Komentarze (19)
Cuenta eliminada
14 marca 2010
wow. zaje,zajee .!
Cuenta eliminada
21 lutego 2010
no zajebisty gilfik ):)
BuziaczkiOdJusti
11 grudnia 2009
GanGsta xD
GoracyZiom
26 listopada 2009
fele sa fakeowe i tu niema co sie spierac o maske bym sie nie martwil bo ma takie samo odbicie swiatla jak na tylnim blotniku
Cuenta eliminada
18 listopada 2009
żlpl photoshop
Cuenta eliminada
10 listopada 2009
zajebisty i tak ma być
Cuenta eliminada
20 października 2009
A jednak Photoshop ;)
Powiększ zdjęcie i pierwszy rzut w ozy to Felgi ;p inna jakość niż zdjęcie
Drugim mankamentem są światła. Przy tym świetle inaczej by wyglądały,
Trzecim to czarny znaczek VW - prosta sprawa w zamalowaniu na czarno
Jeszcze się zastanawiam nad maską czy te "odbicie nieba" nie jest Virt.
Sam posiadam Adobe Photoshop i się bawiłem w VT trochę ;pp i na moje oko to jest Zdecydowanie VT ale ładnie zrobiony jeśli większość uważa, że to nie jest ;)
Powiększ zdjęcie i pierwszy rzut w ozy to Felgi ;p inna jakość niż zdjęcie
Drugim mankamentem są światła. Przy tym świetle inaczej by wyglądały,
Trzecim to czarny znaczek VW - prosta sprawa w zamalowaniu na czarno
Jeszcze się zastanawiam nad maską czy te "odbicie nieba" nie jest Virt.
Sam posiadam Adobe Photoshop i się bawiłem w VT trochę ;pp i na moje oko to jest Zdecydowanie VT ale ładnie zrobiony jeśli większość uważa, że to nie jest ;)
Cuenta eliminada
18 października 2009
tylko te felgi to photoshop
Cuenta eliminada
28 września 2009
racja ziom golf zajebisty, fuck... takiego miec
Cuenta eliminada
22 września 2009
a właśnie niektórzy uważają że Angel Eyes'y pasują tylko do BMW. Moim zdaniem zajebiscie wyglądają w takim golfie IV :) A co Wy na to?? :D
MlodyPGS
22 września 2009
Ile koni....Z czego silnik masz...?
Cuenta eliminada
18 września 2009
to prawda to nie jest żaden virtual tuning
Cuenta eliminada
17 września 2009
co Ty gosciuu to sa orginale fele RH jak sie niemyle....Zajebiasz..cze Autko :D Black Angel normalnie boostwoo
Cuenta eliminada
17 września 2009
nooo ja marze o tym golfiku !! no i juz za rok bd nim smigac :D
Kuba4561
17 września 2009
moje wymarzone autko :):) piękne
matisor
16 września 2009
pięknie tylko felgi wstawiane w jakimś programie
Cuenta eliminada
16 września 2009
zajebiste:)
Cuenta eliminada
16 września 2009
ładna bestia ;)
Cuenta eliminada
16 września 2009
mrrrrrrrr:*