julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

Panthera
wpis jest ukryty
Panthera
wpis jest ukryty
genuineman
Posty: 8 (po ~33 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 47
genuineman
  11 marca 2017

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nina007
Nina007
  20 marca 2017

Ja też zostałam super potraktowana cały czas faceci piszą do mnie o sporcie nocnym ,jakie stroje erotyczne lubię , czy dam mu klapsa ,że jestem fejkiem , nie da się tego strzymac :(

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  20 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Taki mamy klimat. Na portalach randkowych dominują i dominować będą tego typu komunikaty ze strony mężczyzn. Kiedyś fotka była portalem społecznościowym i skala zjawiska była nieporównywalnie mniejsza. Dzisiaj, w mrocznej epoce widzę jedynie dwa wyjścia z zaistniałej sytuacji: pogodzić się z tym lub usunąć konto.

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  21 marca 2017
Eldim
Eldim: Taki mamy klimat. Na portalach randkowych dominują i dominować będą tego typu komunikaty ze strony mężczyzn


i my mamy sie z tyl pogodzic

a jak niektore kobiety wrzucaja cycki i tylki, olewaja facetow lub szukaja sponsora to panowie o dziwo maja prawo wrzucic nas z tego powodu wszystkie do jednego wora i obrazac, czyz nke?
dlaczego nie moga zaakceptowac ze sa i takie kobiety ktore im nie odpowiadaja?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 marca 2017
Panthera
Panthera: a jak niektore kobiety wrzucaja cycki i tylki, olewaja facetow lub szukaja sponsora to panowie o dziwo maja prawo wrzucic nas z tego powodu wszystkie do jednego wora i obrazac, czyz nke?

Nke, lecz Ciebie miałby prawo obrażać np. profesor Jan Miodek.

Panthera
Panthera: dlaczego nie moga zaakceptowac ze sa i takie kobiety ktore im nie odpowiadaja?

Zapytaj użytkownika SkromnyJaa, dla mnie jesteś jego odpowiednikiem w damskiej skórze. Myślę, że miło Wam się pogawędzi na pw.
Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  21 marca 2017
Eldim
Eldim: Nke, lecz Ciebie miałby prawo obrażać np. profesor Jan Miodek


a niby z jakiej paki?
Eldim
Eldim: Zapytaj użytkownika SkromnyJaa, dla mnie jesteś jego odpowiednikiem w damskiej skórze. Myślę, że miło Wam się pogawędzi na pw.


chcialam normalnie pogadac jak czlowiek z czlowiekiem ale ty jested jak damska wersja niezaleznej, co zamiast duslutowac na temat woli slupiac sie na dyskutancie.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 marca 2017

Przykro mi, ale Ty w kółko powtarzasz to samo ze świeżymi pokładami zawziętości. Poczytaj swoje posty archiwalne i może dostrzeżesz, że masz wciśnięty przycisk "repeat" .

Podejmujesz wyzwanie?
zrobmilaskemalenka
zrobmilaskemalenka
  23 marca 2017

Nikt nie mowil ze bedzie lekko a czasy jaskiniowcow juz minely

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  23 marca 2017

Co jak co, ale Eldim jest zupełnie inny niż uważasz Panthera. Miałam z nim przyjemność pisać w wiadomości prywatnej. Racjonalne podejście i punkt widzenia :)

Panthera
Panthera
  24 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Co jak co, ale Eldim jest zupełnie inny niż uważasz Panthera. Miałam z nim przyjemność pisać w wiadomości prywatnej. Racjonalne podejście i punkt widzenia


ale on nie wie jaka ja jestem a wmawia mi farmazony.
mozecie sie lubic ale ja staram sie byc obiektywna.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  24 marca 2017

Nie pisałam z nim aż tyle by mówić czy go lubie czy nie. Głupi nie jest. Napiszę Ci nawet, że w wielu tematach się ze mną zgadza i ma do kilku spraw ardzo podobne podejście. Wystarczy z nim porozmawiać. Pamiętaj, że w dużej mierze sama wpływasz na to jakie kto sobie zdanie wyrobi na Twój temat. Życie polega na kompromisach, a nie dążeniu do udowodnienia swojej racji za wszelką cenę.

piotr760730
piotr760730
  24 marca 2017

Ja np. porządny to byłem tylko przed moją babcią, kiedy trzymała w ręku cukierka :)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 marca 2017
Eldim
Eldim: Zapytaj użytkownika SkromnyJaa, dla mnie jesteś jego odpowiednikiem w damskiej skórze. Myślę, że miło Wam się pogawędzi na pw.


ty mnie nie porównuj do niej modziku, ja mam podstawy do takich tematów Wielki "guru"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.