julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017

Z racji tego, że wszystkie, ale to absolutnie wszystkie, jesteśmy takie same i ewenementu i odchyłu od normy nie znajdziesz, to proponuję, byś w ramach akcji protestacyjnej poddał się - kastracji xD Po co ci ten kawałek bezużytecznego frendzla między nogami? No powiedz sam po co masz się dalej z nim męczyć? d83dde09

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I wyjdzie super babka xD Masz 100% racji. Wszystkie, ale to absolutnie wszystkie, jesteśmy takie same i żadna z nas nie ma w poprzek tylko wzdłuż xD Wszystkie po jednych "piniondzach" i wam się to zwyczajnie nie opłaca, a mimo to i tak nadal kalkulujecie :)) Poza tym, nie zauważyłeś,że jesteś bardzo mocno pobrudzony?! Coś.... jakbyś właśnie wyszedł z sadzawki w której wcześniej taplały się kaczki ?! xD


ukladzamkniety-konto od 1 marca 2017 xDDD konto fejk
pokaż sie ze swojego prawdziwego konta a nie tyrasz z tego i myślisz że "fajny" jesteś chyba że już cie zbanowali na forum to wybacz :D
ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tutaj już nie ma kogo banować xD No chyba, że moderacja zacznie się nawzajem obdarzać banami, ale pies suce ogona nie odgryzie :D Już dawno by go skasowała, ale regulamin mnie trzyma,i muszę się z wami męczyć przez co najmniej 2 dni xD jak się pokłonisz moderacji( bo ja mam za sztywny kark)by zdjęli tą klauzulę, to już mnie tutaj nie ma hihihi

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: wskaż palcem podążę w tym kierunku

sukcesem jest samemu taką znaleźć, nikt Ci dziewczyny szukać nie będzie.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: nie znasz mnie, a co mam brać wszystko na poważnie ? tym bardziej że wasze teksty sie powtarzają z tym worem i miarą :D i cały czas jeden wór i jedna miara wiecej nie masz worów lub miar choćby 2 ?


nie mówię że znam, ale że po twierdzeniu iż każda taka sama jest to coś z Tobą nie tak chyba.. powtarzamy się bo ni cholery tego nie rozumiesz.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: mi już prysły te marzenia pewnie gdyż mało już takich kobiet jest

mało jest bo jesteśmy wyjątkami dlatego na znalezienie tej odpowiedniej potrzeba czasu i cierpliwości a nie czegoś takiego co pokazujesz tutaj.
ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: konto fejk


Poza tym, to trzeba mieć nie lada tupet d83dde0f by oskarżać innych samemu będąc tym, kim się jest
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: le że po twierdzeniu iż każda taka sama jest

skończ z tym każda bo sama wmawiasz mi że każda a potem obwiniasz że tak piszę każda, ja jednak stanowczo twardo nie twierdzę że kazda
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym, to trzeba mieć nie lada tupet by oskarżać innych samemu będąc tym, kim się jest

no wiesz zdjęcie z neta i takie tam założone konto 5 min temu
ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie, nie wiem, ale ty mi na pewno wszystko powiesz :D Z 4/4 masz tylko 1/4 racji, ale w której sprawie, to zostawię dla siebie :) Oglądałeś "układ zamknięty"? No to tak mniej więcej wygląda moderacja tego portalu i temu ona służy w stosunku do bardzo wielu osób. Pretensje nie do użytkowników tylko proszę kierować pod właściwe adresy

ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017

Poza tym, skończcie się wreszcie ośmieszać tymi fasadowymi"dyskusjami" itd, bo jak się to wszystko tutaj odbywa wiem od kogoś, kto kiedyś był jednym z was. Zwyczajnie was wsypał. Nikt przy zdrowych zmysłach, nie potraktuje tego portalu poważnie, a was w szczególności

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: skończ z tym każda bo sama wmawiasz mi że każda a potem obwiniasz że tak piszę każda, ja jednak stanowczo twardo nie twierdzę że kazda

nie powiedziałam że każda jest taka sama, tylko że są też dobre nie same złe.. trzeba dokładnie takiej poszukać..
Panthera
Panthera
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: nie znasz mnie, a co mam brać wszystko na poważnie


tak

kobiety po to to mowia by was uswiadomic o waszym bledzie, a wy swoje :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Panthera
Panthera: kobiety po to to mowia by was uswiadomic o waszym bledzie, a wy swoje :)

dobrze dobrze nie spinaj się już, uświadomisz mi prywatnie
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017

Panthera chyba nie warto Go uświadamiać, skoro nadal twierdzi że kobiety to pindy...

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera chyba nie warto Go uświadamiać, skoro nadal twierdzi że kobiety to pindy...

zamiast zachowywac swoja racje pozwól innym wytłumaczyć sie dlaczego, skad to sie wzieło, narazie bez rezultatów ale chęci wykazała jak dotąd wez przykład od niej
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No to tak mniej więcej wygląda moderacja tego portalu i temu ona służy w stosunku do bardzo wielu osób. Pretensje nie do użytkowników tylko proszę kierować pod właściwe adresy

od bardzo dawna o tym wiem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.