu kilku swoich decyzji skasowały.

Co do kwestii posiadania zdjęć w profilu ... - oczywiście, jest to portal z nazwy sugerujący takową sytuację, jednak nie zmusza do posiadania fotek. Co wiąże się z okrojonymi możliwościami funkcjonowania na Fotka.com.

Nawiązując do:

MarcinossS
MarcinossS: Pamiętam, jak kilka lat temu użyłem pewnego zwierzątka, jako zdjęcia profilowego. To otrzymałem bana za łamanie regulaminu portalu... Później o kilka lat, użyłem krajobrazu i też był ban i musiałem interweniować u adminów.

...jeżeli użytkownik posiada zdjęcia wyłącznie pobrane z internetu lub grafiki z owego źródła są one kasowane.

MarcinossS
MarcinossS: Przy okazji publikacji posta, się dowiedziałem, że słowo na "ch" z gwiazdką w środku i J na końcu, to wulgaryzm, no i się ban na 1h należy za to...

To nie hipokryzja tylko zasady obowiązujące na forum.

Nie rozumiem agresji, zdanie można wyrazić w dobitny i kulturalny sposób, a takie "kwiatki" temu nie sprzyjają.

Spokojnego dnia życzę d83dde0f
MarcinossS
Posty: 3 (po ~516 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 60
MarcinossS
  27 stycznia 2018

W takim razie to działa często z dużym opóźnieniem. Bo bywa tak, że dostaję informacje, że ktoś był na moim profilu. Chwilę po tym zaglądam a tam już puste okienko. Moim skromnym zdaniem, okres karencji, powiedzmy 24h, przed usunięciem zdjęcia wiele by zmienił. Zdecydowanie mniej trolli by się błąkało po portalu...
Co do "agresji" to raczej uważam, że jest to bardziej przejaw ekspresji i dobitności wypowiedzi. W samej zasadzie, użycie gwiazdki w słowie zmienia jego treść, więc wulgaryzm jest tylko w domyśle.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 659
esquilo
  27 stycznia 2018
MarcinossS
MarcinossS: Co do "agresji" to raczej uważam, że jest to bardziej przejaw ekspresji i dobitności wypowiedzi. W samej zasadzie, użycie gwiazdki w słowie zmienia jego treść, więc wulgaryzm jest tylko w domyśle.

Umyślna cenzura nie jest jakimkolwiek tłumaczeniem. Można grzeczniej? Można również pisać bajki :ziober2:

MarcinossS
MarcinossS: W takim razie to działa często z dużym opóźnieniem. Bo bywa tak, że dostaję informacje, że ktoś był na moim profilu. Chwilę po tym zaglądam a tam już puste okienko. Moim skromnym zdaniem, okres karencji, powiedzmy 24h, przed usunięciem zdjęcia wiele by zmienił. Zdecydowanie mniej trolli by się błąkało po portalu...

Niekoniecznie, bywa też tak że zdjęcia zostaną takiemu użytkownikowi usunięte z uwagi na nieregulaminowe.
Adnotacje co do odwiedzin będą zatem różne, z widocznym jeszcze zdjęciem - spełniającym zasady lub nie/bez fotki na profilu.

Z innej strony, gdyby był jakikolwiek obrazek powstałoby - po części w sumie słuszne larum - o głosy od profilu z oszukanymi zdjęciami i pretensje o brak reakcji.

Reasumując, nie ma co kruszyć kopii o coś, co jest zabawą i swój niesmak wyrazić, schować w kieszeń i nie rozpamiętywać d83dde09

P.S. Trolle były, są i będą. Taki urok :mrgreen:
MarcinossS
Posty: 3 (po ~516 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 60
MarcinossS
  28 stycznia 2018

ehhhh... i co ja mam napisać...? Teoretycznie chciałbym Cię szanować, za Twoje merytoryczne podejście do tematu.... A za razem... hmmmm .... widzę drewno... Szkoda, że nie można się z Tobą dogadać w zasadniczych kwestiach, aczkolwiek dziękuję za wszystkie wpisy :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 659
esquilo
  28 stycznia 2018
MarcinossS
MarcinossS: ehhhh... i co ja mam napisać...? Teoretycznie chciałbym Cię szanować, za Twoje merytoryczne podejście do tematu.... A za razem... hmmmm .... widzę drewno... Szkoda, że nie można się z Tobą dogadać w zasadniczych kwestiach, aczkolwiek dziękuję za wszystkie wpisy :)

Ponoć farmazony i dąsanie się to domena kobiet :D

Miłego popołudnia życzę 263a
kobialka77
kobialka77
  28 stycznia 2018

Dostaje się bany za zwierzątka i zdjęcia z internetu, ale zdjęcia gołych f .... przechodzą bardzo często.
Zasady fotki są nagminnie łamane poprzez demotywatory, gołe fotki, osoby na kamerce, które obnażają swoje przyrodzenia. Tu jakoś nie widzę konsekwencji w działaniu moderatorów dbających o zasady.
Pozdrawiam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 659
esquilo
  28 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostaje się bany za zwierzątka i zdjęcia z internetu, ale zdjęcia gołych f .... przechodzą bardzo często. Zasady fotki są nagminnie łamane poprzez demotywatory, gołe fotki, osoby na kamerce, które obnażają swoje przyrodzenia. Tu jakoś nie widzę konsekwencji w działaniu moderatorów dbających o zasady. Pozdrawiam

Proszę Pani, nie jesteśmy maszynami, a i te zawodzą, możemy czegoś w porę nie zauważyć :P

Dodam... każde takowe zdarzenie można zgłosić bezpośrednio we wiadomości prywatnej do któregoś Fotka Przyjaciela lub poprzez opcję zgłoszenia dostępną na profilu.

Pozdrawiam :-)
CuteNinja
CuteNinja
  28 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasady fotki są nagminnie łamane poprzez demotywatory, gołe fotki, osoby na kamerce, które obnażają swoje przyrodzenia. Tu jakoś nie widzę konsekwencji w działaniu moderatorów dbających o zasady.

Witam serdecznie. Grupa moderatorów odpowiadająca za akceptację zdjęć to tylko ludzie, nie maszyny. Tacy z życiem prywatnym, pracą, rodziną, nauką... Robimy co możemy, żeby na bieżąco filtrować dodawane przez użytkowników zdjęcia. Zawsze może Pani również pomóc i zaoferować swoją chęć pomocy przy akceptacji zdjęć bądź zgłaszać te nieregulaminowe poprzez opcję "zgłoś naruszenie". Pozdrawiam :)
kobialka77
kobialka77
  28 stycznia 2018

oczywiście, szkoda tylko, że niektóre profile NAGMINNIE łamią te zasady:) i mimo zgłaszania, sytuacja powtarza się :)
Może trzeba jakoś usprawnić działanie portalu (informatycznie), żeby jednak pewne rzeczy były wyłapywane wcześniej.
Niestety jestem tutaj od dawna i ostatnio często mam wrażenie, że jestem na portalu dla dorosłych i to o nie najlepszej sławie, tylko proszę mi nie radzić bym usunęła konto, bo to nie jest wyjście
Skoro jest regulamin, powinien być przestrzegany :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.