julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 lutego 2017

Człowiek to pasożyt degradujący planetę Ziemię. Nie pokładałbym w nim wiary.

julkaaa3
julkaaa3: Nie ma tu normalnych ludzi? :/

Ci rzekomo normalni narzekają z kolei, że jak już napiszą to dziewczyna nie odpisuje lub odpisuje na tyle zdawkowo, że czują się olani kwasem solnym. I gdzie leży prawda?
Podejmujesz wyzwanie?
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  28 lutego 2017
julkaaa3
julkaaa3: Nie ma tu normalnych ludzi?

Są jeszcze normalni trochę wiary w ludzi d83dde01
julkaaa3
julkaaa3: Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:

OK d83ddc4d
tulipan13
Posty: 2 (po ~160 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 84
tulipan13
  1 marca 2017

Są tu porządni ludzie zarówno kobiety jak i mężczyźni moim zdaniem trzeba wierzyć i nie tracić tej wiary ale bardziej się szanujmy i bądźmy wyrozumiali dla siebie

ASZABENE
ASZABENE
  1 marca 2017

No to Julka narzuci temat i porozmawiamy normalnie ,a przynajmniej będziemy się starać aby było w miarę normalnie .

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 marca 2017
julkaaa3
julkaaa3: Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ? Nie ma tu normalnych ludzi? :/ Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

tak nie ma normalnych...tak samo nie ma normalnych kobiet tu
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 marca 2017
Eldim
Eldim: Ci rzekomo normalni narzekają z kolei, że jak już napiszą to dziewczyna nie odpisuje lub odpisuje na tyle zdawkowo, że czują się olani kwasem solnym. I gdzie leży prawda?

bo one już to w naturze mają "olewanie" nie chcą poznać a potem zdziwienie ojej nie ma normalnych do pogadania...rzygam już tą waszą regułą
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 marca 2017

Tylko nie obrzygaj klawiatury, jak będziesz później narzekał na forum?

Podejmujesz wyzwanie?
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  1 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: bo one już to w naturze mają "olewanie" nie chcą poznać a potem zdziwienie ojej nie ma normalnych do pogadania...rzygam już tą waszą regułą

Błędne koło.. To że jakaś Cię " olała " nie usprawiedliwia Cię byś mówił że to nasza natura, bo równocześnie można by było rzec to o facetach. Każda osoba jest inna i olewanie bądź bawienie się uczuciami zależy od charakteru a nie płci, w Twoim przypadku każda kobieta to istna zołza bo pożądnych przecież nie ma...
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Błędne koło.. To że jakaś Cię " olała " nie usprawiedliwia Cię byś mówił że to nasza natura, bo równocześnie można by było rzec to o facetach. Każda osoba jest inna i olewanie bądź bawienie się uczuciami zależy od charakteru a nie płci, w Twoim przypadku każda kobieta to istna zołza bo pożądnych przecież nie ma...

nie jakaś-nie jedna bo wiele nawet już nie liczę, wiem jak jest, no są przecież porządne to ja w końcu ten zły i niedobry
ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017

A z kim wy chcecie tutaj rozmawiać? Z echem, czy zblazowaną i skompromitowaną moderacją z którą zazwyczaj nikt rozmawiać nie chce i większość unika ich jak zarazy?! Większa część tego portalu, ma o nich tak "dobre"zdanie :)

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: nie jakaś-nie jedna bo wiele nawet już nie liczę, wiem jak jest, no są przecież porządne to ja w końcu ten zły i niedobry


Skoro sam stwierdziłeś że są porządne kobiety to Twoja teoria że mamy olewanie w naturze jest bezsensu..
Jeśli to byłoby w naturze płci damskiej nie byłoby wtedy porządnych dziewczyn ( zastanów się co piszesz ).
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro sam stwierdziłeś że są porządne kobiety to Twoja teoria że mamy olewanie w naturze jest bezsensu.. Jeśli to byłoby w naturze płci damskiej nie byłoby wtedy porządnych dziewczyn ( zastanów się co piszesz ).


pewnie o sobie piszesz zes porządna taka z ciebie
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: pewnie o sobie piszesz zes porządna taka z ciebie

Mówię ogólnie o dziewczynach, nie każda jest zła są też dobre.. A to czy jestem porządna to doskonale ja o tym wiem i te osoby, które mnie znają. Zdanie innych mnie nie obchodzi bo znam swoją wartość. Założę się że pod tym podpisałyby się inne dziewczyny, a z takim podejściem do kobiet to trudno Ci będzie spotkać tą dobrą. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo kiedyś możesz sam być tak potraktowany. Pamiętaj karma wraca.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017

Ja juz zostałem tak potraktowany mimo dobrych chęci, widać takie czasy ze kobieta wybiera faceta.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.