LuKe1390
LuKe1390
  26 lipca 2017 (pierwszy post)

Hej skoro pani która skomentowała mi fotkę w nie zbyt przystępny sposób i stwierdziła że usunięcia konto bo wstyd jej było. To niby z jskiej przyczyny ja mam być poszkodowany blokadą na komentowanie fotek.

Po za tym założyłem temat dotyczący tej pani która skomentowała mi fotkę w sposób dziecinny nie pod wpływem złych emocji 1 klasista lepiej by napisał. Oczywiscie i tak zawrzało na jej osobie.
Chciałbym wiedzieć z ktorego to punktu w regulaminie winikło ze temat naruszał regulamin. Kopie wiadomości mogę zawsze ujawnić.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  26 lipca 2017

Witam,

LuKe1390
LuKe1390: Hej skoro pani która skomentowała mi fotkę w nie zbyt przystępny sposób i stwierdziła że usunięcia konto bo wstyd jej było. To niby z jskiej przyczyny ja mam być poszkodowany blokadą na komentowanie fotek.

Z takiej szanowny userze, że zasady obowiązują wszystkich. I Pana i szanowną koleżankę.

W regulaminie https://fotka.com/regulamin , który Pan zakaceptował zakładając konto są dwa istotne załączniki, w tym https://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_ .
Podpunkt:
"...4. Prywatne Wiadomości, Komentarze
1. Blokujemy komentarze za:

...b) Wulgaryzmy, obraźliwe treści;..."


LuKe1390
LuKe1390: Po za tym założyłem temat dotyczący tej pani która skomentowała mi fotkę w sposób dziecinny nie pod wpływem złych emocji 1 klasista lepiej by napisał. Oczywiscie i tak zawrzało na jej osobie. Chciałbym wiedzieć z ktorego to punktu w regulaminie winikło ze temat naruszał regulamin. Kopie wiadomości mogę zawsze ujawnić.

Poniekąd sam Pan zobrazował uzasadnienie zamknięcia tematu: forum nie jest miejscem do prywatnych przepychanek. Nie jest Pan jedynym gościem forum, na którym tego typu wrzawy i zamęt są dalece niewskazane.

Natomiast wątek, ogólnikowo (bez wycieczek personalnych) może Pan oczywiście założyć d83dde0f

P.S. Odradzam publikację wiadomości prywatnych.
LuKe1390
LuKe1390
  26 lipca 2017

Proszę Pana myślę że nie chcę mi się po prostu, tego ciągnąć i tracić czas przez jakąś dziewczynkę która nie potrafi opanować emocji. Za raz po tym jak wysłałem jej sentencje informacyjno naukowe by mogła skorzystać i wyciągnąć wnioski, ale jednak nie zrozumienie tekstu modelu, prawdopodobnie zostala urażona ale wlasna głupota, aczkolwiek zrozumiała z paru jesnych wyrazów, iż jest mało atrakcyjna i Wychwytywana wśród mężczyzn. To po prostu musiało dobić oststni gwoźdź do trumny.
Pomoc z mojej strony zamieniła się w agresję do mojej osoby.

Jeśli jest Pan w stanie zorganizować dla mnie usunięcie blokady na komentowanie będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  26 lipca 2017
LuKe1390
LuKe1390: Jeśli jest Pan w stanie zorganizować dla mnie usunięcie blokady na komentowanie będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam


Będzie Pan mógł komentować po upłynięciu okresu, na jaki blokada została nadana. Pozdrawiam.
LuKe1390
LuKe1390
  27 lipca 2017
Zamek
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.