Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Arena Mody

Arena Mody

Zagraj i weź udział w wydarzeniu

Trwa wielkie wydarzenie w Arenie Mody - Żołędzia wyspa!

arena mody fotka.pl
Tysiące lat temu, w czasach prehistorycznych, żyła sobie mała wiewiórka, która próbowała znaleźć wyspę ukrytą gdzieś na pokrytym lodem świecie. Żołędzia wyspa była spełnieniem marzeń dla małego zwierzątka - istny raj na Ziemi. Tak oto rozpoczęła się jej przygoda. Pomóż małej wiewiórce znaleźć wyspę i zdobądź przy okazji wspaniałe nagrody!
Wiewiórkę spotkasz na początku jej przygody. Aby mogła się ona poruszać, potrzebujesz żołędzi, które będą używane do rzucania kośćmi - liczba wyrzuconych oczek na kostce określa ile kratek pokona wiewiórka. Możesz też skorzystać z szczęśliwej kości, gdzie wskazujesz dokładną ilość pól do pokonania. Pamiętaj, że wiewiórka może poruszać się tylko do przodu.
arena mody fotka.pl
Przygodę zaczynasz z 5 darmowymi żołędziami. Każdego dnia przy pierwszym logowaniu, otrzymasz kolejnego żołędzia.Na drodze do ukrytej wyspy napotkasz 4 jaskinie pełne niespodzianek - wyjątkowych strojów prehistorycznych. Aby wejść do każdej jaskini, musisz trafić dokładnie na wejście do niej. Nie bój się - czekają w nich wspaniałe nagrody!
Jeśli pominiesz jakieś pola w jaskini i nie zbierzesz wszystkich ukrytych części stroju, to nie martw się - możesz ponownie wrócić do takiej jaskini i jeszcze raz ją zbadać.

Po odwiedzeniu wszystkich 4 jaskiń i zebraniu wszystkich strojów, znajdziesz drogę do Żołędziej wyspy! Co więcej - wiewiórka zostanie z Tobą jako nowy zwierzak! Na Żołędziej wyspie znajdziesz specjalną jaskinię, gdzie będziesz mogła zdobyć prehistoryczne meble do swojego mieszkania i wyjątkowe ubranka dla nowego pupila!

Pamiętaj, że droga do Żołędziej wyspy jest trudna i możesz napotkać pewne utrudniani, takie jak jeziora czy góry. Nie martw się - wiewiórka da sobie radę.

Żołędzia wyspa będzie dostępna dla wszystkich od 7 do 22 stycznia.Miłej zabawy,

arena mody gra dla dziewczyn

Grupa

Założona 17 October 2012 przez mark .
Kategoria: Gry

Aktywność grupy

Ostatnio dodane fotki