Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Steel Legions

Steel Legions

Steel Legions - Już jest na Fotka.pl!

Odkryj mroczny świat w grze Steel Legions.
Weź udział w trzymających napięciu bitwach i przeżyj fantasyczne przygody!


W wirtualnym świecie gry, walczą ze sobąoprzetrwanie potężne cztery potężne narody. Łoża surowców są na wyczerpaniu. Bez nich nie przetrwasz tych ciężkich czasów.Zgoda i harmonia w grze Steel Legions jest prawie niemożliwa, tutaj każdy walczy o przetrwanie.Przenieś się do ciemnego świata Steel Legions, wybierz stronę, po której będziesz walczyć.
Do wyboru masz: Phoenix Empire, Tundran Warriors, Pandora Rebels lub Golden Territories.Spróbuj szczęścia w niezliczonych misjach jakie przygotowała dla Ciebie gra Steel Legions.

W grze czekają na Ciebie gracze z całego świata, poszukując cennych surowców czekają na Ciebie pojedynki na łożu międzynarodowym.Szukając cennych surowców we wszystkich zakątkach tego świata, walczysz z innymi graczami, ponieważ każdy z was dąży do tego samego celu.
Cenne surowce są ci potrzebne do budowania i naprawy Twoich maszyn.

Frakcja Phoenix Empires znajduje się przy łańcuchu górskim. Chciwie pożądają cennych surowców. Naród Tundran Warriors jest znany jako frakcja związany z naturą. Członkowie Pandora Rebels posiadają potężną siłę militarną, jednak żyją na ugorze, gdzie dostęp do surowców jest bardzo szczątkowy. Na terenach Golden Territories znajduje się mnóstwo cennych surowców, które są bardzo pilnie strzeżone.
Dokonaj mądrze wyboru!

Ela
Gra potrafi wciągnąć
12 April 2013
więcej komentarzy (-4)

Grupa

Założona 11 October 2012 przez olbo1.
Moderatorzy: grzeg91 , Steellegions
Kategoria: Gry

Aktywność grupy

Ostatnio na forum

Ostatnio dodane fotki

| Fotka.com