julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

Panthera
Panthera
  8 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: zamiast zachowywac swoja racje pozwól innym wytłumaczyć sie dlaczego, s


z czego sie tlumaczyc?
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  8 marca 2017

Ja mam gdzieś jakieś minusy. Nie piszę po to by zrobić na kimś wrażenie. Jednak nie będzie mi ktoś wmawiać, że jestem taka jak "wszystkie", bo nie jestem. Znasz mnie? Nie znasz. Więc dlaczego mnie oczerniasz? Przecież jestem kobietą i poparłam swoje zdanie konkretnymi argumentami, a Ty dalej twierdzisz to samo choć jesteś w błędzie. Wybujałe ego kolego? Czy może tak pusto w głowie, że każde słowo odbija się echem? Cały czas trzymasz się swojej teorii i nawet nie potrafisz przyjąć do siebie tego co piszą inni. I Ty śmiesz narzekać na to, że kobiety zachowują się wobec Ciebie tak, a nie inaczej. Problem tkwi w Tobie nie w kobietach. Owszem wiele jest takich, które patrzą na hajs, na wygląd, klatę. Wiele, ale nie wszystkie. To samo się tyczy facetów. I dalej twierdząc to samo.. nawet nie próbując się zastanowić nad tym co piszemy pokazujesz to, że brak Ci taktu i szacunku do innych ludzi i ich zdania w danym temacie. Nie muszę być facetem by mieć doświadczenie. Faceci też ranią, też wykorzystują, też lecą na hajs. I tak samo jest wiele takich mężczyzn, ale nie wszyscy. No, ale przecież lepiej się przyczepić do innych i narzekać na kobiety nie znając nawet połowy z nich. W końcu najlepszą obroną jest atak. Nieprawdasz?

genuineman
Posty: 8 (po ~33 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 47
wpis jest ukryty
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  8 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Ja mam gdzieś jakieś minusy. Nie piszę po to by zrobić na kimś wrażenie. Jednak nie będzie mi ktoś wmawiać, że jestem taka jak "wszystkie", bo nie jestem. Znasz mnie? Nie znasz. Więc dlaczego mnie oczerniasz? Przecież jestem kobietą i poparłam swoje zdanie konkretnymi argumentami, a Ty dalej twierdzisz to samo choć jesteś w błędzie. Wybujałe ego kolego? Czy może tak pusto w głowie, że każde słowo odbija się echem? Cały czas trzymasz się swojej teorii i nawet nie potrafisz przyjąć do siebie tego co piszą inni. I Ty śmiesz narzekać na to, że kobiety zachowują się wobec Ciebie tak, a nie inaczej. Problem tkwi w Tobie nie w kobietach. Owszem wiele jest takich, które patrzą na hajs, na wygląd, klatę. Wiele, ale nie wszystkie. To samo się tyczy facetów. I dalej twierdząc to samo.. nawet nie próbując się zastanowić nad tym co piszemy pokazujesz to, że brak Ci taktu i szacunku do innych ludzi i ich zdania w danym temacie. Nie muszę być facetem by mieć doświadczenie. Faceci też ranią, też wykorzystują, też lecą na hajs. I tak samo jest wiele takich mężczyzn, ale nie wszyscy. No, ale przecież lepiej się przyczepić do innych i narzekać na kobiety nie znając nawet połowy z nich. W końcu najlepszą obroną jest atak. Nieprawdasz?

To powinno do niego przemówić, chociaż nie wiadomo...
P.S.
Dziewczynki ;) miłości i cierpliwości do facetów ( niektórych ) :)
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  8 marca 2017

Dziękuję Kochana i wzajemnie. Przede wszystkim dużo zdrowia dla Ciebie. I szczęścia w życiu, bo w tych czasach lepiej jest je mieć niż nie mieć. :)

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  8 marca 2017

a dziękuję :) zdrowie się przyda każdej z Nas :D tym bardziej jak trafi się uparty osobnik płci męskiej :P heh

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  8 marca 2017

Dokładnie :p No, ale co na to poradzisz. Świata nie zmienisz. Niestety

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  8 marca 2017

Racja nic się nie poradzi ;) są ludzie i parapety :P

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  8 marca 2017

Klamki i taborety :p No tak bywa. Grunt to nie dać się zgnębić :p

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  8 marca 2017

My tak łatwo się nie damy :)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  8 marca 2017

Wiadomo. :p Cierpliwa dość jestem

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  8 marca 2017

nie śmie kochana wątpić ;)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  9 marca 2017

Tak sa jeszcze inne meble dziennego użytku kochana dobrze mówisz kochana, szczęścia dużo piniedzy muua :-* my zawsze sie dogadamy dziewczynki co nie ? ;)

Mada91
Mada91
  9 marca 2017

Ja również zgodzę się z tym że ten portal kręci się wokół jednego tematu. Większość ludzi tutaj to erotomani, zboczeńce. Pamiętam z 9 lat temu można było tu porozmawiać normalnie. Wiele znajomych z okolicy miało tutaj profile, funkcjonowało to jak dziś Facebook czy inny portal. Dzięki fotce właśnie 9 lat temu poznałam kolegę który poznał mnie z mężem. No a teraz Fotka.pl to jakaś porażka :)

IHSI
IHSI
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam z 9 lat temu można było tu porozmawiać normalnie
Tak tu się zgodzę z tobą , ale teraz wiesz czasy się zmieniają :afro:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.